fbpx

Blog

data publikacji

17 marca 2020

czas czytania

5 min

Działamy w małych zespołach, dbamy o higienę i pracujemy z domu

Twoja Energia – COVID-19. W związku z sytuacją zagrożenia epidemicznego koronawirusa, w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników, wprowadziliśmy kilka zmian w naszej działalności operacyjnej. Na chwilę obecną realizujemy wszystkie montaże naszych klientów – tych, którzy już podpisali z nami umowy, a także nowych klientów.

Nasze ekipy pracują w małych zespołach i przy pełnym zachowaniu zalecanych standardów bezpieczeństwa. Część naszego zespołu pracuje z domów, zdalnie przygotowuje wyceny, wstępne projekty instalacji oraz dokumentację potrzebną do uzyskania dotacji z programu Mój Prąd oraz dotacji warszawskiej (termin składania wniosków do 31 marca). Wasze inwestycje są w dobrych rękach ? 

Klienci, którzy wyrażą takie życzenie mają także możliwość odroczenia montażu do czasu, kiedy sytuacja się unormuje – wasze instalacje zostaną zrealizowane w najbliższym komfortowym dla was terminie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Życzymy wszystkim dużo zdrowia i… dużo słońca!

Wiemy jak trudny jest wybór właściwego wykonawcy…

Chcemy Ci pomóc podjąć tę decyzję tak abyś miał pewność, że jest właściwa. W tym celu przygotowaliśmy przewodnik „5 kroków do darmowego prądu ze słońca”. Zapoznaj się z nim klikając w poniższe linki:

Artboard 10 copy

ABC Fotowoltaiki - podręcznik

Przeczytaj nasz ABC Fotowoltaiki – podręcznik, aby w przystępny sposób poznać podstawowe zagadnienia fotowoltaiki. Wpisz swój adres e-mail poniżej, a otrzymasz go mailem.

Czy wiesz, że mamy dla Ciebie...

500

złotych

zniżki od ceny podanej w ofercie przez konsultanta!
Chcesz otrzymać szybką i darmową wycenę instalacji?
Podaj nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 5 minut, żeby porozmawiać o wycenie i specjalnej ofercie dla Ciebie.
lub zadzwoń do nas:
Podaj nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 5 minut, żeby porozmawiać o wycenie i specjalnej ofercie dla Ciebie.
Zadzwoń lub napisz do nas
biuro@twojaenergia.pl
Chcesz otrzymać darmową wycenę? Porozmawiajmy!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.