Realizacje - opcja 2-2
Zobacz nasze realizacje

Zrealizowaliśmy już ponad 1000 kW instalacji

Zobacz mapę lokalizacji naszych instalacji

Warszawa, ul. Kościuszki – instalacja 9,2 kWp na dachu naszego projektanta!

Nasi pracownicy wierzą w oferowane przez Twoją Energię rozwiązania! Skąd to wiemy? Nasz projektant Janek Wojciechowski zrealizował z nami instalację na dachu własnego domu. Inwestycja dotowana była z budżetu m.st. Warszawa w maksymalnym wymiarze 15 tys. zł. Najlepiej ten sukces opisze sam szczęśliwy inwestor "Instalacja wygląda naprawdę imponująco, moduły full black są piękne, a nasza ekipa wykonała montaż (jak zawsze ;) ) super sprawnie". Janku, dziękujemy za zaufanie.

Opis instalacji

Warszawa-Wawer, dofinansowanie z budżetu m.st. Warszawa – 8,1 kWp

Warszawa-Wawer to bez wątpienia najczęstsze miejsce naszych montaży. Niska zabudowa, brak zacienień oraz korzystny układ dachów sprzyjają montażowi mikroinstalacji fotowoltaicznych. Mieszkańcy korzystają także z dotacji warszawskiej - 30% wartości instalacji, maksymalnie 15 tysięcy złotych. Właściciele tej instalacji rocznie wyprodukują ok. 6831 kWh energii elektrycznej!

Opis instalacji

Warszawa-Białołęka, dotacja warszawska – 5,13 kWp

Kolejna instalacja dotowana z budżetu m.st. Warszawa w 30% na warszawskiej Białołęce. Ten dom jednorodzinny już od tego lata zasilany jest całkowicie energią odnawialną. Estymowana roczna produkcja: 4950 kWh

Opis instalacji

Karczew, woj. mazowieckie – 39,6 kWp

Instalacja naziemna w Karczewie to kolejna 40tka zrealizowana przez Twoją Energię dla polskich przedsiębiorców. Tym razem montaż odbył się na Ciepłowni produkującej energię cieplną w opalanych węglem kotłach. Energia elektryczna pozyskiwana z odnawialnego źródł energii na terenie tego przedsiębiorstwa bilansuje negatywny wpływ konwencjonalnej produkcji energii cieplnej na środowisko. Ponad 32400 kWh energii elektrycznej zaspokoji znaczącą część potrzeb energetycznych przedsiębiorstwa. Gratulujemy wprowadzenia tego nowoczesnego rozwiązania!

Opis instalacji

Wspólnota mieszkaniowa – Warszawa-Ochota – 16,78 kWp

Wspólnota mieszkaniowa przy ul. Dickensa skorzystała z dotacji Warszawskiej i otrzymała maksymalny wymiar dotacji. Energia elektryczna wyprodukowana z instalacji fotowoltaicznej o mocy 16,78 kWp zasili wszystkie części wspólne bloku. Szacowana roczna produkcja to aż 14 990 kWp.

Opis instalacji

Warszawa – Ursus, dotacja warszawska – 3,96 kWp

Na dachu budynku w Ursusie nasza ekipa montażowa zastosowała panele o wysokiej mocy 330 Wp, w celu ograniczenia powierzchni montażu i maksymalizacji produkcji. Rocznie ta instalacja fotowoltaiczna wyprodukuje około 3376 kWp. 30% kosztów instalacji dotowane jest z budżetu m.st. Warszawa.

Opis instalacji

Słubice, woj. mazowieckie – 7,02 kWp

Zestaw paneli Boviet o mocy 270 Wp oraz falownika niemieckiej marki SMA, pioniera na rynku fotowoltaiki, zapewnie niezależność energetyczną właścicieli domu w Słubicach. Szacowana roczna produkcja: 6150 kWp

Opis instalacji

Góra Kalwaria, woj. mazowieckie – 4,8 kWp

Szacowana produkcja energii elektrycznej z instalacji fotowoltaicznej w Górze Kalwarii to 4100 kWh rocznie. Dzięki dobraniu falownika o mocy 6 kWp, instalacja może być rozbudowana w przyszłości o ponad 1 kWp.

Opis instalacji

Wraszawa Bielany, dofinansowanie warszawskie – 4,56 kWp

Warszawa-Bielany to nie tylko jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy, ale takze jedno z najczęstszych miejsc montażu instalacji fotowoltaicznych w stolicy. Kolejną instalację współfinansowaną ze środków m.st. Warszawa ekipa Twojej Energii zamontowała na ulicy Pęcickiej. Szacowany roczny uzysk z instalacji to 4363 kWh.

Opis instalacji

Warszawa – Białołęka, dofinansowanie warszawskie – 3,99 kWp

Wiosną Warszawa zapełnia się instalacjami fotowoltaicznymi. Bezzwrotna dotacja 30% z budżetu m.st. Warszawa jest obecnie najbardziej opłacalnym programem dofinansowania fotowoltaiki w całej Polsce. Prezentujemy kolejny przykład realizacji inwestycji z miejską dotacją na warszawskiej Białołęce. Już od 1 września 2019, kolejny nabór wniosków!

Opis instalacji

Warszawa, inwestycja z dotacją – 4,5 kWp

Instalacja na ulicy Kociszewskich, w warszawskim Międzylesiu to przykład instalacji "na miarę" dobranej do potrzeb klienta. Panele monokrystaliczne "full black" zaspokajają walory estetyczne, a moc 4,5 kWp zapewni produkcję energii niezbędną do zaspokojenia całorocznych potrzeb tego gospodarstwa domowego. Instalacja zrealizowana została z 30% dotacją z budżetu m.st. Warszawa.

Opis instalacji

Warszawa, inwestycja z dotacją miejską – 4,2 kWp

Zestaw składający się z paneli monokrystalicznych EXE Solar oraz inwertera marki Fronius jest jednym z naszych najpopularniejszych. Tej wiosny to już kolejna nasza inwestycja zrealizowana na tych urządzeniach oraz... z 30% dofinansowaniem z Urzędu m.st. Warszawa.

Opis instalacji

Rasztów, woj. mazowieckie – 50 kWp

50 kWp to od 2018 r. maksymalna moc mikroinstalacji fotowoltaicznej. Twoja Energia zrealizowała jedną z pierwszych takich instalacji już kilka dni po nowelizacji ustawy o OZE. Nasza kolejna elektrownia słoneczna o maksymalnej mocy składa się z aż 172 paneli fotowoltaicznych i jest instalacją naziemną.

Opis instalacji

Płochocin, gm. Ożarów Mazowiecki – 9,9 kWp

Od 1 stycznia 2019 r. każdy właściciel jednorodzinnego domu mieszkalnego może odliczyć koszt zakupu instalacji fotowoltaicznej od podatku dochodowego. Maksymalna kwota odliczenia wynosi 53 tys. złotych. Nasz klient na pewno z tego skorzysta!

Opis instalacji

Ruda, woj. mazowieckie – 10,23 kWp

33 panele o jednostkowej mocy 310 kWp marki Boviet oraz falownik austriackiego pioniera w dziedzinie fotowoltaiki, firmy Fronius. Taki zestaw gwarantuje instalację o wysokiej wydajności i żywotności ponad 25 lat.

