oferty-pracy-zdjecie-glowne
Dołącz do naszego zespołu

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY HANDLOWCÓW

W związku z realizacją nowych projektów związanych z OZE, poszukujemy przedstawicieli handlowych, którzy chcieliby współpracować z dynamicznie rozwijającą się firmą, działająca na terenie całej Polski.

Opis Stanowiska:

  • kontakt z klientami firmy,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • dbałość o wizerunek firmy w terenie,
  • opieka nad aktualnym klientami firmy.

Wymagania:

  • min. średnie wykształcenie,
  • doświadczenie w handlu min. 2 lata,
  • doświadczenie w pracy z klientem,
  • prawo jazdy kat. „B”,
  • ukierunkowanie na realizację zadań i osiągnięcie celów,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność podejmowania decyzji i samodzielnego działania,
  • zaangażowanie

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • doświadczenie w branży OZE (fotowoltaika, kolektory słoneczne)

Oferta:

  • stabilne warunki zatrudnienia i płacy (umowa o pracę),
  • wysokie wynagrodzenie – podstawa + prowizja (średnie mies. wynagrodzenie = ok. 5500 zł na rękę już przy 2 sprzedanych instalacjach!)
  • szkolenia techniczne i sprzedażowe,
  • samochód służbowy
  • telefon służbowy
  • świetny zespół.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz załączenie CV poniżej lub przesłanie CV drogą mailową na adres

W razie pytań prosimy o kontakt na nr tel. 782 100 150

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Temat

Treść