Realizacje - opcja 2-2
Zobacz nasze realizacje

Zrealizowaliśmy już ponad 1000 kW instalacji

Zobacz mapę lokalizacji naszych instalacji

Lądowisko dla śmigłowców przy Szpitalu w Piszu – 2,65 kWp (off-grid)

Instalacja na lądowisku dla helikopterów w ramach projektu pn. "Podniesienie skuteczności działania SOR-u w Pisz-u poprzez budowę całodobowego lądowiska dla śmigłowców ratunkowych oraz sprzętu diagnostycznego" przy Szpitalu Powiatowym w Piszu. Projekt realizowany jest ze środków unijnych. Samodzielna instalacja fotowoltaiczna off-grid z baterią, zamontowana została na dachu hangaru technicznego. Przy realizacji tej inwestycji Twoja Energia pełniła rolę podwykonawcy.

Opis instalacji

Sól, gm. Biłgoraj – 3,975 kWp

Kolejna instalacja w gminie Biłgoraj, zrealizowana ze środków programu Prosument II (pożyczka + dotacja). Na dachu pokrytym blachą zastosowaliśmy standardowy system montażowy - profile aluminiowe. 15 paneli marki Boviet oraz trzyfazowy falownik Fronius Symo 3.7-3-S wraz z pełnym okablowaniem i zabezpieczeniami AC/DC zainstalowane zostały w ciągu niecałych 2 dni. Zachęcamy do kontaktu z naszym regionalnym przedstawicielem w regionie województwa lubelskiego. Zapytaj o ofertę i ciesz się darmowym prądem jeszcze tej wiosny.

Opis instalacji

Nieporęt, woj. mazowieckie – 5,2 kWp

Instalacja w Nieporęcie o mocy 5,2 kWp. Do montażu nasza ekipa użyła włoskich paneli marki Futura Sun o mocy 260 Wp każdy oraz inwertera SMA. Twoja Energia przykłada najwyższą wagę do jakości realizowanych przez siebie instalacji. Współpracujemy jedynie z producentami i dystrybutorami wysokiej klasy urządzeń, które umożliwią pracę instalacje przez co najmniej ćwierć wieku.

Opis instalacji

Dereźnia Solska, gm. Biłgoraj – 4,24 kWp

Instalacja o mocy 4,24 kWp została zainstalowana dzięki środkom z programu Prosument II realizowanego przez BOŚ wspólnie z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Zestaw fotowoltaiczny zamontowany u naszego klienta składa się z trzyfazowego falownika austriackiej marki Fronius oraz 16 paneli polikrystalicznych Boviet o mocy 265 Wp każdy. Instalacja całkowicie zaspokoi potrzeby gospodarstwa domowego. Od tej wiosny, nasz klient produkuje więc własny, darmowy prąd.

Opis instalacji

Warszawa Zacisze – 6,095 kWp

Instalacja w urokliwej części Targówka, na Zielonym Zaciszu. 23 panele fotowoltaiczne o mocy 265 Wp każdy, zamontowane zostały na stelażach aluminiowych pod optymalnym kątem, na dachu płaskim. Do tej realizacji dopasowaliśmy falownik marki Zeversolar, z grupy SMA, jednego z pionierów fotowoltaiki w Europie, Stanach Zjednoczonych i na świecie. Instalacja na Zaciszu to kolejna inwestycja zrealizowana dzięki 40% dotacji z Urzedu m.st. Warszawa. Dzięki ekpresowemu rozpatrywaniu wniosków, nasi warszawscy Klienci już tej wiosny będą mogli cieszyć się własnym prądem ze słońca.