Opis instalacji

Warszawa Wawer, dofinansowanie m.st. Warszawa – 3,3 kWp

Mała instalacja o mocy 3,3 kW na warszawskim Wawrze to dobry przykład inwestycji, która zaspokaja potrzeby energetyczne małego gospodarstwa domowego. Dofinansowanie z budżetu m.st. Warszawa pokryło 30% kosztów tej inwestycji.

Opis instalacji

Warszawa, woj. mazowieckie, dotacja warszawska – 6 kW

Nowa instalacja fotowoltaiczna zamontowana tej Wiosny z dotacją warszawską. Dzięki pokryciu 30% kosztów realizacji z budżetu m.st. Warszawy, czas amortyzacji inwestycji znacząco się skraca. Kolejna edycja dofinansowania już w 3 kwartale 2019 r.

Opis instalacji

Warszawa Białołęka, woj. mazowieckie – 7,2 kWp

Kolejna edycja dotacji Warszawskiej zaowocowała wieloma nowymi instalacjami fotowoltaicznymi w stolicy. Twoja Energia jest jednym z głównych wykonawców. Dzięki zastosowaniu 300 W paneli instalacja o łącznej mocy ponad 7 kWp zajęła znacznie mniej miejsca niż przy zastosowaniu paneli polikrystalicznych o niższej mocy.

Opis instalacji

Jachranka, woj. mazowieckie – 3,66 kWp

Czasem słońce, czasem deszcz...ale Twoja Energia montuje panele w każdą pogodę. Wiemy przecież, że w ciągu 1 roku, z każdego kW zainstalowanej w Polsce mikroinstalacji słonecznej, wyprodukowane zostanie ok 1000 kWh energii! W przypadku instalacji fotowoltaicznej w Jachrance to prawie 3600 kWh zielonej energii elektrycznej już w 2019 roku.

Opis instalacji

Henryków-Urocze, woj. mazowieckie – 6,2 kWp

Jednostkowa moc każdego zainstalowanego w Henrykowie modułu to aż 310 Wp. Przy tak wysokiej mocy pojedynczego panela całość instalacji o mocy ponad 6000 Wp zajęła znacznie mniej miejsca niż w przypadku montażu popularnniejszych ogniw o mocy ok 270-285 Wp. To rozwiązanie idealne przy ograniczonej powierzchni dachu i wysokim zapotrzebowaniu na energię elektryczną.

Opis instalacji

Jadwisin, woj. mazowieckie – 3,66 kWp

Instalacja w Jadwisinie to kolejna realizacja ostatniej zimy. Produkcja z tej domowej elektrowni slonecznej zmniejszy rachunki za prąd swoich właścicieli nawet o 90%, jeszcze tego lata. Im szybciej zainwestujesz w fotowoltaikę, tym szybciej przestaniesz płacić rachunki za prąd i tak już zostanie, przez co najmniej 25 lat!

Opis instalacji

Pułtusk, woj. mazowieckie – 49,59 kWp

Moc instalacji w Pułtusku to maksymalna moc jaką zgodnie z Ustawą o OZE może mieć w Polsce pojedyncza mikroinstalacja - do 50 kWp. Instalacja składa się ze 174 paneli o mocy 0,285 Wp każdy oraz 3 falowników - 2 x 15 kWp oraz 25 kWp. Ta prawie 50 kilowatowa mikroinstalacja fotowoltaiczna będzie w znacznej części zaspokajać potrzeby energetyczne średniej wielkości przedsiębiorstwa obuwniczego.

Opis instalacji

Bestwin, woj. wielkopolskie – 29,12 kWp

Zamontowana w 2018 roku instalacja o mocy 29,12 kWp to idealny przykład realizacji służącej wsparciu działalności rolniczej. Gospodarstwa rolne poza korzyściami płynącymi z produkcji własnego prądu, mogą odliczyć koszt instalacji od podatku rolnego. Odliczenie w wysokości 25% to ulga inwestycyjna, którą rozliczyć możesz przez okres nawet 15 lat.

Opis instalacji

Sulejówek, woj. mazowieckie – 3,42 kWp

Instalacja zamontowana w Sulejówku to jeden z naszych najpopularniejszych zestawów paneli i inwertera. Moc dobrana została w oparciu o zużycie energii klienta, z zachowaniem możliwości powiększenia instalacji w przyszłości, poprzez dołożenie dodatkowych paneli.

Opis instalacji

Legionowo, woj. mazowieckie – 5,1 kWp

Przed Wami nasza zimowa instalacja zamontowana w grudniu. Ekipie Twojej Energii nie straszny był wtedy mróz! Zimą również świeci słońce i nie chcemy, żeby nasi klienci tracili choćby jeden dzień produkcji.

Opis instalacji

Wierzbno I, II i III – łączna moc: 100 kWp

Nasze instalacje w Wierzbnie mnożą się w oczach. Ich łączna moc to już 100 kWp. Zobaczcie jak prezentuja się wszystkie 3 instalacje z lotu ptaka. Niekóre ze zdjęć ukazują część budynków jeszcze przed montażem instalacji. Nam bardziej podobają się z panelami na dachu :)

Opis instalacji

Warszawa Bielany – 5,4 kWp

Instalacja na warszawskich Bielanach to kolejna realizacja z 40% dotacją z Urzędu m.st. Warszawa. Dofinansowanie na instalacje realizowane jest w ramach programu Ochrony Powietrza. Posiadanie i korzystanie z mikroinstalacji OZE aktywnie wspiera zmniejszanie zanieczyszenia powietrza smogiem. Im mniej korzystamy z konwencjonalnych źródeł energii (węgla), tym czystszym powietrzem oddychamy! Zachecamy do skorzystania z dotacji - nabór wniosków trwa!

Opis instalacji

Mrozy, woj. mazowieckie – 10,92 kWp

Instalacja naszego klienta w Mrozach składa się z 39 paneli o mocy 280 Wp każdy oraz inwertera o mocy 12 kW. Roczna produkcja wyniesie ok 9800 kWh. Do montażu tej instalacji zastosowaliśmy panele marki EXE Solar oraz inwerter Fronius 12.0-3-M.

Opis instalacji

Warszawa Mokotów – 9,18 kWp

Za oknami ponuro, ale nawet w takich warunkach instalacje słoneczne sprawdzają się znakomice. W przeciwieństwie do kolektorów do podgrzewania wody, panele fotowoltaiczne pracują wydajnie cały rok. Szacowana produkcja w miesiącach jesienno-zimowych to ok ¼ produkcji rocznej. Ponad to, dzięki systemowi opustów, zimą możecie zużywać energię wyprodukowaną wiosną i latem. Dzięki fotowoltaice słońce będzie gościć w waszym domy cały rok! U naszego klienta z Warszawy energia słoneczna zasila cały dom. Skorzystaj z dotacji warszawskiej – do 15 000 zł na instalację w domu lub przedsiębiorstwie.

Opis instalacji

Warszawa Bielany – 6,36 kWp

Na zielonych Bielanach, coraz więcej instalacji fotowoltaicznych. Kolejni mieszkańcy skorzystali z 40% dotacji na inwestycje w Odnawialne Źródła Energii w Warszawie. Obejrzyjcie instalację naszego klienta.

