okladka-osoby-prywatne
Poznaj naszą ofertę dla Twojego Domu

Domowe instalacje fotowoltaiczne

Rachunki za prąd stanowią znaczny koszt w każdym budżecie domowym. Od teraz możesz to zmienić. Pomożemy Ci na stałe obniżyć rachunki za energię elektryczną - dzięki instalacji fotowoltaicznej, dopasowanej do indywidualnych potrzeb Twojego Domu.

Korzyści

Niższe koszty energii

Odpowiednio dobrana instalacja fotowoltaiczna pozwoli na obniżenie rachunku za energię elektryczną wyłącznie do opłat stałych.

Więcej

Ochrona przed wzrostem cen energii

Instalacja fotowoltaiczna zabezpiecza Twój Dom przed spodziewanymi w najbliższych latach podwyżkami cen energii.

Więcej

Bądź EKO

Zielona energia to czysta energia, nie powodująca zanieczyszczenia powietrza, którym oddychamy.

Więcej

Współpraca krok po kroku

1.
Konsultacje z naszym przedstawicielem
2.
Oględziny
nieruchomości
3.
Zawarcie umowy
4.
Projekt wykonawczy
5.
Montaż
i uruchomienie
krok
1
Konsultacje z naszym przedstawicielem

Chcemy dobrze poznać potrzeby Twojego Domu. Podczas krótkiej rozmowy nasz konsultant ustali, jaka instalacja fotowoltaiczna przyniesie Ci największe korzyści. Od razu otrzymasz wstępną ofertę cenową.

krok
2
Bezpłatna wizyta w lokalizacji instalacji

W celu przygotowania ostatecznej oferty oraz projektu instalacji, nasz technik przeprowadza dokładne oględziny i pomiary miejsca przeznaczonego na montaż. Tę wizję lokalną wykonujemy dla Ciebie za darmo!

krok
3
Zawarcie umowy

Stosujemy krótki i przejrzysty wzór umowy. Gwarantuje terminową realizację inwestycji, najwyższą jakość komponentów i wieloletnią sprawność wykonanej przez nas instalacji.

krok
4
Projekt wykonawczy

Na podstawie przeprowadzonych oględzin nieruchomości sporządzimy kompletny projekt instalacji fotowoltaicznej.

krok
5
Montaż i uruchomienie

Montaż instalacji pv wykonuje jeden z naszych wykwalifikowanych zespołów montażowych. Standardowy czas realizacji to 1-2 dni robocze. Po zakończeniu montażu instalacji koordynujemy jej uruchomienie z zakładem energetycznym - jesteśmy z Klientem na każdym etapie realizacji.

Każdy Klient jest dla nas ważny

Twoją inwestycję zrealizujemy nawet 7 dni od złożenia oferty!

Sprawdź nas!

Przykładowe realizacje

Ceny przykładowych zestawów dla osób prywatnych. Zobacz dodatkowe korzyści.
Przykładowy zestaw z oferty „Standard”
3 kWp
16 200 PLN (Brutto)
Przykładowy zestaw z oferty „Standard”
4 kWp
21 000 PLN (Brutto)
Przykładowy zestaw z oferty „Premium”
5 kWp
30 300 PLN (Brutto)

Dobra oferta to taka, która jest dopasowana do potrzeb Klienta. Zadzwoń do nas – błyskawicznie przygotujemy propozycję dla Ciebie!

Kontakt

Finansowanie Twojej domowej instalacji fotowoltaicznej

Nasza oferta jest jedną z najkorzystniejszych na rynku – w stosunku jakości do ceny jesteśmy bezkonkurencyjni. Jeżeli jesteś zainteresowany montażem instalacji fotowoltaicznej w Twoim Domu, w najlepszej cenie, w ofercie dla Ciebie chętnie uwzględnimy rabat dla naszych Klientów „gotówkowych”. Sprawdź nas! KONTAKT

Zapewniamy każdemu Klientowi możliwość korzystania z domowej instalacji fotowoltaicznej bez konieczności ponoszenia z góry całych kosztów jej zakupu. Dzięki współpracy Twojej Energii m.in. z bankiem Credit Agricole, możemy zaproponować Ci prosty kredyt 0,5 % miesięcznie na okres nawet 96 miesięcy – bez wkładu własnego. Dowiedz się więcej! KONTAKT

Proponujemy naszym Klientom zakup instalacji fotowoltaicznej w ramach wszelkich uruchomionych w Polsce programów finansowania mikroinstalacji OZE m.in. dofinansowania z budżetów miejskich (np. m.st. Warszawa – dotacja 40%), Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej lub Regionalnych Programów Operacyjnych. Nasi doradcy na bieżąco monitorują możliwości pozyskania funduszy dla Klientów Twojej Energii. Dowiedz się więcej wchodząc w zakładkę DOFINANSOWANIA lub ZADZWOŃ.

Obniż na stałe rachunki za prąd!