Blog
Powrót

Chcesz dostać od nas nawet 4000 zł? ZOBACZ JAK!

1 Czerwca 2017

Twoja Energia profesjonalnie zajmuje się montażem instalacji fotowoltaicznych z najlepszych dostępnych komponentów. Do naszych usług zalicza się również dobranie jak najlepszej instalacji do potrzeb energetycznych w domach mieszkalnych, przedsiębiorstwach lub gospodarstwach rolnych. Nasz cel – pomóc obniżyć rachunki za prąd naszych klientów nawet o 97%!

Jeżeli chcesz polecić komuś nasze usługi, to akcja “Podaj dalej” jest skierowana do Ciebie! Na czym polega? Wystarczy, że polecisz nam Nowego Klienta, u którego zrealizujemy instalację fotowoltaiczną, a otrzymasz od nas nagrodę pieniężną, która może wynosić nawet 4000 złotych! W akcji można brać udział wielokrotnie.

1 kW zrealizowanej instalacji fotowoltaicznej u Nowego Klienta, to 100 złotych dla Ciebie, niezależnie od wielkości mikroinstalacji (1-40 kW)! Wystarczy, że przekażesz nam kontakt do osoby, u której po wstępnym audycie wykonamy montaż instalacji.

Banerek_na_stron_www

Uruchom swoją sieć kontaktów, powiedz o nas rodzinie, sąsiadowi, koledze z pracy lub znajomemu, przekaż nam kontakt do zainteresowanej osoby, a Twoja Energia zajmie się resztą!

Nie zwlekaj, weź udział w akcji “Podaj dalej” i zarabiaj!