fbpx

Poradnik

data publikacji

24 lipca 2019

czas czytania

5 min

kategoria

tagi

fotowoltaika

1 083 125,14 zł. Tyle nasi klienci w Warszawie zaoszczędzili dzięki dotacjom

Od 2017 r. klienci Twojej Energii zaoszczędzili łącznie ponad milion złotych dzięki dofinansowaniom na fotowoltaikę. Nasi specjaliści dopilnowali za nich wszelkich formalności. Łącznie udało nam się ograniczyć emisję dwutlenku węgla w Polsce już o około 1888 ton. Dziękujemy, że jesteście z nami po słonecznej stronie mocy!

Dzisiaj się chwalimy. Przez ostatnie trzy lata – patrząc z lotu ptaka czy drona – mocno zmieniliśmy wygląd stolicy. Byliśmy na Wilanowie, Bielanach, Bemowie i Wawrze. Ursynowie, Wierzbnie i Mokotowie. Wchodziliśmy na dachy naszych sąsiadów na zielonym Żoliborzu. Nasze instalacje pojawiały się w kolejnych dzielnicach, a klienci polecali nas sobie nawzajem – wybierając niezależność energetyczną i niskie rachunki za prąd.

Elektrownie słoneczne w całym kraju

Nasza ekipa montażowa zjeździła wzdłuż i wszerz województwo mazowieckie. Podłączaliśmy do energii słonecznej przedsiębiorców, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie, gospodarstwa rolne, budynki użyteczności publicznej i inteligentne domy. Zasililiśmy czystą energią nawet lądowisko dla śmigłowców.

Wyjeżdżaliśmy zakładać instalacje fotowoltaiczne na Podkarpacie, Lubelszczyznę, Pomorze, Wielkopolskę, woj. lubuskie, świętokrzyskie…byliśmy z realizacjami prawie w całej Polsce.

Jako pierwsi w kraju zamontowaliśmy pięćdziesiątkę – instalację o mocy 50 kWp u naszego klienta – potężnej pieczarkarni w Wierzbnie, czyli maksymalnej zgodnie z nowelizacją ustawy o OZE. Ta potężna instalacja zajęła prawie 300 m2.

DCIM100MEDIADJI_0264.JPG

Później instalowaliśmy kolejne 50tki.

Niedawno też zamontowaliśmy naziemną instalację przy Ciepłowni w Karczewie – produkującej energię w opalanych węglem kotłach. Energia elektryczna pozyskiwana z OZE na terenie tego przedsiębiorstwa bilansuje negatywny wpływ konwencjonalnej produkcji na środowisko.

Ile zaoszczędziliśmy?

W samej Warszawie: 1 083 125,14 zł – i licznik cały czas bije. Nasi specjaliści kompletowali całą dokumentację i czuwali nad dochowaniem terminów. To oszczędności tylko z dotacji z urzędu m.st. Warszawy. 

– Już we wrześniu w stolicy ruszy kolejny nabór wniosków, w którym można otrzymać bezzwrotne dofinansowanie. Swoją ofertę, poza oczywiście klientami indywidualnymi, zaczynamy coraz mocniej kierować do wspólnot mieszkaniowych – to idealne rozwiązanie służące obniżeniu rachunków za prąd zużywany w przestrzeniach wspólnych np. do oświetlenia i ogrzania garażu lub klatek schodowych – tłumaczy Dagmara Batogowska, prezes Twojej Energii.

Poza Warszawą realizowaliśmy też wiele instalacji w ramach programu Prosument II, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich czy Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa lubelskiego.

Ile ton CO2 nie trafiło do atmosfery?

Nasze mikroinstalacje, dzięki łącznej mocy wynoszącej 2,34 MW, ograniczyły emisję dwutlenku węgla w Polsce już o około 1888 ton. Cieszymy się, bierzemy udział w transformacji energetycznej w naszym kraju. Proekologiczny wymiar naszej pracy to coś, co nadaje jej sens i napędza nas do dalszego działania.

Dziękujemy, że jesteście z nami po słonecznej stronie mocy.

Wiemy jak trudny jest wybór właściwego wykonawcy…

Chcemy Ci pomóc podjąć tę decyzję tak abyś miał pewność, że jest właściwa. W tym celu przygotowaliśmy przewodnik „5 kroków do darmowego prądu ze słońca”. Zapoznaj się z nim klikając w poniższe linki:

Artboard 10 copy

ABC Fotowoltaiki - podręcznik

Przeczytaj nasz ABC Fotowoltaiki – podręcznik, aby w przystępny sposób poznać podstawowe zagadnienia fotowoltaiki. Wpisz swój adres e-mail poniżej, a otrzymasz go mailem.

najpopularniejsze artykuły

najnowsze artykuły

Czy wiesz, że mamy dla Ciebie...

500

złotych

zniżki od ceny podanej w ofercie przez konsultanta!
Chcesz otrzymać szybką i darmową wycenę instalacji?
Podaj nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 5 minut, żeby porozmawiać o wycenie i specjalnej ofercie dla Ciebie.
lub zadzwoń do nas:
Podaj nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 5 minut, żeby porozmawiać o wycenie i specjalnej ofercie dla Ciebie.
Zadzwoń lub napisz do nas
biuro@twojaenergia.pl
Chcesz otrzymać darmową wycenę? Porozmawiajmy!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.