Opis instalacji

Warszawa Białołęka „Smart Home” – 8,96 kWp

Ta instalacja fotowoltaiczna na Białołęce to uzupełnienie systemu „smart home”, który wdrożył w swoim domu nasz klient. Inwestycja w fotowoltaikę zrealizowana została z udziałem dotacji warszawskiej. W tej okolicy to już nasza trzecia realizacja z polecenia klienta. Bardzo się cieszymy, że opinia o naszej firmie jest tak pozytywna. Na zdjęciach, po 2 stronie ulicy (pomarańczowy dach po lewej stronie) widać instalację, którą zamontowaliśmy w 2017 r. Już od września kolejny nabór wniosków – zapraszamy do „wybadania” zawczasu co możemy Państwu zaoferować pod nr tel. 22 633 82 75

Opis instalacji

Warszawa Włochy – 3,12 kWp

W tym roku instalacje z dotacją warszawską (nabór wniosków zakończony został 31.03) zaczynamy wcześniej. Dzięki bardzo dobrej współpracy z urzędem m.st. Warszawa, od początku kwietnia rozpoczęliśmy montaże dotowanych instalacji. Pierwsza realizacja z tegoroczną dotacją odbyła się u naszego klienta z Warszawy Włochy. Zamontowane w tej lokalizacji urządzenia to polikrystaliczne panele marki Sharp o mocy 260 Wp każdy (12 sztuk) oraz austriacki inwerter trzyfazowy Fronius Symo 3.0.

Opis instalacji

Urząd Gminy Winnica, Winnica, woj. mazowieckie – 20,14 kWp

Instalacja fotowoltaiczna na budynku Urzędu Gminy Winnica, zamontowana została w ramach zadania pn. „Zwiększenie efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej Gminy Winnica z wykorzystaniem OZE tj. Urzędu Gminy w Winnicy i Zespołu Placówek Oświatowych”, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Twoja Energia pełniła przy realizacji inwestycji rolę podwykonawcy.

Opis instalacji

Warszawa, Mokotów, woj. mazowieckie – 3,9 kWp

Bardzo cieszy nas kolejna realizacja z dotacją 40% na warszawskim Mokotowie. Jest to obszar w większości objęty ochroną Konserwatora Zabytków. Dla naszego Klienta uzyskaliśmy zgodę na montaż na dachu budynku znajdującego się w tej strefie. Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie realizacji. Zachęcamy do skorzystania z dofinansowania na rok 2018 - nabór wniosków trwa.

Opis instalacji

Warszawa, Białołęka, woj. mazowieckie – 7,42 kWp

Nasza nowa instalacji na warszawskiej Białołęce to najlepszy dowód na to, że realizacje Twojej Energii cieszą się doskonałą opinią. To już kolejny nasz montaż w tej części Warszawy i kolejny Klient, który zaufał naszej dobrej marce. Nasz nowy Klient z Białołęki, zdecydował się na realizację ekspresowo i w ciągu 10 dni od podpisania umowy, instalacja znalazła się na dachu. Zastosowaliśmy tu panele marki Boviet (265 Wp) oraz inwertery Socomec Sunsys Home 3900 (2 szt.). Nowy nabór wniosków o dotację 40% trwa – zachęcamy do skorzystania.

Opis instalacji

Warszawa, Wawer, woj. mazowieckie – 5,20 kWp

Warszawski Wawer to chyba najpopularniejsza lokalizacja naszych instalacji. Kolejny montaż w ramach realizacji instalacji z 40% dotacji warszawskiej, odbył się we wrześniu. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć. Jeśli interesuje Państwa własna instalacja z dotacją, nabór wniosków trwa – zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 22 633 82 75

Opis instalacji

Tomaszów Lubelski, woj. lubelskie – 3,64 kWp

Instalacja na dachu skośnym. Czas montażu: 1 dzień.

Opis instalacji

Biłgoraj, woj. lubelskie – 4,16 kWp

Instalacja w Biłgoraju dopasowana została do zapotrzebowania na energię. Produkcja z instalacji, w systemie opustów (rozliczenia z Zakładem Energetycznym dla posiadaczy mikroinstalacji), powinna w pełni pokryć potrzeby energetyczne tego gospodarstwa domowego. Nasz Klient z Biłgoraja został też "Polecającym" w naszej promocji "Podaj dalej" - zachęcamy wszystkich naszych Klientów do udziału i odbierania nagród za polecenia! Szczegóły tutaj http://www.twojaenergia.pl/promocje

Opis instalacji

Obsza, woj. lubelskie – 9,88 kWp

Instalacja w Obszy, wykonana została na dachu budynku gospodarczego, w celu zaspokojenia potrzeb energetycznych gospodarstwa rolnego. Elektrownia fotowoltaiczna o mocy 9,88 kWp zrealizowana została ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, dedykowanego Młodym Rolnikom. Gospodarstwo w Obszy zajmuje się produkcją tytoniu (suszarnia tytoniu) i korzysta obecnie głównie z energii produkowanej w instalacji fotowoltaicznej zrealizowanej przez firmę Twoja Energia. Roczna produkcja z tej instalacji wynosi prawie 10 000 kWh (9884 kWh).