Opis instalacji

Krasnystaw, woj. lubelskie – 39,68 kWp

A to nasza piękna czterdziestka - potężna instalacja fotowoltaiczna w Krasnymstawie o mocy prawie 40 kWp. Nasz klient otrzymał dofinansowanie dla rolników z Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa lubelskiego. Twoja Energia wygrała przetarg, który zorganizował! Jesteś rolnikiem? Dowiedz się więcej od naszego eksperta pod nr.: 887 150 155.

Opis instalacji

Warszawa Wawer – 4,59 kWp

Wawer to warszawskie zagłębie instalacji fotowoltaicznych. Niska zabudowa, świetne ukierunkowanie dachów oraz brak zacienień sprawiają, że ta dzielnica stolicy posiada optymalne warunki do montażu paneli słonecznych. Jest nam niezmiernie miło, że dużą część realizacji na Wawrze wykonała Twoja Energia. To dla nas najlepsza nagroda, kiedy klienci sobie nas polecają.

Opis instalacji

Warszawa Wilanów – 6,09 kWp

Instalacja na dachu wielospadowym na warszawskim Wilanowie zrealizowana została w ramach programu dotacji dla mieszkańców m.st. Warszawa. Na życzenie klienta, zastosowaliśmy panele monokrystaliczne EXE Solar X-Line EXM 290, w opcji „full black”, czyli całe w kolorze czarnym. Dzięki połączeniu z inwerterem austriackiego pioniera fotowoltaiki, marki Fronius, instalacja będzie produkować ok 6000 kWh rocznie.

Opis instalacji

Warszawa Bielany – 6,48 kWp

Zobaczcie jak z lotu ptaka prezentuje się nasza instalacja na zielonych Bielanach! Będzie produkować dla naszego klienta rocznie około 5700 kWh energii elektrycznej. Dzięki możliwości korzystania przez osoby fizyczne z systemu magazynowania energii w sieci operatora (system opustów), nasz klient zużyje cały wyprodukowany w swojej instalacji prąd. To też kolejna inwestycja zrealizowana w 40 proc. ze środków m.st. Warszawy. Obecnie to najkorzystniejszy program dotacji OZE w Polsce.

Opis instalacji

Warszawa Wawer – 6,36 kWp

A gdyby nasze instalacje rozprzestrzeniały się same, na kolejne dachy? :) Do montażu tej instalacji o mocy 6,36 kWp wykorzystaliśmy 24 panele o mocy 265 Wp każdy. Ich łączną powierzchnia wyniosła 39 m2. Sercem instalacji został inwerter 3 fazowy, izraelskiej marki SolarEdge z 24 optymalizerami mocy, które umożliwiają maksymalizację produkcji z instalacji. Instalacja została zrealizowana w 40 proc. ze środków od m.st. Warszawa.

Opis instalacji

Jasienica Rosielna – 7,02 kWp

Ostatnio Twoja Energia zawitała na Podkarpacie! Zamontowaliśmy instalację na budynku gospodarczym w Jasienicy Rosielnej. Czy słyszeliście o ładniej nazwanej miejscowości? My nie. Inwestycja została zrealizowana w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Chcesz się dowiedzieć więcej o dotacjach dla terenów wiejskich? Skontaktuj się z nami!

Opis instalacji

Warszawa Bemowo – 7,42 kWp

Instalacje Twojej Energii pojawiają się w większości dzielnic w Warszawy. Tym razem prezentujemy piękną instalację na Bemowie, zamontowaną na skośnym dachu. Powierzchnia paneli wyniosła 45,6 m2. Instalacja będzie zaspokajać wysokie potrzeby energetyczne właścicieli, produkując ponad 7,4 tys. kWh energii rocznie. Klient wybrał panele Boviet BVM 6610P i inwerter Fronius Symo 7.0-3-M. Przypominamy, że od września tego roku ruszył kolejny nabór wniosków o dofinansowanie z m.st. Warszawy. Na montaż instalacji fotowoltaicznej można otrzymać do 15 tys. zł bezzwrotnej dotacji.

Opis instalacji

Warszawa Żoliborz – 6,325 kWp

Nasze instalacje, jedna obok drugiej to miły dla nas widok. Kolejna instalacja na Żoliborzu o mocy ponad 6 kW. Ta inwestycja zrealizowana została w systemie poleceń Podaj Dalej. Zapraszamy do skorzystania z promocji. Szczegóły na naszej stronie http://www.twojaenergia.pl/chcesz-dostac-nas-nawet-4000-zl-zobacz

Opis instalacji

Warszawa Mokotów – 9 kWp (film z instalacji!)

Instalacja o mocy 9 kWp, na domu naszego klienta zrealizowana została dzięki dofinansowaniu z budżetu m.st. Warszawa. Montaż instalacji zarejestrowany został przez portal @budujemydom. Zapraszamy do oglądania! Więcej filmów z serii, znaleźć można w zakładce Aktualności.

Opis instalacji

Warszawa Targówek – 9,275 kWp

Instalacja o mocy ponad 9 kW zamontowana na dachu płaskim wyprodukuje rocznie ok. 8 700 kWh. Realizacja z dotacją umożliwiła klientowi uzyskanie maksymalnego wymiaru dotacji tj. 15 tysięcy złotych. Zachęcamy do korzystania wszystkich posiadaczy domów w Warszawie. Nasza firma realizację kompleksowo, włącznie z formalnościami. Już od 1.09.2018 r. trwa NOWY NABÓR WNIOSKÓW! Dowiedz się więcej!

Opis instalacji

Warszawa Wawer – 5,035 kWp

Na Wawrze w Warszawie fotowoltaiki nigdy dość. Bogactwo dachów ukierunkowanych na Południe lub Wschód-Zachód oraz brak zacienień daje idealne warunki pod realizację mikroinstalacji dachowych. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z montażu, który odbył się w lipcu tego roku. Inwestycja dla naszych Klientów zrealizowana została z 40% dotacją od miasta. Twoja Energia zajęła się wszystkimi formalnościomi. Już od 1.09.2018 r. trwa NOWY NABÓR WNIOSKÓW. Jeśli mieszkasz w Warszawie, skorzystaj!

Opis instalacji

Warszawa Wilanów – 5,32 kWp

Piękna słoneczna pogoda i montaż własnej instalacji fotowoltaicznej to idealna kombinacja. Jeśli do tego 40% kosztów pokrywa miasto, a prąd będzie za darmo przez kolejne 25 lat (minimum!) - czego chcieć więcej? Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z instalacji na warszawskim Wilanowie.

Opis instalacji

Przykładowa konstrukcja na dachu płaskim

Czy widzieliście kiedyś konstrukcję pod panele fotowoltaiczne na dachu płaskim? Na zdjęciach prezentujemy system montażu na betonowych bloczkach, umożliwiających zakotwiczenie instalacji. System ten jest najpopularniejszym sposobem montażu na dachach płaskich. W gospodarstwach domowych, gdzie dach jest skośny, panele mocowane są na aluminiowych stelażach bezpośrednio na dachu. W każdej instalacji dopasowujemy kąt nachylenia, tak by zoptymalizować produkcję. Zalecamy wahanie między 30 a 40 stopni. Optymalne nachylenie paneli zależy od szerokości geograficznej. Im bliżej równika, tym kąt jest mniejszy. W Polsce najczęściej panele montowane są pod kątek 35 stopni.

