fbpx
kredyt na fotowoltaikę

Poradnik

data publikacji

7 sierpnia 2020

czas czytania

5 min

kategoria

tagi

fotowoltaika

Kredyt na fotowoltaikę – ekopożyczka

Fotowoltaika nie musi być finansowana gotówką, a kredyt na fotowoltaikę to jedno z rozwiązań, które warto rozważyć. Dużą część inwestycji można pokryć z dotacji. W sekcji dofinansowania możesz znaleźć informacje na temat różnych możliwości finansowania. Tutaj przyjrzymy się kredytowi Ekopożyczka. Twoja Energia współpracuje z bankami w całej Polsce oferując klientom najlepsze rozwiązania dedykowane instalacjom fotowoltaicznym. Nasi doradcy codziennie monitorują dostępne produkty bankowe – wybieramy dla was pożyczki najlepiej oprocentowane i z minimum formalności.

Obecnie polecamy:

EKOPOŻYCZKA w Banku PKO BP – szybka pożyczka przeznaczona dla klientów indywidualnych, specjalnie na zakup instalacji fotowoltaicznych:

  • od 1500 do 50 000 tys. złotych
  • RRSO 7,00%
  • okres kredytowania od 2 do 120 miesięcy

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat najkorzystniejszego dla Ciebie finansowania instalacji fotowoltaicznej. Wspólnie przygotujemy projekt instalacji i doradzimy Ci najlepsze rozwiązania.

Wiemy jak trudny jest wybór właściwego wykonawcy…

Chcemy Ci pomóc podjąć tę decyzję tak abyś miał pewność, że jest właściwa. W tym celu przygotowaliśmy przewodnik „5 kroków do darmowego prądu ze słońca”. Zapoznaj się z nim klikając w poniższe linki:

Artboard 10 copy

ABC Fotowoltaiki - podręcznik

Przeczytaj nasz ABC Fotowoltaiki – podręcznik, aby w przystępny sposób poznać podstawowe zagadnienia fotowoltaiki. Wpisz swój adres e-mail poniżej, a otrzymasz go mailem.

najpopularniejsze artykuły

najnowsze artykuły

Czy wiesz, że mamy dla Ciebie...

500

złotych

zniżki od ceny podanej w ofercie przez konsultanta!
Chcesz otrzymać szybką i darmową wycenę instalacji?
Podaj nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 5 minut, żeby porozmawiać o wycenie i specjalnej ofercie dla Ciebie.
lub zadzwoń do nas:
Podaj nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 5 minut, żeby porozmawiać o wycenie i specjalnej ofercie dla Ciebie.
Zadzwoń lub napisz do nas
biuro@twojaenergia.pl
Chcesz otrzymać darmową wycenę? Porozmawiajmy!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.