Opis instalacji

Wierzbno „Pieczarkarnia”, woj. mazowieckie – 40 kWp

Pod koniec czerwca zrealizowaliśmy instalację 40 kWp dla przedsiębiorstwa Pieczarkarnia Wierzbno http://producentpieczarek.com.pl/ - firmy nowoczesnej i otwartej na korzyści płynące z innowacyjnych rozwiązań, takich jak fotowoltaika. Tego typu zakład produkcyjny to idealny użytkownik mikroinstalacji fotowoltaicznej. Ze względu na możliwość optymalizacji zużycia energii, może na bieżąco konsumować cały wyprodukowany przez instalację prąd.

Opis instalacji

Warszawa, Wawer, woj. mazowieckie – 4,94 kWp

Inwestycja w 40% zrealizowana ze środków Urzędu m.st. Warszawa. 100% naszych Klientów otrzymało w tym roku dotacje. Już teraz zbieramy chętnych na kolejny nabór wniosków – początek już we wrześniu. Zadzwoń i dowiedz się więcej pod nr tel. 22 633 82 75!

Opis instalacji

Warszawa, Wesoła, woj. mazowieckie – 6,36 kWp

Produkcja z tej instalacji to ok 980 kWh/kWp co oznacza, że łącznie nasi Klienci uzyskają prawie 6300 kWh czystej energii elektrycznej. Panele skierowane są na stronę południową. Produkcję z instalacji dodatkowo zwiększa falownik z optymalizerami – montaż tych urządzeń powoduje, że każdy panel pracuje niezależnie od siebie, co w efekcie maksymalizuje produkcję z całej instalacji. Jeśli którykolwiek z paneli zostanie chwilowo zacieniony, nie osłabia to produkcji z pozostałych modułów – w dalszym ciągu każdy z paneli działa z maksymalną wydajnością. Inwestycja naszych Klientów z Wesołej sfinansowana została w 40% z dotacji UM Warszawa.

Opis instalacji

Warszawa, Wawer, woj. mazowieckie – 7,29 kWp

Inwestycja zrealizowana z 40% dotacją z Urzędu m.st. Warszawa. Instalacja wschód-zachód ułożona na 2 płaszczyznach dachowych (2 kąty nachylenia). Takie ułożenie paneli z zachowaniem optymalnej produkcji zapewnia falownik z 2 MPP trackerami – po 1 na każdą stronę. Szacujemy, że roczna produkcja energii elektrycznej z tej instalacji w 100% zaspokoi potrzeby tego gospodarstwa domowego.

Opis instalacji

Warka, woj. mazowieckie – 5,98 kWp

Instalacja w Warce rocznie produkować będzie ok 5 063 kWh energii, z czego prawie 30% konsumowane będzie bezpośrednio z instalacji, a pozostała energia rozliczana będzie w systemie opustów (dawniej net-metering). Im większe zużycie bezpośrednie tym większe oszczędności na rachunkach za prąd. Warto optymalizować zużycie energii pod tym kątem. Dodatkową korzyścią z instalacji jest ograniczenie emisji CO2 do atmosfery. Dzięki elektrowni fotowoltaicznej w Warce uda się ograniczyć tę emisję o ok 3 031 kg - to ponad 3 tony zanieczyszczeń rocznie mniej!

Opis instalacji

Dobra, woj. zachodniopomorskie – 4,24 kWp

Instalacja w miejscowości Dobra została zrealizowana w naszej ofercie Standard. Przewidywana roczna produkcja to ok 3 887 kWh – to ilość energii w zupełności wystarczająca dla średniej wielkości gospodarstwa domowego.