Opis instalacji

Warszawa Wawer – 3,24 kWp

Na warszawskim Wawrze powstała kolejna instalacja Twojej Energii. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Instalacja zrealizowana w 40% ze środków m.st. Warszawa. Mieszkasz w Warszawie? Masz dotację 40% na własną instalację fotowoltaiczną – darmowy prąd przez minimum 25 lat. Skorzystaj! Nowy nabór już od 1 września 2018 r.

Opis instalacji

Warszawa Wawer – 4,505 kWp

Fotowoltaika w Warszawie to temat znany już większości mieszkańców. O korzyściach płynących z energii pozyskiwanej ze słońca nie musimy już opowiadać my, eksperci. Teraz informacje przekazują sobie bezpośrednio użytkownicy. Po paru miesiącach czy latach, to posiadacze mikroinstalacji słonecznych najlepiej wiedzą, że to się opłaca! Na samym warszawskim Wawrze, tylko w ostatnim roku zainstalowaliśmy kilkanaście instalacji. Zapraszamy do obejrzenia kolejnej. Inwestycja zrealizowana z 40% dotacją z m.st. Warszawa. Już od 1 września trwa NOWY NABÓR WNIOSKÓW! Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Opis instalacji

Warszawa Wawer – 2,7 kWp

Słońce to zawsze nasz sprzymierzeniec. Mimo fali upałów, nasze ekipy montażowe uwijają się z kolejnymi instalacjami. Wczoraj zakończyliśmy realizację inwestycji na warszawskim Wawrze. Panele o łącznej mocy 2,7 kWp zamontowane zostały na dachu płaskim na konstrukcji zwanej „ekierkami”. Takie ustawienie paneli względem dachu umożliwia maksymalizację produkcji. Falownik renomowanej austriackiej marki Fronius, zapewnia niezawodność i bezawaryjność instalacji fotowoltaicznej. Przed naszą klientką minimum 25 lat korzystania z własnego darmowego prądu.

Opis instalacji

Krasnystaw, woj. lubelskie – 39,68 kWp

Kolejna 40-tka zrealizowana przez Twoją Energię. Tym razem, nasz Klient skorzystał z dofinansowania dla rolników z Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa lubelskiego i wybrał naszą firmę drogą przetargu. Jesteś rolnikiem? Dowiedz się więcej pod nr 887 150 155

Opis instalacji

Wierzbno, Pieczarkarnia II, woj. mazowieckie – 50 kWp

Jedna z pierwszych mikroinstalacji w Polsce o mocy 50 kWp! W lipcu 2018 r. w życie weszła kolejna nowelizacja do Ustawy o OZE zwiększająca moc mikroinstalacji z 40 do 50 kW. Twoja Energia zadziałała ekspresowo i już na początku sierpnia… inwestycja na Pieczarkarni w Wierzbnie została zrealizowana. Przewidywana roczna produkcja to ok 45 000 kWh. Montaż na dachu skośnym pokrytym blachą trapezową trwał 4 dni. Do realizacji wykorzystaliśmy włoskie panele marki EXE Solar o mocy 280 Wp każdy oraz inwertery austriackiego pioniera fotowoltaiki, marki Fronius. Powierzchnia, którą zajęła ta potężna instalacja dachowa to prawie 300 m2. Zapraszamy Was do obejrzenia zdjęć z realizacji, a polskich przedsiębiorców do przejścia na Odnawialne Źródła Energii. Właściciele Pieczarkarni wiedzą jakie oszczędności generuje fotowoltaika. To już 2 taka mikroinstalacja w Wierzbnie. Pierwsza o mocy 40 kWp powstała w 2017 r. Obejrzyj galerię z tamtej realizacji: http://www.twojaenergia.pl/realizacje#realizaja-1235

Opis instalacji

Warszawa Ursynów – 4,05 kWp

Z montażem instalacji na warszawskim Ursynowie nasza ekipa uwinęła się ekspresowo. Piękne sierpniowe słońce dodawało nam energii. Montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 4,05 kWp trwał jedynie parę godzin. Od godziny 14 w poniedziałek ta mała elektrownia może już produkować czystą i darmową energię elektryczną.

Opis instalacji

Warszawa Marysin – 6,27 kWp

Tym razem, przebieg realizacji przedstawimy słowami naszego Klienta: „Szanowna Pani Prezes. W tym tygodniu pracownicy Pani firmy montowali mi instalację fotowoltaniczną na dachu budynku w Warszawie. Chciałem podziękować za profesjonalnie wykonaną usługę. Panowie, którzy wykonywali pracę byli bardzo uprzejmi, uśmiechnięci i ułożyli instalacje tak jak sobie "inwestor" życzył. Pierwszy raz zdarzyło mi się zatrudniać tak dobrze przygotowana ekipę - pracownicy zdolni, chętni do pracy i wyposażeni we wszystko co trzeba. Szczególnie chciałem podziękować Panu Kubie, który jak rozumiem "dowodził" ekipą, Panu Maciejowi, który podłączył falownik i uruchomił instalację oraz Panu Grzegorzowi, od którego wszystko się zaczęło i który skutecznie zachęcił mnie do tej inwestycji. Może mieć Pani pewność, że będę polecał Pani firmę. Jeszcze raz dziękuję i życzę dalszych sukcesów w biznesie.” My również dziękujemy! :)

Opis instalacji

Warszawa Ursynów (Wspólnota Mieszkaniowa) – 9,72 kWp

Czy wiecie, że z dofinansowania warszawskiego korzystać mogą także wspólnoty mieszkaniowe? Jest to idealne rozwiązanie służące obniżeniu rachunków za prąd zużywany w przestrzeniach wspólnych np. do oświetlenia i ogrzania garażu lub klatek schodowych. Obejrzyjcie zdjęcia z jednego z naszych ostatnich montaży. Instalacja o mocy 9,72 kWp na dachach jednej z warszawskich wspólnot mieszkaniowych.

Opis instalacji

Warszawa Targówek – 5,3 kWp

Kolejna zrealizowana z sukcesem inwestycja z dotacją z Urzędu m.st. Warszawa. Czy wiecie, że jedna osoba może skorzystać z dotacji na fotowoltaikę wielokrotnie? Warunkiem jest realizacja na innych nieruchomościach (odrębne księgi wieczyste). Jeden z naszych klientów ma już 3 instalacje o łącznej mocy 19,61 kWp. Wszystkie swoje inwestycje zrealizował z Twoją Energią. Prezentujemy jedną z nich i dziękujemy za zaufanie.

Opis instalacji

Warszawa Białołęka – 6,21 kWp

Ta ponad 6 kW instalacja zrealizowana została w 40% dzięki dotacji z Urzędu m.st. Warszawa. 23 panele polikrystaliczne marki Sharp o mocy 270 Wp każdy, zamontowane zostały na dachu skośnym pokrytym blachodachówką. Upały panujące podczas realizacji tej inwestycji nie przeszkodziły naszej ekipie szybko i precyzyjnie wykonać montaż. Dom naszego Klienta znajduje się tuż obok lasu Białołęka Dworska. Instalacja fotowoltaiczna idealnie pasuje do tej okolicy.

