data publikacji
7 sierpnia 2017
czas czytania
5 min
kategoria
tagi
fotowoltaika

Własna elektrownia słoneczna to inwestycja na długie lata

Przemyślana inwestycja w dobrze dobraną instalację fotowoltaiczną to decyzja, która z biegiem czasu stale procentuje. Dlaczego warto jak najszybciej zdecydować się na montaż własnej elektrowni słonecznej?

Rachunki i ceny za energię nigdy nie maleją, za to możemy się spodziewać ich stałego wzrostu. Szacuje się, że to średnio 6% rocznie czyli za 5 lat będą o ponad 1/3 wyższe niż teraz. Produkując ją sami, uniezależniamy się od kosztownych dostaw z sieci. Wystarczy nam mikroinstalacja i słońce, dzięki którym dostarczamy sobie darmową, czystą energię.

Żywotność paneli to… co najmniej 25 lat! Koszt montażu zwraca się nawet po 5-6 latach! Przez długie lata możemy cieszyć się świetną wydajnością ogniw fotowoltaicznych. Decydując się na montaż zapewniamy bezpieczeństwo nie tylko sobie, ale także swoim pociechom. Oszczędzamy na rachunkach, a dodatkowe pieniądze, które zostają w naszym portfelu, możemy odłożyć na lokatę na przyszłość dziecka. Warto też pomyśleć o założeniu instalacji w domach naszych rodziców. Własna, darmowa energia pochodząca z elektrowni słonecznej odciąży ich finansowo, co w przypadku niskich emerytur ma duże znaczenie.

Własna elektrownia słoneczna jest całkowicie bezawaryjna i bezobsługowa – a to oznacza, że z jej funkcjonowaniem nie wiążą się żadne dodatkowe koszty. Nie wymaga okresowych przeglądów ani nawet czyszczenia! W razie wątpliwości, czy też zwykłej ciekawości dotyczącej pracy ogniw, produkcję można sprawdzić na ekranie inwertera. Jeżeli inwerter połączony jest z siecią Wi-Fi, pracę monitorować można również online (sprawdź tutaj jak pracuje mikroinstalacja na dachu siedziby Twojej Energii!).

Twoja Energia to profesjonalna firma zajmująca się doborem i montażem instalacji i mikroinstalacji fotowoltaicznych z najlepszych na rynku komponentów. Wybierając nas, wybierasz gwarancję bezpieczeństwa i najwyższą jakość obsługi. Dlatego nie zwlekaj i zadzwoń do nas, a odpowiemy na Twoje pytania i umówimy się na bezpłatny, wstępny audyt!

Jaki byłby koszt fotowoltaiki w Twoim domu?
Jaki byłby koszt instalacji w Twoim domu?