Opis instalacji

Dolice, Żuków, woj. zachodniopomorskie – 6,095 kWp

Instalacja w Dolicach montowana była pod koniec maja 2017. Oszacowana roczna produkcja zaspokoi potrzeby całego gospodarstwa domowego.

Opis instalacji

Bielawa, woj. mazowieckie – 3,12 kWp

Instalacja fotowoltaiczna zamontowana została na pięknej dachówce ceramicznej. Dzięki zastosowaniu włoskiego inwertera marki Socomec posiadającego 2 MPP trackery montaż możliwy był na 2 płaszczyznach dachu. Jakość zainstalowanych paneli oraz profesjonalizm naszej ekipy montażowej zagwarantowały wysoką estetykę wykonania. Nasi klienci mogą już cieszyć się pierwszym wiosennym słońcem oraz oszczędnościami na rachunkach za prąd nawet do 97%

Opis instalacji

Zduny, woj. wielkopolskie – 3,12 kWp na dachu płaskim

Zestaw z oferty STANDARD. Dzięki sprawnej pracy naszej ekipy, montaż konstrukcji wsporczych, paneli oraz podłączenie inwertera wraz z zabezpieczeniami, trwało 1 dzień. Optymalne ustawienie tej instalacji na dachu płaskim pozwoli uzyskać średnio 3180 kWh energii elektrycznej rocznie! Życzymy dużo słońca :)

Opis instalacji

Zduny, woj. wielkopolskie – 3,12 na dachu spadzistym

Instalacja 3,12 kWh na dachu spadzistym zamontowana została w 1 dzień. Zestaw pochodzi z naszej ofert STANDARD - składa się z wysokiej jakości, trwałych komponentów, o parametrach spełniających oczekiwania wymagającego klienta. Produkcja z tego zestawu pokryje zapotrzebowanie roczne całego gospodarstwa domowego. Ze względu na budowę dachu, panele zainstalowane zostały w układzie wschód-zachód.

Opis instalacji

Nowe Skalmierzyce, woj. wielkopolskie – 7,25 kWp (rozbudowa instalacji + podział na dom i firmę)

Instalacja o mocy 6 kWp w Nowych Skalmierzycach została wykonana przez Twoją Energię w 2015 roku na budynku gospodarczym, z przeznaczeniem pokrycia potrzeb gospodarstwa domowego. W toku użytkowania, Klient zdecydował się podzielić przyłącze i fotowoltaiką zasilić również swoją działalność gospodarczą (warsztat). W tym celu instalacja została rozbudowana do łącznej mocy 7,25 kWp, a następnie rozdzielona na 2 niezależne elektrownie słoneczne. Instalacja o mocy 4 kWp z falownikiem SMA zasila energią elektryczną dom, natomiast instalacja 3,25 kWp z falownikiem Socomec pokrywa bieżące, dzienne zapotrzebowanie na prąd firmy.

Opis instalacji

Kostrzyn nad Odrą, woj. lubuskie – 9,88 kWp

Panele fotowoltaiczne w Kostrzynie nad Odrą zamontowane zostały na dachu płaskim. Aluminiowe stelaże tzw. "ekierki", umożliwiły optymalne nachylenie względem padania promieni słonecznych, optymalizujące produkcję energii przez ogniwa fotowoltaiczne. Inwerter, regulujący pracę tej przydomowej elektrowni słonecznej, posiada wbudowany moduł wifi. Dzięki temu inwestor posiada zdalny monitoring i może podglądać wszystkie bieżące oraz archiwalne dane nt. produkcji prądu z instalacji fotowoltaicznej.

Opis instalacji

Dąbrowa, woj. wielkopolskie – 2,6 kWp

Przydomowa elektrownia słoneczna w Dąbrowie o mocy 2,6 kWp zainstalowana została na dachu wielospadowym pokrytym dachówka ceramiczną. Fotowoltaika uzupełniła istniejącą wcześniej instalację kolektorów słonecznych. Dzięki odpowiednio dobranej i uzupełniającej się instalacji, budynek ma zapewniony prąd oraz ogrzewanie z odnawialnych źródeł energii. Zapraszamy do zapoznania się z ciekawym artykułem na naszym blogu - krótki przewodnik po montażach instalacji fotowoltaicznych: http://www.twojaenergia.pl/wyglada-montaz-instalacji-fotowoltaicznej-krotki-przewodnik#scroll

Opis instalacji

Pińczów, woj. świętokrzyskie – 3,12 kWp

Instalacje fotowoltaiczne o mocy ok 3 kWp na budynkach mieszkalnych przeznaczone są dla gospodarstw domowych o niskim zużyciu energii. Rocznie ogniwa fotowoltaiczne o takiej mocy mogą wyprodukować ok 3000 kWh energii elektrycznej. Szacowana roczna produkcja jednofazowej instalacji fotowoltaicznej w Pińczowie to 2964 kWh.