Opis instalacji

Lądowisko dla śmigłowców przy Szpitalu w Piszu – 2,65 kWp (off-grid)

Instalacja na lądowisku dla helikopterów w ramach projektu pn. "Podniesienie skuteczności działania SOR-u w Pisz-u poprzez budowę całodobowego lądowiska dla śmigłowców ratunkowych oraz sprzętu diagnostycznego" przy Szpitalu Powiatowym w Piszu. Projekt realizowany jest ze środków unijnych. Samodzielna instalacja fotowoltaiczna off-grid z baterią, zamontowana została na dachu hangaru technicznego. Przy realizacji tej inwestycji Twoja Energia pełniła rolę podwykonawcy.

Opis instalacji

Sól, gm. Biłgoraj – 3,975 kWp

Kolejna instalacja w gminie Biłgoraj, zrealizowana ze środków programu Prosument II (pożyczka + dotacja). Na dachu pokrytym blachą zastosowaliśmy standardowy system montażowy - profile aluminiowe. 15 paneli marki Boviet oraz trzyfazowy falownik Fronius Symo 3.7-3-S wraz z pełnym okablowaniem i zabezpieczeniami AC/DC zainstalowane zostały w ciągu niecałych 2 dni. Zachęcamy do kontaktu z naszym regionalnym przedstawicielem w regionie województwa lubelskiego. Zapytaj o ofertę i ciesz się darmowym prądem jeszcze tej wiosny.

Opis instalacji

Nieporęt, woj. mazowieckie – 5,2 kWp

Instalacja w Nieporęcie o mocy 5,2 kWp. Do montażu nasza ekipa użyła włoskich paneli marki Futura Sun o mocy 260 Wp każdy oraz inwertera SMA. Twoja Energia przykłada najwyższą wagę do jakości realizowanych przez siebie instalacji. Współpracujemy jedynie z producentami i dystrybutorami wysokiej klasy urządzeń, które umożliwią pracę instalacje przez co najmniej ćwierć wieku.

Opis instalacji

Dereźnia Solska, gm. Biłgoraj – 4,24 kWp

Instalacja o mocy 4,24 kWp została zainstalowana dzięki środkom z programu Prosument II realizowanego przez BOŚ wspólnie z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Zestaw fotowoltaiczny zamontowany u naszego klienta składa się z trzyfazowego falownika austriackiej marki Fronius oraz 16 paneli polikrystalicznych Boviet o mocy 265 Wp każdy. Instalacja całkowicie zaspokoi potrzeby gospodarstwa domowego. Od tej wiosny, nasz klient produkuje więc własny, darmowy prąd.

Opis instalacji

Warszawa Zacisze – 6,095 kWp

Instalacja w urokliwej części Targówka, na Zielonym Zaciszu. 23 panele fotowoltaiczne o mocy 265 Wp każdy, zamontowane zostały na stelażach aluminiowych pod optymalnym kątem, na dachu płaskim. Do tej realizacji dopasowaliśmy falownik marki Zeversolar, z grupy SMA, jednego z pionierów fotowoltaiki w Europie, Stanach Zjednoczonych i na świecie. Instalacja na Zaciszu to kolejna inwestycja zrealizowana dzięki 40% dotacji z Urzedu m.st. Warszawa. Dzięki ekpresowemu rozpatrywaniu wniosków, nasi warszawscy Klienci już tej wiosny będą mogli cieszyć się własnym prądem ze słońca.

Opis instalacji

Warszawa Białołęka „Smart Home” – 8,96 kWp

Ta instalacja fotowoltaiczna na Białołęce to uzupełnienie systemu „smart home”, który wdrożył w swoim domu nasz klient. Inwestycja w fotowoltaikę zrealizowana została z udziałem dotacji warszawskiej. W tej okolicy to już nasza trzecia realizacja z polecenia klienta. Bardzo się cieszymy, że opinia o naszej firmie jest tak pozytywna. Na zdjęciach, po 2 stronie ulicy (pomarańczowy dach po lewej stronie) widać instalację, którą zamontowaliśmy w 2017 r. Już od września kolejny nabór wniosków – zapraszamy do „wybadania” zawczasu co możemy Państwu zaoferować pod nr tel. 22 633 82 75

Opis instalacji

Warszawa Włochy – 3,12 kWp

W tym roku instalacje z dotacją warszawską (nabór wniosków zakończony został 31.03) zaczynamy wcześniej. Dzięki bardzo dobrej współpracy z urzędem m.st. Warszawa, od początku kwietnia rozpoczęliśmy montaże dotowanych instalacji. Pierwsza realizacja z tegoroczną dotacją odbyła się u naszego klienta z Warszawy Włochy. Zamontowane w tej lokalizacji urządzenia to polikrystaliczne panele marki Sharp o mocy 260 Wp każdy (12 sztuk) oraz austriacki inwerter trzyfazowy Fronius Symo 3.0.

Opis instalacji

Urząd Gminy Winnica, Winnica, woj. mazowieckie – 20,14 kWp

Instalacja fotowoltaiczna na budynku Urzędu Gminy Winnica, zamontowana została w ramach zadania pn. „Zwiększenie efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej Gminy Winnica z wykorzystaniem OZE tj. Urzędu Gminy w Winnicy i Zespołu Placówek Oświatowych”, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Twoja Energia pełniła przy realizacji inwestycji rolę podwykonawcy.

Opis instalacji

Warszawa, Mokotów, woj. mazowieckie – 3,9 kWp

Bardzo cieszy nas kolejna realizacja z dotacją 40% na warszawskim Mokotowie. Jest to obszar w większości objęty ochroną Konserwatora Zabytków. Dla naszego Klienta uzyskaliśmy zgodę na montaż na dachu budynku znajdującego się w tej strefie. Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie realizacji. Zachęcamy do skorzystania z dofinansowania na rok 2018 - nabór wniosków trwa.

Opis instalacji

Warszawa, Białołęka, woj. mazowieckie – 7,42 kWp

Nasza nowa instalacji na warszawskiej Białołęce to najlepszy dowód na to, że realizacje Twojej Energii cieszą się doskonałą opinią. To już kolejny nasz montaż w tej części Warszawy i kolejny Klient, który zaufał naszej dobrej marce. Nasz nowy Klient z Białołęki, zdecydował się na realizację ekspresowo i w ciągu 10 dni od podpisania umowy, instalacja znalazła się na dachu. Zastosowaliśmy tu panele marki Boviet (265 Wp) oraz inwertery Socomec Sunsys Home 3900 (2 szt.). Nowy nabór wniosków o dotację 40% trwa – zachęcamy do skorzystania.

Opis instalacji

Warszawa, Wawer, woj. mazowieckie – 5,20 kWp

Warszawski Wawer to chyba najpopularniejsza lokalizacja naszych instalacji. Kolejny montaż w ramach realizacji instalacji z 40% dotacji warszawskiej, odbył się we wrześniu. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć. Jeśli interesuje Państwa własna instalacja z dotacją, nabór wniosków trwa – zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 22 633 82 75

Opis instalacji

Tomaszów Lubelski, woj. lubelskie – 3,64 kWp

Instalacja na dachu skośnym. Czas montażu: 1 dzień.

