fotowoltaika dla firm realizacje pieczarkarnia
data realizacji
23 listopada 2018
lokalizacja
Wierzbno
Typ instalacji
moc
100 kWp

Dwie instalacje fotowoltaiczne o łącznej moc 100 kWp

Współpracę z pieczarkarnią w Wierzbnie rozpoczęliśmy w 2017 roku. Wówczas zrealizowaliśmy instalację 40 kW na jednym z budynków w kolejnym roku instalację.

A w roku 2019 na nowym budynku zrealizowaliśmy kolejne dwie instalacje o łącznej mocy 100 kWp. Dzięki nim udało się pokryć zapotrzebowanie na prąd całego kompleksu budynków pieczarkarni.

Nasze instalacje w Wierzbnie mnożą się w oczach. Ich łączna moc to już 100 kWp. Zobaczcie jak prezentuja się wszystkie 3 instalacje z lotu ptaka. Niekóre ze zdjęć ukazują część budynków jeszcze przed montażem instalacji. Nam bardziej podobają się z panelami na dachu :)

Możesz mieć taką instalację nawet w ciągu 10 dni od dzisiaj!

Artboard 10 copy

ABC Fotowoltaiki - podręcznik

Przeczytaj nasz ABC Fotowoltaiki – podręcznik, aby w przystępny sposób poznać podstawowe zagadnienia z tej dziedziny. Wpisz swój adres e-mail poniżej, a otrzymasz go mailem.

Jaki byłby koszt instalacji w Twoim domu?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.