Opis instalacji

INSTALACJA HYBRYDOWA w okolicach Warszawy, woj. mazowieckie – 9,88 kWp

Jedna z pierwszych zrealizowanych przez Twoją Energię fotowoltaicznych instalacji hybrydowych. Taki rodzaj elektrowni słonecznej umożliwia całkowite uniezależnienie się od Zakładu Energetycznego. Instalacje hybrydowe sprawdzają się zwłaszcza w lokalizacjach, gdzie występują częste przerwy w dostawie energii z sieci. Falownik hybrydowy, który zainstalowaliśmy w tej elektrowni słonecznej posiada funkcję automatycznego przełączenia trybu instalacji on-grid i off-grid (połączenej z siecią vs. połączonej z baterią)

Opis instalacji

Pogorzelec, woj. mazowieckie – 3,9 kWp

Najczęstszym w Polsce rodzajem pokrycia dachowego jest blachodachówka. Tak też było w Pogorzelcu. Naszą instalację zamontowaliśmy na dachu budynku gospodarczego. Produkcja z tej instalacji fotowoltaicznej ma za zadanie pokryć 100% bieżących potrzeb klienta.

Opis instalacji

Reczpol, woj. podkarpackie – 6,24 kWp

Instalacja na budynku mieszkalnym. Pokrycie dachu to dachówka ceramiczna. Do montażu w takim przypadku stosowane są tzw. łapy montażowe, czyli specjalne uchwyty pod panele umożliwiające instalację bez ingerencji w pokrycie dachu.

Opis instalacji

Warszawa, ul. Felińskiego 40 – 5,2 kWp (SIEDZIBA NASZEJ FIRMY)

Zapraszamy do oglądania naszej instalacji na żywo! W naszym biurze czeka na Was dobra kawa i słodkie ciastko oraz możliwość konsultacji GRATIS :) Poniżej można zobaczyć jak powstawała instalacja fotowoltaiczna na dachu siedziby Twojej Energii. Tak jak nasi klienci, my również skorzystaliśmy z dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne dla Warszawy. TUTAJ MOŻESZ OBSERWOWAĆ PRODUKCJĘ "NA ŻYWO" NASZEJ INSTALACJI! Do końca marca 2017 trwa kolejny nabór wniosków o dotacje - skontaktuj się z nami i SKORZYSTAJ Z 50% dofinansowania na Twoją elektrownię słoneczną! Od 09.01.2017 rozpoczął się również nabór na dofinansowanie 40% dla całego woj. mazowieckiego. Zachęcamy do skorzystania!

Opis instalacji

Okuniew, woj. mazowieckie – 3,12 kWp

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 3,12 kWp wykonana na renomowanych włoskich komponentach gwarantujących wysoką jakość i wydajność instalacji. Montaż wykonaliśmy na nietypowym pokryciu dachowym - dachówka na rąbek.

Opis instalacji

Szumleś Szlachecki, woj. pomorskie – 4,94 kWp

Instalacja składająca się z 19 paneli fotowoltaicznych o mocy jednostkowej 260 Wp każdy, uzupełniła istniejącą wcześniej instalację kolektorów słonecznych. Taki zestaw zaspokoił potrzeby obiektu w zakresie energii elektrycznej oraz ciepłej wody użytkowej.