Opis instalacji

Biłgoraj, woj. lubelskie – 4,16 kWp

Instalacja w Biłgoraju dopasowana została do zapotrzebowania na energię. Produkcja z instalacji, w systemie opustów (rozliczenia z Zakładem Energetycznym dla posiadaczy mikroinstalacji), powinna w pełni pokryć potrzeby energetyczne tego gospodarstwa domowego. Nasz Klient z Biłgoraja został też "Polecającym" w naszej promocji "Podaj dalej" - zachęcamy wszystkich naszych Klientów do udziału i odbierania nagród za polecenia! Szczegóły tutaj http://www.twojaenergia.pl/promocje

Opis instalacji

Obsza, woj. lubelskie – 9,88 kWp

Instalacja w Obszy, wykonana została na dachu budynku gospodarczego, w celu zaspokojenia potrzeb energetycznych gospodarstwa rolnego. Elektrownia fotowoltaiczna o mocy 9,88 kWp zrealizowana została ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, dedykowanego Młodym Rolnikom. Gospodarstwo w Obszy zajmuje się produkcją tytoniu (suszarnia tytoniu) i korzysta obecnie głównie z energii produkowanej w instalacji fotowoltaicznej zrealizowanej przez firmę Twoja Energia. Roczna produkcja z tej instalacji wynosi prawie 10 000 kWh (9884 kWh).

Opis instalacji

Wierzbno „Pieczarkarnia”, woj. mazowieckie – 40 kWp

Pod koniec czerwca zrealizowaliśmy instalację 40 kWp dla przedsiębiorstwa Pieczarkarnia Wierzbno http://producentpieczarek.com.pl/ - firmy nowoczesnej i otwartej na korzyści płynące z innowacyjnych rozwiązań, takich jak fotowoltaika. Tego typu zakład produkcyjny to idealny użytkownik mikroinstalacji fotowoltaicznej. Ze względu na możliwość optymalizacji zużycia energii, może na bieżąco konsumować cały wyprodukowany przez instalację prąd.

Opis instalacji

Warszawa, Wawer, woj. mazowieckie – 4,94 kWp

Inwestycja w 40% zrealizowana ze środków Urzędu m.st. Warszawa. 100% naszych Klientów otrzymało w tym roku dotacje. Już teraz zbieramy chętnych na kolejny nabór wniosków – początek już we wrześniu. Zadzwoń i dowiedz się więcej pod nr tel. 22 633 82 75!

Opis instalacji

Warszawa, Wesoła, woj. mazowieckie – 6,36 kWp

Produkcja z tej instalacji to ok 980 kWh/kWp co oznacza, że łącznie nasi Klienci uzyskają prawie 6300 kWh czystej energii elektrycznej. Panele skierowane są na stronę południową. Produkcję z instalacji dodatkowo zwiększa falownik z optymalizerami – montaż tych urządzeń powoduje, że każdy panel pracuje niezależnie od siebie, co w efekcie maksymalizuje produkcję z całej instalacji. Jeśli którykolwiek z paneli zostanie chwilowo zacieniony, nie osłabia to produkcji z pozostałych modułów – w dalszym ciągu każdy z paneli działa z maksymalną wydajnością. Inwestycja naszych Klientów z Wesołej sfinansowana została w 40% z dotacji UM Warszawa.

Opis instalacji

Warszawa, Wawer, woj. mazowieckie – 7,29 kWp

Inwestycja zrealizowana z 40% dotacją z Urzędu m.st. Warszawa. Instalacja wschód-zachód ułożona na 2 płaszczyznach dachowych (2 kąty nachylenia). Takie ułożenie paneli z zachowaniem optymalnej produkcji zapewnia falownik z 2 MPP trackerami – po 1 na każdą stronę. Szacujemy, że roczna produkcja energii elektrycznej z tej instalacji w 100% zaspokoi potrzeby tego gospodarstwa domowego.

Opis instalacji

Warka, woj. mazowieckie – 5,98 kWp

Instalacja w Warce rocznie produkować będzie ok 5 063 kWh energii, z czego prawie 30% konsumowane będzie bezpośrednio z instalacji, a pozostała energia rozliczana będzie w systemie opustów (dawniej net-metering). Im większe zużycie bezpośrednie tym większe oszczędności na rachunkach za prąd. Warto optymalizować zużycie energii pod tym kątem. Dodatkową korzyścią z instalacji jest ograniczenie emisji CO2 do atmosfery. Dzięki elektrowni fotowoltaicznej w Warce uda się ograniczyć tę emisję o ok 3 031 kg - to ponad 3 tony zanieczyszczeń rocznie mniej!

Opis instalacji

Dobra, woj. zachodniopomorskie – 4,24 kWp

Instalacja w miejscowości Dobra została zrealizowana w naszej ofercie Standard. Przewidywana roczna produkcja to ok 3 887 kWh – to ilość energii w zupełności wystarczająca dla średniej wielkości gospodarstwa domowego.

Opis instalacji

Dolice, Żuków, woj. zachodniopomorskie – 6,095 kWp

Instalacja w Dolicach montowana była pod koniec maja 2017. Oszacowana roczna produkcja zaspokoi potrzeby całego gospodarstwa domowego.

Opis instalacji

Bielawa, woj. mazowieckie – 3,12 kWp

Instalacja fotowoltaiczna zamontowana została na pięknej dachówce ceramicznej. Dzięki zastosowaniu włoskiego inwertera marki Socomec posiadającego 2 MPP trackery montaż możliwy był na 2 płaszczyznach dachu. Jakość zainstalowanych paneli oraz profesjonalizm naszej ekipy montażowej zagwarantowały wysoką estetykę wykonania. Nasi klienci mogą już cieszyć się pierwszym wiosennym słońcem oraz oszczędnościami na rachunkach za prąd nawet do 97%

Opis instalacji

Zduny, woj. wielkopolskie – 3,12 kWp na dachu płaskim

Zestaw z oferty STANDARD. Dzięki sprawnej pracy naszej ekipy, montaż konstrukcji wsporczych, paneli oraz podłączenie inwertera wraz z zabezpieczeniami, trwało 1 dzień. Optymalne ustawienie tej instalacji na dachu płaskim pozwoli uzyskać średnio 3180 kWh energii elektrycznej rocznie! Życzymy dużo słońca :)

Opis instalacji

Zduny, woj. wielkopolskie – 3,12 na dachu spadzistym

Instalacja 3,12 kWh na dachu spadzistym zamontowana została w 1 dzień. Zestaw pochodzi z naszej ofert STANDARD - składa się z wysokiej jakości, trwałych komponentów, o parametrach spełniających oczekiwania wymagającego klienta. Produkcja z tego zestawu pokryje zapotrzebowanie roczne całego gospodarstwa domowego. Ze względu na budowę dachu, panele zainstalowane zostały w układzie wschód-zachód.

