fotowoltaika przedstawiciel handlowy
data publikacji
8 stycznia 2018
czas czytania
5 min

FOTOWOLTAIKA PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Fotowoltaika przedstawiciel handlowy. W związku z prężnym rozwojem działalności firmy na terenie Warszawy, poszukujemy przedstawicieli handlowych. Specjalizujemy się w realizacji instalacji fotowoltaicznych. Działamy od 2014 roku. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku i rozpoznawalną markę.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska fotowoltaika przedstawiciel handlowy:

  • kontakt z klientami firmy,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • odbywanie spotkań w terenie,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • dbałość o wizerunek firmy w terenie,
  • opieka nad aktualnym klientami firmy.

Wymagania przedstawiciel handlowy – fotowoltaika:

  • 2-3 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
  • doświadczenie w sprzedaży instalacji OZE – szczególnie instalacji fotowoltaicznych
  • doświadczenie w pracy z klientem,
  • prawo jazdy kat. „B”,
  • ukierunkowanie na realizację zadań i osiągnięcie celów,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność podejmowania decyzji i samodzielnego działania,
  • zaangażowanie.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • wysokie wynagrodzenie – podstawa + prowizja + system motywacyjny,
  • szkolenia techniczne i sprzedażowe,
  • samochód służbowy,
  • telefon służbowy,
  • laptop,
  • pracę w świetnym zespole,
  • wynagrodzenie – od 5000 do 10000 PL

Osoby zainteresowane ofertą fotowoltaika przedstawiciel handlowy zapraszamy zainteresowanych do składania CV przez formularz kontaktowy lub do bezpośredniego kontaktu pod nr 22 633 82 75.

Dołącz do naszego zespołu – warto!

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV (z zamieszczoną poniżej zgodą na przetwarzanie danych osobowych).
Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Twoja Energia dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.