fbpx
Instalacja fotowoltaiczna - Warszawa Sadyba

Realizacja

data realizacji

4 sierpnia 2020

lokalizacja

Warszawa - Sadyba

Typ instalacji

moc

5,1 kWp

Instalacja fotowoltaiczna 5.1 kWp Warszawa – Sadyba

Na podstawie rachunków za prąd i planów inwestora dotyczących zwiększenia zapotrzebowania na energię, nasi specjaliści zrobili kilka symulacji i zaproponowali instalację o mocy 5,4  kW. Do takiej mocy potrzebnych było 17 paneli. Ze względu na kierunek nachylenia dachu oraz konieczność montażu na dwòch połaciach, zaproponowaliśmy inwerter SOLAREDGE z optymalizatorami.

Do montażu elektrowni słonecznej wykorzystaliśmy nowoczesne komponenty:

✅ 17 paneli monokrystylicznych EXE Solar o mocy 320 Wp

✅ inwerter marki SolarEdge

Zalety proponowanego rozwiązania to przede wszystkim wyższa wydajność dzięki optymalizacji każdego panela. Zakładana roczna produkcja to ok. 5300 kWh rocznie.

Montaż elektrowni fotowoltaicznej zajął nam 2 dni. Nasza ekipa montażowa spisała  się na medal.

Instalacja była wspòłfinansowana ze środkòw z budżetu M.ST.Warszawy. pomogliśmy Inwestorowi ze wszystkimi formalnościami związanymi z pozyskaniem dofinansowania. 

Instalacja fotowoltaiczna z panelami z systemem Solaredge, który umożliwia optymalizację mocy każdego z paneli z osobna.
Podobną instalację możesz mieć u siebie już w przyszłym tygodniu!

Sprawdź naszą ofertę, żeby dowiedzieć się jaka instalacja byłaby najlepsza dla Ciebie. Doradzimy, dobierzemy najlepsze rozwiązania i przeprowadzimy sprawny montaż. Zrealizujmy ją wspólnie!

Artboard 10 copy

ABC Fotowoltaiki - podręcznik

Przeczytaj nasz ABC Fotowoltaiki – podręcznik, aby w przystępny sposób poznać podstawowe zagadnienia fotowoltaiki. Wpisz swój adres e-mail poniżej, a otrzymasz go mailem.

Chcesz otrzymać szybką i darmową wycenę instalacji?
Podaj nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 5 minut, żeby porozmawiać o wycenie i specjalnej ofercie dla Ciebie.
lub zadzwoń do nas:
Podaj nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 5 minut, żeby porozmawiać o wycenie i specjalnej ofercie dla Ciebie.
Zadzwoń lub napisz do nas
biuro@twojaenergia.pl
Chcesz otrzymać darmową wycenę? Porozmawiajmy!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.