Opis instalacji

Nowe Skalmierzyce, woj. wielkopolskie – 7,25 kWp (rozbudowa instalacji + podział na dom i firmę)

Instalacja o mocy 6 kWp w Nowych Skalmierzycach została wykonana przez Twoją Energię w 2015 roku na budynku gospodarczym, z przeznaczeniem pokrycia potrzeb gospodarstwa domowego. W toku użytkowania, Klient zdecydował się podzielić przyłącze i fotowoltaiką zasilić również swoją działalność gospodarczą (warsztat). W tym celu instalacja została rozbudowana do łącznej mocy 7,25 kWp, a następnie rozdzielona na 2 niezależne elektrownie słoneczne. Instalacja o mocy 4 kWp z falownikiem SMA zasila energią elektryczną dom, natomiast instalacja 3,25 kWp z falownikiem Socomec pokrywa bieżące, dzienne zapotrzebowanie na prąd firmy.

Opis instalacji

Kostrzyn nad Odrą, woj. lubuskie – 9,88 kWp

Panele fotowoltaiczne w Kostrzynie nad Odrą zamontowane zostały na dachu płaskim. Aluminiowe stelaże tzw. "ekierki", umożliwiły optymalne nachylenie względem padania promieni słonecznych, optymalizujące produkcję energii przez ogniwa fotowoltaiczne. Inwerter, regulujący pracę tej przydomowej elektrowni słonecznej, posiada wbudowany moduł wifi. Dzięki temu inwestor posiada zdalny monitoring i może podglądać wszystkie bieżące oraz archiwalne dane nt. produkcji prądu z instalacji fotowoltaicznej.

Opis instalacji

Dąbrowa, woj. wielkopolskie – 2,6 kWp

Przydomowa elektrownia słoneczna w Dąbrowie o mocy 2,6 kWp zainstalowana została na dachu wielospadowym pokrytym dachówka ceramiczną. Fotowoltaika uzupełniła istniejącą wcześniej instalację kolektorów słonecznych. Dzięki odpowiednio dobranej i uzupełniającej się instalacji, budynek ma zapewniony prąd oraz ogrzewanie z odnawialnych źródeł energii. Zapraszamy do zapoznania się z ciekawym artykułem na naszym blogu - krótki przewodnik po montażach instalacji fotowoltaicznych: http://www.twojaenergia.pl/wyglada-montaz-instalacji-fotowoltaicznej-krotki-przewodnik#scroll

Opis instalacji

Pińczów, woj. świętokrzyskie – 3,12 kWp

Instalacje fotowoltaiczne o mocy ok 3 kWp na budynkach mieszkalnych przeznaczone są dla gospodarstw domowych o niskim zużyciu energii. Rocznie ogniwa fotowoltaiczne o takiej mocy mogą wyprodukować ok 3000 kWh energii elektrycznej. Szacowana roczna produkcja jednofazowej instalacji fotowoltaicznej w Pińczowie to 2964 kWh.

Opis instalacji

INSTALACJA HYBRYDOWA w okolicach Warszawy, woj. mazowieckie – 9,88 kWp

Jedna z pierwszych zrealizowanych przez Twoją Energię fotowoltaicznych instalacji hybrydowych. Taki rodzaj elektrowni słonecznej umożliwia całkowite uniezależnienie się od Zakładu Energetycznego. Instalacje hybrydowe sprawdzają się zwłaszcza w lokalizacjach, gdzie występują częste przerwy w dostawie energii z sieci. Falownik hybrydowy, który zainstalowaliśmy w tej elektrowni słonecznej posiada funkcję automatycznego przełączenia trybu instalacji on-grid i off-grid (połączenej z siecią vs. połączonej z baterią)

Opis instalacji

Pogorzelec, woj. mazowieckie – 3,9 kWp

Najczęstszym w Polsce rodzajem pokrycia dachowego jest blachodachówka. Tak też było w Pogorzelcu. Naszą instalację zamontowaliśmy na dachu budynku gospodarczego. Produkcja z tej instalacji fotowoltaicznej ma za zadanie pokryć 100% bieżących potrzeb klienta.

Opis instalacji

Reczpol, woj. podkarpackie – 6,24 kWp

Instalacja na budynku mieszkalnym. Pokrycie dachu to dachówka ceramiczna. Do montażu w takim przypadku stosowane są tzw. łapy montażowe, czyli specjalne uchwyty pod panele umożliwiające instalację bez ingerencji w pokrycie dachu.

Opis instalacji

Warszawa, ul. Felińskiego 40 – 5,2 kWp (SIEDZIBA NASZEJ FIRMY)

Zapraszamy do oglądania naszej instalacji na żywo! W naszym biurze czeka na Was dobra kawa i słodkie ciastko oraz możliwość konsultacji GRATIS :) Poniżej można zobaczyć jak powstawała instalacja fotowoltaiczna na dachu siedziby Twojej Energii. Tak jak nasi klienci, my również skorzystaliśmy z dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne dla Warszawy. TUTAJ MOŻESZ OBSERWOWAĆ PRODUKCJĘ "NA ŻYWO" NASZEJ INSTALACJI! Do końca marca 2017 trwa kolejny nabór wniosków o dotacje - skontaktuj się z nami i SKORZYSTAJ Z 50% dofinansowania na Twoją elektrownię słoneczną! Od 09.01.2017 rozpoczął się również nabór na dofinansowanie 40% dla całego woj. mazowieckiego. Zachęcamy do skorzystania!

Opis instalacji

Okuniew, woj. mazowieckie – 3,12 kWp

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 3,12 kWp wykonana na renomowanych włoskich komponentach gwarantujących wysoką jakość i wydajność instalacji. Montaż wykonaliśmy na nietypowym pokryciu dachowym - dachówka na rąbek.

Opis instalacji

Szumleś Szlachecki, woj. pomorskie – 4,94 kWp

Instalacja składająca się z 19 paneli fotowoltaicznych o mocy jednostkowej 260 Wp każdy, uzupełniła istniejącą wcześniej instalację kolektorów słonecznych. Taki zestaw zaspokoił potrzeby obiektu w zakresie energii elektrycznej oraz ciepłej wody użytkowej.

Opis instalacji

Warszawa – Okęcie, woj. mazowieckie – 4,16 kWp

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 4,16 kWp zamontowana na dachu budynku położonego w bliskiej odległości od lotniska Okęcie w Warszawie. Inwestycja finansowana w ok 40% z dotacji. Zapraszamy do skorzystania z dofinansowania nawet do 50%! Zadzwoń i dowiedz się więcej tel. 22 633 82 75

Opis instalacji

Warszawa, woj. mazowieckie – 6,24 kWp

Instalacja zamontowana na dachu spadzistym pokrytym blachodachówką. Nasi wykwalifikowani instalatorzy sprawnie założyli panele, na wcześniej przygotowanych aluminiowych profilach. Inwerter został zainstalowany wewnątrz budynku.

Opis instalacji

Warszawa, woj. mazowieckie – 6,24 kWp

Instalacja fotowoltaiczna wykonana na dachu skośnym pokrytym blachą trapezową. Produkcja z tej ponad 6 kW instalacji pokryje potrzeby zużycia energii przez małe przedsiębiorstwo. Inwestycja zrealizowana z funduszy pochodzących w 38% z dotacji.

Opis instalacji

Warszawa, woj. mazowieckie – 4,16 kWp

Instalacja fotowoltaiczna wykonana z dofinansowaniem. Przy jej montażu wykorzystano najwyższej jakości komponenty m.in. panele o mocy 260 Wp z dodatkowym bus barem każdy.