Opis instalacji

Warszawa – Okęcie, woj. mazowieckie – 4,16 kWp

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 4,16 kWp zamontowana na dachu budynku położonego w bliskiej odległości od lotniska Okęcie w Warszawie. Inwestycja finansowana w ok 40% z dotacji. Zapraszamy do skorzystania z dofinansowania nawet do 50%! Zadzwoń i dowiedz się więcej tel. 22 633 82 75

Opis instalacji

Warszawa, woj. mazowieckie – 6,24 kWp

Instalacja zamontowana na dachu spadzistym pokrytym blachodachówką. Nasi wykwalifikowani instalatorzy sprawnie założyli panele, na wcześniej przygotowanych aluminiowych profilach. Inwerter został zainstalowany wewnątrz budynku.

Opis instalacji

Warszawa, woj. mazowieckie – 6,24 kWp

Instalacja fotowoltaiczna wykonana na dachu skośnym pokrytym blachą trapezową. Produkcja z tej ponad 6 kW instalacji pokryje potrzeby zużycia energii przez małe przedsiębiorstwo. Inwestycja zrealizowana z funduszy pochodzących w 38% z dotacji.

Opis instalacji

Warszawa, woj. mazowieckie – 4,16 kWp

Instalacja fotowoltaiczna wykonana z dofinansowaniem. Przy jej montażu wykorzystano najwyższej jakości komponenty m.in. panele o mocy 260 Wp z dodatkowym bus barem każdy.

Opis instalacji

Warszawa, woj. mazowieckie – 4,16 kWp

Instalacja na dachu dwuspadowym Wschód-Zachód. Szacowana roczna produkcja to ok 3366 kWh. Inwestycja zrealizowana z dofinansowaniem.

Opis instalacji

Warszawa, woj. mazowieckie – 6,24 kWp

Instalacja 6,24 kWp na dachu pokrytym blachą. Moc instalacji dopasowana do zapotrzebowania na energię elektryczną. Szacowana produkcja to ok 6240 kWh rocznie. Instalacja wykonana z dofinansowaniem.

Opis instalacji

Rudka, woj. świętokrzyskie – 5 kWp

Instalacja o mocy 5 kWp wykonana na renomowanych włoskich komponentach gwarantująca wysoką jakość i wydajność instalacji. Przy odpowiednim użytkowaniu prądu, może pokryć zapotrzebowanie na energię elektryczną do 100%.

Opis instalacji

Aleksandrów Kujawski, woj. kujawsko-pomorskie – 2 kWp

Niewielka instalacja na dachu płaskim gwarantująca obniżenie rachunków za energię elektryczną.

Opis instalacji

Zakroczym, woj. mazowieckie – 5 kWp

Dzięki zbudowanej instalacji fotowoltaicznej, właściciel jest w stanie zaspokoić 100% potrzeb na energię elektryczną z własnej elektrowni.

Opis instalacji

Suchy Dwór, woj. pomorskie – 4 kWp

Mikroinstalacja fotowoltaiczna na nowo powstałym budynku już od pierwszych chwil wzbudziła zainteresowanie okolicznych mieszkańców. To pierwszy dom korzystający z czystej energii na tym osiedlu.

Opis instalacji

Koszalin, woj. zachodniopomorskie – 10 kWp (UWAGA! Podgląd produkcji „na żywo”)

Do montażu zastosowano innowacyjny włoski system montażowy korzeni drzew - TreeSystem, który wzmacnia stabilność konstrukcji, jednocześnie skracając czas montażu. Instalacja 10 kWp wykonana w 24 godziny. MONITORING INSTALACJI "NA ŻYWO"

Opis instalacji

Otwock, woj. mazowieckie – 4 kWp

Instalacja o mocy 4 kWp wykonana na renomowanych włoskich komponentach gwarantująca wysoką jakość i wydajność instalacji.

Opis instalacji

Radom, woj. mazowieckie – 8 kWp

Wolnostojąca instalacja naziemna pokrywająca w całości zapotrzebowanie na energię elektryczną domu jednorodzinnego, a także gwarantująca zapas energii na zasilenie nowych urządzeń typu: klimatyzacja, pompa ciepła, elektryczne podgrzewanie wody.

Opis instalacji

Włodzice Wielkie, woj. dolnośląskie – 3 kWp

Instalacja na dachu pokrytym dachówką betonową, skierowana idealnie na kierunek południowy.

