blog-zdj
Blog
Powrót Minimal work space - Creative flat lay photo of workspace desk. Office desk wooden table background with open mock up notebooks and pens and plant. Top view with copy space, flat lay photography.

Słoneczne postanowienia noworoczne

3 Stycznia 2018

Oficjalne rozpoczęcie 2018 roku za nami. Wypity szampan, fajerwerki i tańce są już tylko miłym wspomnieniem. Po sylwestrowej zabawie czas wracać do pracy. W nowym roku chcemy, żeby Wasza codzienność była jeszcze bardziej słoneczna. Możecie nam pomóc swoimi ekologicznymi postanowienia noworocznymi, dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka sugestii.

Jako zespół jesteśmy podekscytowani i widzimy 2018 rok pełen nowych, fotowoltaicznych możliwości. Możecie rozświetlić go razem z nami – dlatego przedstawiamy kilka propozycji słonecznych postanowień noworocznych na 2018 rok.

Podłącz się do czystej energii

Jeśli macie miejsce tylko na jedno ekologiczne postanowienie noworoczne – nie będziemy owijać w bawełnę, że to najlepszy pomysł. Podłączenie instalacji fotowoltaicznej to gwarancja niezależności, która opłaci się w przyszłości. Energia słoneczna jest czystsza, tańsza i bezpieczniejsza niż energia z paliw kopalnych. Nowy rok to idealny moment na pozytywną zmianę dla Ciebie i Twojej rodziny. Zaczynamy go od zimowej promocji: 500 zł netto rabatu na każdym kW instalacji. Dla przykładu: kupując instalację o mocy 5 kWp, która pozwoli obniżyć Twoje rachunki za prąd o ponad 90%, oszczędzasz na wstępie 2500 zł netto.

Przemieszczaj się dzięki zielonej energii

Czy wiesz, że liczba samochodów rośnie dużo szybciej niż liczba sadzonych drzew? Przesiądź się na mniej paliwożerny samochód lub w miarę możliwości na komunikację publiczną, pociąg albo – najlepiej dla Twojego zdrowia – rower! Wiosną jeżdżąc rowerem ominiesz korki, zapewnisz sobie dzienną dawkę ruchu i dobry nastrój!

Korzystaj odpowiedzialnie z energii

Pozyskiwanie czystej, zielonej energii z odnawialnych źródeł jest wielką zmianą, ale liczą się też małe kroki. Znajdź wolny moment i zastanów się, czy nie zdarza Ci się marnować energii w Twoim domu. Może nie potrzebujesz wszystkich tych sprzętów i ładowarek podłączonych non-stop do prądu? Może zostawiasz włączone światło w pustych pokojach. Korzystaj z energooszczędnych urządzeń i żarówek LEDowych. Możesz również monitorować zużycie energii elektrycznej w swoim domu dzięki różnym aplikacjom mobilnym – więcej przeczytasz o nich np. tutaj, tutaj, lub tutaj. Ogranicz nierozsądne zużycie energii w 2018 roku – od tych drobnych zmian zależy przyszłość naszej planety.

Bądź świadomy/a energetycznie

Wiedza jest kluczem do potęgi! Myśl ekologicznie – niech to będzie częścią Twojego lepszego życia. Liczby są po naszej stronie: do ziemi dociera 173 tysiące terawatów energii ze słońca. Jeszcze raz: 173000000000000000W energii. Czyli 10 tysięcy razy tyle, ile zużywa cała nasza populacja. Od nas zależy, ile jej wykorzystamy. Nasi pracownicy z przyjemnością porozmawiają z Tobą o możliwościach i zastosowaniach paneli fotowoltaicznych i zaproszą Cię na bezpłatną konsultację do naszej siedziby na warszawskim Żoliborzu. Skontaktuj się z nami pod numerem: 605 124 606.