Opis instalacji

Warszawa, woj. mazowieckie – 4,16 kWp

Instalacja na dachu dwuspadowym Wschód-Zachód. Szacowana roczna produkcja to ok 3366 kWh. Inwestycja zrealizowana z dofinansowaniem.

Opis instalacji

Warszawa, woj. mazowieckie – 6,24 kWp

Instalacja 6,24 kWp na dachu pokrytym blachą. Moc instalacji dopasowana do zapotrzebowania na energię elektryczną. Szacowana produkcja to ok 6240 kWh rocznie. Instalacja wykonana z dofinansowaniem.

Opis instalacji

Rudka, woj. świętokrzyskie – 5 kWp

Instalacja o mocy 5 kWp wykonana na renomowanych włoskich komponentach gwarantująca wysoką jakość i wydajność instalacji. Przy odpowiednim użytkowaniu prądu, może pokryć zapotrzebowanie na energię elektryczną do 100%.

Opis instalacji

Aleksandrów Kujawski, woj. kujawsko-pomorskie – 2 kWp

Niewielka instalacja na dachu płaskim gwarantująca obniżenie rachunków za energię elektryczną.

Opis instalacji

Zakroczym, woj. mazowieckie – 5 kWp

Dzięki zbudowanej instalacji fotowoltaicznej, właściciel jest w stanie zaspokoić 100% potrzeb na energię elektryczną z własnej elektrowni.

Opis instalacji

Suchy Dwór, woj. pomorskie – 4 kWp

Mikroinstalacja fotowoltaiczna na nowo powstałym budynku już od pierwszych chwil wzbudziła zainteresowanie okolicznych mieszkańców. To pierwszy dom korzystający z czystej energii na tym osiedlu.

Opis instalacji

Koszalin, woj. zachodniopomorskie – 10 kWp (UWAGA! Podgląd produkcji „na żywo”)

Do montażu zastosowano innowacyjny włoski system montażowy korzeni drzew - TreeSystem, który wzmacnia stabilność konstrukcji, jednocześnie skracając czas montażu. Instalacja 10 kWp wykonana w 24 godziny. MONITORING INSTALACJI "NA ŻYWO"

Opis instalacji

Otwock, woj. mazowieckie – 4 kWp

Instalacja o mocy 4 kWp wykonana na renomowanych włoskich komponentach gwarantująca wysoką jakość i wydajność instalacji.

Opis instalacji

Radom, woj. mazowieckie – 8 kWp

Wolnostojąca instalacja naziemna pokrywająca w całości zapotrzebowanie na energię elektryczną domu jednorodzinnego, a także gwarantująca zapas energii na zasilenie nowych urządzeń typu: klimatyzacja, pompa ciepła, elektryczne podgrzewanie wody.

Opis instalacji

Włodzice Wielkie, woj. dolnośląskie – 3 kWp

Instalacja na dachu pokrytym dachówką betonową, skierowana idealnie na kierunek południowy.

Opis instalacji

Parzeń, woj. mazowieckie – 4 kWp

Duże zapotrzebowanie na energię elektryczną i stosunkowo mała powierzchnia dachu zaowocowały instalacją na południowej i wschodniej płaszczyźnie dachu, nieznacznie tylko różniąc się w sprawności od instalacji skierowanych tylko na południe. Dodatkowym źródłem energii elektrycznej jest tu turbina wiatrowa.

Opis instalacji

Sobota, woj. łódzkie – 6 kWp

Przykład instalacji Wschód-Zachód. Dzięki takiej konfiguracji dom zyskał większą powierzchnię do obłożenia modułami, kosztem niedużej tj. około 10 % - owej różnicy w rocznej produkcji (w stosunku do instalacji paneli skierowanych na południe).

Opis instalacji

Jastarnia, woj. pomorskie – 3 kWp

Instalacja fotowoltaiczna uzupełniła istniejącą wcześniej instalację kolektorów słonecznych. Taki zestaw zaspokoił potrzeby obiektu w zakresie ciepłej wody użytkowej oraz energii elektrycznej.

Opis instalacji

Czyste, woj. kujawsko-pomorskie – 9,75 kWp

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 9,75 kWp zainstalowana na dachu płaskim na dedykowanej aluminiowej konstrukcji wsporczej.

Opis instalacji

Nowe Skalmierzyce, woj. wielkopolskie – 6 kWp

Instalacja na dachu budynku gospodarczego pokrywająca niemal w całości południową powierzchnię dachu. Klient zdecydował się zdemontować kolektory słoneczne, aby zrobić miejsce na bardziej wydajną i korzystniejszą technologię jaką jest fotowoltaika.

Opis instalacji

Kraśnik, woj. lubelskie – 10 kWp

Wolnostojąca instalacja naziemna pokrywająca w całości zapotrzebowanie na energię elektryczną domu jednorodzinnego, a także gwarantująca zapas energii na pokrycie zapotrzebowania w przypadku wprowadzenia do gospodarstwa domowego dodatkowych urządzeń typu: klimatyzacja, pompa ciepła, elektryczne podgrzewanie wody.

Opis instalacji

Stawiszyn, woj. wielkopolskie – 5 kWp

Instalacja fotowoltaiczna na dachu o orientacji wschód-zachód - nasza konstrukcja skorygowała płaszczyznę montażu paneli do kierunku południowego.

Opis instalacji

Włocławek, woj. kujawsko-pomorskie – 8 kWp

Instalacja fotowoltaiczna skierowana na południe. Dzięki specjalnej konstrukcji wsporczej możliwe było wydłużenie powierzchni dachu i przeniesienie jej częściowo na płaszczyznę północną (bez utraty sprawności instalacji).

Opis instalacji

Tłuszcz, woj. mazowieckie – 10 kWp

Wolnostojąca instalacja naziemna pokrywająca w całości zapotrzebowanie na energię elektryczną domu jednorodzinnego a także gwarantująca zapas energii na pokrycie zapotrzebowania przyszłych dodatkowych urządzeń typu: klimatyzacja, pompa ciepła, elektryczne podgrzewanie wody.

Opis instalacji

Grodzisk Mazowiecki, woj. mazowieckie – 10 kWp

Instalacja fotowoltaiczna znajdująca się na dachach płaskich kilku budynków, pokrywająca potrzeby energetyczne domu mieszkalnego oraz obiektu usługowego.

Opis instalacji

Inowrocław, woj. kujawsko-pomorskie – 6 kWp

Instalacja na dachu budynku Sanatorium "Przy Tężni". Zapraszamy do galerii zdjęć poniżej.

Opis instalacji

Krzywda, woj. lubelskie – 920 kWp

Duża farma fotowoltaiczna wybudowana w 2015 roku. Tego rodzaju instalacje działają na innych zasadach niż mikroinstalacje. W celu sprzedaży energii elektrycznej, właściciele farm PV muszą posiadać koncesję na wytwarzanie energii w źródle odnawialnym. Posiadacze mikroinstalacji fotowoltaicznych do 40 kW włącznie, nie są objęci tym obowiązkiem.

Opis instalacji

Chcesz obniżyć rachunki za prąd?

Skontaktuj się z nami!