fbpx
fotowoltaika raty 0%
data publikacji
19 listopada 2020
czas czytania
5 min
kategoria
tagi
fotowoltaika

Prąd ze słońca na raty

Prąd ze słońca na raty – to nowa oferta fotowoltaiki na raty przygotowana przez Twoją Energię i Santander Consumer Bank, która pozwala korzystać z własnej elektrowni słonecznej ponosząc jedynie miesięczne koszty zbliżone do rachunku za prąd. Dzięki niej możesz cieszyć się prądem ze słońca nie dysponując gotówką na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej.

Fotowoltaika na raty

Sprawdź jakiej instalacji potrzebujesz i rozłóż jej zakup na 60 RÓWNYCH RAT 0%!

Zauważ, że korzystając z oferty spłacasz dokładnie taką kwotę, jaką pożyczysz, bez odsetek i dodatkowych kosztów! Wszystkie koszty współpracy z bankiem pokrywa Twoja Energia, a Ty możesz cieszyć się prądem ze słońca bez obciążania domowego budżetu. W sumie zapłacisz dokładnie tyle, ile teraz kosztuje instalacja. Dodatkowo będziesz mógł skorzystać z możliwość spłaty części lub CAŁEGO ZADŁUŻENIA W DOWOLNYM MOMENCIE, na przykład kiedy uzyskasz dotację lub zwrot z ulgi termomodernizacyjnej. Możesz sam zdecydować na ile rat chcesz rozłożyć spłatę kredytu! Maksymalnie bez dodatkowych opłat jest to 60 rat 0%. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%.

Ponadto nasz Partner Santander Consumer Bank nie zawsze wymaga udokumentowania dochodów. Wszystko zależy od Twojej historii kredytowej. Decyzję o udzieleniu pożyczki Bank uzależnia od oceny wiarygodności i zdolności kredytowej Klienta. Warunki kredytowania zależą też od daty wypłaty pożyczki. Proces aplikacji o pożyczkę odbywa się według uproszczonej procedury. Wstępną decyzję z Banku klient może uzyskać jeszcze tego samego dnia. Po podpisaniu umowy Twoja Energia wykonuje instalację w czasie kilku dni i przesyła kopię faktury bezpośrednio do banku.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z RAT 0%?

Twoja mikroinstalacja zacznie produkować prąd dla Ciebie od razu po podłączeniu do sieci energetycznej. Montaż fotowoltaiki trwa kilka dni, ale zakład energetyczny ma 30 dni na podłączenie jej do sieci. Wysokość raty będzie zbliżona do obecnych opłat za prąd, a więc nie odczujesz znaczącej zmiany w domowym budżecie.

Zakres oferty

Warto wziąć pod uwagę, że w skład instalacji fotowoltaicznej realizowanej w ramach oferty „Prąd ze słońca na raty” wchodzą:

  • panele fotowoltaiczne dobrane do potrzeb energetycznych klienta,
  • inwerter lub mikroinwertery,
  • aluminiowy system montażowy, dostosowany do pokrycia dachu,
  • kable fotowoltaiczne w podwójnej izolacji termicznej odporne na warunki atmosferyczne,
  • zabezpieczenia DC przeciwprzepięciowe typu B/C lub C,
  • skrzynkę z zabezpieczeniami AC zgodnie z wymogami zakładu energetycznego,
  • uziemienie instalacji,
  • zgłoszenie podłączenia instalacji do sieci energetycznej,
  • dostawa i montaż systemu oraz krótkie szkolenia z obsługi instalacji fotowoltaicznej

Ponadto w ramach realizacji oferty pozyskujemy dla klienta dotację oraz doradzamy jak odliczyć od podatku dochodowego ulgę termomodernizacyjną. Twoja Energia jest partnerem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w programie Mój Prąd. W związku z tym składane przez nas wnioski o dotacje “Mój prąd” są rozpatrywane bardzo szybko.

Uważamy, że fotowoltaika na raty może być dobrym rozwiązanie dla osób, które dbają o środowisko, cenią sobie ekologiczny tryb życia i chcą przyczynić się do walki ze smogiem, ale nie mają wystarczających środków na inwestycję. Jako jeden z liderów w branży fotowoltaiki i ofertą „Prąd ze słońca na raty” wychodzimy im na przeciw.

Jaki byłby koszt fotowoltaiki w Twoim domu?
Jaki byłby koszt instalacji w Twoim domu?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.