Opis instalacji

Parzeń, woj. mazowieckie – 4 kWp

Duże zapotrzebowanie na energię elektryczną i stosunkowo mała powierzchnia dachu zaowocowały instalacją na południowej i wschodniej płaszczyźnie dachu, nieznacznie tylko różniąc się w sprawności od instalacji skierowanych tylko na południe. Dodatkowym źródłem energii elektrycznej jest tu turbina wiatrowa.

Opis instalacji

Sobota, woj. łódzkie – 6 kWp

Przykład instalacji Wschód-Zachód. Dzięki takiej konfiguracji dom zyskał większą powierzchnię do obłożenia modułami, kosztem niedużej tj. około 10 % - owej różnicy w rocznej produkcji (w stosunku do instalacji paneli skierowanych na południe).

Opis instalacji

Jastarnia, woj. pomorskie – 3 kWp

Instalacja fotowoltaiczna uzupełniła istniejącą wcześniej instalację kolektorów słonecznych. Taki zestaw zaspokoił potrzeby obiektu w zakresie ciepłej wody użytkowej oraz energii elektrycznej.

Opis instalacji

Czyste, woj. kujawsko-pomorskie – 9,75 kWp

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 9,75 kWp zainstalowana na dachu płaskim na dedykowanej aluminiowej konstrukcji wsporczej.

Opis instalacji

Nowe Skalmierzyce, woj. wielkopolskie – 6 kWp

Instalacja na dachu budynku gospodarczego pokrywająca niemal w całości południową powierzchnię dachu. Klient zdecydował się zdemontować kolektory słoneczne, aby zrobić miejsce na bardziej wydajną i korzystniejszą technologię jaką jest fotowoltaika.

Opis instalacji

Kraśnik, woj. lubelskie – 10 kWp

Wolnostojąca instalacja naziemna pokrywająca w całości zapotrzebowanie na energię elektryczną domu jednorodzinnego, a także gwarantująca zapas energii na pokrycie zapotrzebowania w przypadku wprowadzenia do gospodarstwa domowego dodatkowych urządzeń typu: klimatyzacja, pompa ciepła, elektryczne podgrzewanie wody.

Opis instalacji

Stawiszyn, woj. wielkopolskie – 5 kWp

Instalacja fotowoltaiczna na dachu o orientacji wschód-zachód - nasza konstrukcja skorygowała płaszczyznę montażu paneli do kierunku południowego.

Opis instalacji

Włocławek, woj. kujawsko-pomorskie – 8 kWp

Instalacja fotowoltaiczna skierowana na południe. Dzięki specjalnej konstrukcji wsporczej możliwe było wydłużenie powierzchni dachu i przeniesienie jej częściowo na płaszczyznę północną (bez utraty sprawności instalacji).

Opis instalacji

Tłuszcz, woj. mazowieckie – 10 kWp

Wolnostojąca instalacja naziemna pokrywająca w całości zapotrzebowanie na energię elektryczną domu jednorodzinnego a także gwarantująca zapas energii na pokrycie zapotrzebowania przyszłych dodatkowych urządzeń typu: klimatyzacja, pompa ciepła, elektryczne podgrzewanie wody.

Opis instalacji

Grodzisk Mazowiecki, woj. mazowieckie – 10 kWp

Instalacja fotowoltaiczna znajdująca się na dachach płaskich kilku budynków, pokrywająca potrzeby energetyczne domu mieszkalnego oraz obiektu usługowego.

Opis instalacji

Inowrocław, woj. kujawsko-pomorskie – 6 kWp

Instalacja na dachu budynku Sanatorium "Przy Tężni". Zapraszamy do galerii zdjęć poniżej.

Opis instalacji

Krzywda, woj. lubelskie – 920 kWp

Duża farma fotowoltaiczna wybudowana w 2015 roku. Tego rodzaju instalacje działają na innych zasadach niż mikroinstalacje. W celu sprzedaży energii elektrycznej, właściciele farm PV muszą posiadać koncesję na wytwarzanie energii w źródle odnawialnym. Posiadacze mikroinstalacji fotowoltaicznych do 40 kW włącznie, nie są objęci tym obowiązkiem.

Opis instalacji

Chcesz obniżyć rachunki za prąd?

Skontaktuj się z nami!