fbpx

Realizacja

data realizacji

4 sierpnia 2020

lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Typ instalacji

moc

6,5 kWp

Instalacja fotowoltaiczna 6,5 kWp – Grodzisk Mazowiecki

Roczne zużycie energii na poziomie 6500 kWh i rachunki w wysokości 275 zł miesięcznie zmotywowały naszego klienta do zainteresowania się fotowoltaiką. Twoją Energię polecił mu znajomy z pracy, dla który, kilka miesięcy wcześniej, postawiliśmy mini elektrownię słoneczną.

Instalację o mocy 6,5 kWp tworzy 21 paneli paneli monokrystalicznych Sharp 310W, na dwóch połaciach dachu pokrytych blachą trapezową. Ze względu na różne kąty nachylenie dachu, panele zostały połączone w dwa łańcuch i podłączone do inwertera, posiadającego dwa przyłącza o odrębnym śledzeniu punktów maksymalnej mocy.

Pomogliśmy klientowi w złożeniu wniosku o dotacją z programu Mój Prąd i w ciągu 2 miesięcy uzyskać zwrot środków.

Instalacja pokrywa w pełni zapotrzebowania na prąd dużego domu i warsztatu.

Podobną instalację możesz mieć u siebie już w przyszłym tygodniu!

Sprawdź naszą ofertę, żeby dowiedzieć się jaka instalacja byłaby najlepsza dla Ciebie. Doradzimy, dobierzemy najlepsze rozwiązania i przeprowadzimy sprawny montaż. Zrealizujmy ją wspólnie!

Artboard 10 copy

ABC Fotowoltaiki - podręcznik

Przeczytaj nasz ABC Fotowoltaiki – podręcznik, aby w przystępny sposób poznać podstawowe zagadnienia fotowoltaiki. Wpisz swój adres e-mail poniżej, a otrzymasz go mailem.

Chcesz otrzymać szybką i darmową wycenę instalacji?
Podaj nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 5 minut, żeby porozmawiać o wycenie i specjalnej ofercie dla Ciebie.
lub zadzwoń do nas:
Podaj nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 5 minut, żeby porozmawiać o wycenie i specjalnej ofercie dla Ciebie.
Zadzwoń lub napisz do nas
biuro@twojaenergia.pl
Chcesz otrzymać darmową wycenę? Porozmawiajmy!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.