blog-zdj
Blog
Powrót 19987212_10212845091338716_164119402_n

Poznaj 3 powody, dla których powinieneś korzystać z fotowoltaiki

12 Lipca 2017

Jeszcze się zastanawiasz nad montażem fotowoltaiki w swoim domu? Przeczytaj o 3 głównych powodach, dla których warto to zrobić:

  1. Po 2020 roku w Polsce może zacząć brakować prądu.

Polskie Sieci Elektroenergetyczne ostrzegają przed niewystarczającą produkcją energii po roku 2020. Zapotrzebowanie rośnie nieproporcjonalnie do rzeczywistej produkcji, stąd już za 3 lata możemy się spodziewać częstych i uciążliwych przerw w dostawie prądu do naszych domów i mieszkań. Warto pomyśleć o tym już teraz i uniezależnić się od dostaw energii z sieci. Można to zrobić właśnie za pomocą fotowoltaiki. Produkując prąd z odnawialnego źródła energii zabezpieczamy się przed niedoborami energii z sieci, a posiadając instalację off-grid lub hybrydową (możliwość magazynowania prądu!), całkowicie uniezależniamy się energetycznie – na wypadek wyłączenia lub awarii sieci! Nasza instalacje wyprodukuje dokładnie tyle prądu, ile potrzebujemy, a nawet, jak widać na przykładzie naszego Klienta, możemy spodziewać się, że ogniwa fotowoltaiczne wyprodukują nadwyżki energii elektrycznej!

2. Oszczędności!

Fotowoltaika nie jest kaprysem dla najbogatszych, wręcz przeciwnie, to najlepsze rozwiązanie, jeżeli chcemy prowadzić dom w jak najbardziej ekonomiczny sposób! Na naszym fanpage’u zamieszczamy rachunki sprzed i po montażu fotowoltaiki, które otrzymujemy od naszych Klientów. Jeden z takich rachunków również opisaliśmy w tym artykule na naszym blogu. Jak widać, różnica jest ogromna, a płatności zostają obniżone aż o 97%! Wyobraźcie sobie oszczędności, jakie zostają w Waszym portfelu każdego miesiąca! Niesamowita ekonomiczność ogniw fotowoltaicznych, to główna zaleta posiadania systemu w swoim domu. Dodatkowo w Polsce ogłaszane są różne nabory na dotacje i dofinansowania, dzięki czemu system solarny można zamontować w jeszcze niższej cenie!

3. Ekologiczność i prostota użytkowania

Instalacja fotowoltaiczna jest bezawaryjna, nie wymaga przeglądów i czyszczenia. Nie emituje CO2 i pracuje bardzo cicho. Dodatkowo panele jak i reszta komponentów zabezpieczone są przed spięciami lub trudnymi warunkami atmosferycznymi. To długoletnia, opłacalna inwestycja – udzielamy gwarancji na nawet 25 lat! Decydując się na korzystanie z energii słonecznej, przyczyniasz się do dbania o środowisko, m. in. walcząc ze szkodliwym smogiem.

Chcesz korzystać z instalacji fotowoltaicznej? Nie zwlekaj i skontaktuj się z Twoją Energią! Zajmujemy się montażem systemów solarnych z najwyższej jakości komponentów. Chętnie udzielimy Ci odpowiedzi na pytania, a także wykonamy wstępny audyt. Zadzwoń już teraz!