fbpx

Poradnik

data publikacji

7 sierpnia 2020

czas czytania

5 min

kategoria

tagi

fotowoltaika

Ekodotacja warszawska 2020/2021 r.

1 września 2020 r. ruszył kolejny nabór wniosków na ekodotację warszawską. Urząd Miasta St. Warszawa udziela bezzwrotnych dotacji na inwestycje wykorzystujące źródła energii odnawialnej m.in. na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych.

Maksymalna kwota dofinansowania to 15 000 zł. Ze środków skorzystać mogą zarówno osoby prywatne, przedsiębiorcy, ale także spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe oraz sektor finansów publicznych.

instalacja fotowottaiczna zrealizowana w ramach ekodotacja warszawska fot. Instalacja zrealizowana w ramach dotacji

Ekodotacja warszawska – kwota

Wysokość dofinansowania zależy od mocy instalowanego systemu i wynosi 1 500 zł na każdy kW mocy, ale nie więcej niż 15 000 zł. Oznacza to, że im większy jest Twój obecny rachunek za prąd tym większe dostaniesz dofinansowanie.

Łączenie z innymi formami finansowania

Ekodotację warszawską można łączyć z ulgą termoizolacyjną, o której więcej jest w artykule „Ulga podatkowa na instalacje fotowoltaiczne – do 53 tys. zł

Ekodotacja warszawska – termin składania wniosków

Wnioski można składać od 1 września 2020 r. do 31 marca 2021 r. na planowane, ale jeszcze nie zrealizowane inwestycje. Wnioski będą rozpatrywane po 31.03.2021 roku.

Jeśli nie chcesz czekać tak długo, możesz rozpocząć inwestycję już w przyszłym tygodniu i uzyskać dofinansowanie z dotacji Mój Prąd, która jest przydzielana na instalacje już zrealizowane i podłączone do sieci energetycznej. Więcej na ten temat w artykułach: Mój Prąd”, 100 tys. wniosków o dotację na fotowoltaikę i Mój prąd – ogólnopolski program dotacji trwa.

Jesteśmy w tym razem. Pomożemy Ci!

Pomagając Ci zdobyć dofinansowanie zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy! Od 2016 r. Twoja Energia złożyła dla swoich warszawskich klientów kilkaset wniosków i wszystkim przyznano dotacje! Mamy 100% skuteczność i jesteśmy jedną z najczęściej polecanych warszawskich firm montażowych. Aby dowiedzieć się więcej podaj nam swój numer a oddzwonimy, aby umówić się na spotkanie z naszym doradcą energetycznym.

Pomogliśmy już setkom naszych klientów zdobyć dofinansowania na fotowoltaikę zapewniając jednocześnie profesjonalne doradztwo, szybki montaż i sprawdzoną technologię!

Dotacje łączą się z naszymi promocjami! Sprawdź sekcję dofinansowania i nasze promocje!

Więcej informacji na temat ekodotacji warszawskiej znajdziesz tutaj.

Zdjęcie instalacji fotowoltaicznej na dachu siedziby Twoja Energia sp. z o.o. fot. Instalacja na siedzibie firmy Twoja Energia. Obejrzyj pracę instalacji na żywo – zapraszamy do naszego biura pon.-pt. w godz. 8-17

Wiemy jak trudny jest wybór właściwego wykonawcy…

Chcemy Ci pomóc podjąć tę decyzję tak abyś miał pewność, że jest właściwa. W tym celu przygotowaliśmy przewodnik „5 kroków do darmowego prądu ze słońca”. Zapoznaj się z nim klikając w poniższe linki:

Artboard 10 copy

ABC Fotowoltaiki - podręcznik

Przeczytaj nasz ABC Fotowoltaiki – podręcznik, aby w przystępny sposób poznać podstawowe zagadnienia fotowoltaiki. Wpisz swój adres e-mail poniżej, a otrzymasz go mailem.

najpopularniejsze artykuły

najnowsze artykuły

Czy wiesz, że mamy dla Ciebie...

500

złotych

zniżki od ceny podanej w ofercie przez konsultanta!
Chcesz otrzymać szybką i darmową wycenę instalacji?
Podaj nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 5 minut, żeby porozmawiać o wycenie i specjalnej ofercie dla Ciebie.
lub zadzwoń do nas:
Podaj nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 5 minut, żeby porozmawiać o wycenie i specjalnej ofercie dla Ciebie.
Zadzwoń lub napisz do nas
biuro@twojaenergia.pl
Chcesz otrzymać darmową wycenę? Porozmawiajmy!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.