Realizacje

Od początku rynku fotowoltaiki w Polsce (od 2014 r.) zrealizowaliśmy już setki instalacji

Zobacz nasze portfolio! Sprawdź kategorie instalacji poniżej lub obejrzyj film z jednej z naszych realizacji – montażu instalacji fotowoltaicznej na dachu hotelu Sofitel w Warszawie. Montaż naszych realizacji fotowoltaicznych odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.

Warszawa – Sadyba

5,1 kWp

Grodzisk mazowiecki

6,5 kWp

Przed Wami nasza kolejna instalacja w Łajskach (w woj. mazowieckim) o mocy 5,6 kWp, zrealizowana z dotacją z programu Mój Prąd. Podnosi ona wartość nieruchomości i wyróżnia dom na tle sąsiedztwa.

5,6 kWp

Zobaczcie jak z lotu ptaka – a raczej: drona – prezentuje się nasza instalacja w Nadarzynie o mocy 6,3 kWp wykonana na dachach dwóch niezależnych budynków. Została ona zrealizowana z dofinansowaniem z programu Mój Prąd.

6,3 kWp

Nasza ekipa montażowa nie zwalnia tempa! Zobaczcie zdjęcia instalacji fotowoltaicznej o mocy 6,175 kWp w miejscowości Jaktorów – z pięknymi, monokrystalicznymi panelami w opcji „full black”. Ty też możesz zamienić swój dach w elektrownię słoneczną – dzięki programowi „Mój Prąd” możesz otrzymać dofinansowanie 5 tys. zł na własną instalację fotowoltaiczną.

6,175 kWp

Ekipa Twojej Energii niedawno odwiedziła miejscowość Adamowizna (woj. mazowieckie). Ta nieduża instalacja o mocy 3,48 kWp to doskonały przykład inwestycji, która zaspokaja potrzeby energetyczne gospodarstwa domowego. Ty też możesz przejść na zieloną energię – skontaktuj się z nami.

3,48 kWp

Wracamy na Białołękę i zamieniamy dachy w małe elektrownie słoneczne. Zobaczcie instalację o mocy 4,29 kWp na tym ciekawym budynku. Została ona zrealizowana z pełną dotacją z budżetu miasta – 15 tys. zł. Ty też możesz ją uzyskać!

4,29 kWp

Nasza ekipa montażowa odwiedziła w tym sezonie Konstancin-Jeziorną. Instalacja fotowoltaiczna o mocy 8,125 kWp idealnie wpasowała się z zieloną okolicę. Ekologiczna inwestycja została zrealizowana z dofinansowaniem z rządowego programu „Mój Prąd” – w pełnym wymiarze 5 tys. zł. Nasi specjaliści pomogą Wam uzyskać to dofinansowanie!

8,125 kWp

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 4,34 kWP w Marianowie w opcji full black to instalacja „szyta” na miarę potrzeb klienta. Zapewni ona produkcję energii niezbędną dla całorocznych potrzeb tego gospodarstwa domowego.

4,34 kWp

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 4,55 w Łajsku, k/Legionowa, to przykład instalacji z panelami o klasie premium, w najniższej cenie na rynku. Panele SunPower to amerykańskie moduły fotowoltaiczne o niespotykanej na rynku gwarancji mocy 91,5% po 25 latach (gwarancja liniowa!). Ich dodatkowym atutem jest piękna opcja full black oraz świetne parametry.

4,55 kWp

Twoja Energia jest wiodącą firmą kompleksowo realizującą inwestycj montażu instalacji fotowoltaicznych w Warszawie z udziałem dotacji miejskiej. 100% pozytywnie rozpatrzonych wniosków i klienci, głównie z poleceń. Mamy nadzieję, że to mówi samo za siebie. Kolejna mikroinstalacja fotowoltaiczna w Warszawie o mocy 6kWp. Nabór wniosków o dotację 2019/2020 trwa. Skontaktuj się z nami: szczegóły w zakładce DOFINANSOWANIA

6 kWp

Instalacja hybrydowa to taka, która umowżliwia całkowitą niezależność od dostaw prądu z Zakładu energetycznego. Inwerter o funkcji hybrydy, w razie braku dostaw prądu przełącza się na pracę w systmie wyspowym chroniąc odbiorce przed niespodziewanymi wyłączeniami.

4,9 kWp

Czy wiecie, że system opustów, czyli sposób rozliczania z Opearatorem sieci energetycznej, umożliwia bilansowanie między produkcja i zużyciem energii w lecie i w zimie? Nadwyżki energii wyprodukowane w lecie, zużyte mogą być w zimie. Instalacja fotowoltaiczna Wschód-Zachód w Celestynowie o mocy 6,82 kWp będzie miała szacowaną roczną produkcję na poziomie ok 6200 kWh.

6,82 kWp

Nasi pracownicy wierzą w oferowane przez Twoją Energię rozwiązania! Skąd to wiemy? Nasz projektant Janek Wojciechowski zrealizował z nami instalację na dachu własnego domu. Inwestycja dotowana była z budżetu m.st. Warszawa w maksymalnym wymiarze 15 tys. zł. Najlepiej ten sukces opisze sam szczęśliwy inwestor „Instalacja wygląda naprawdę imponująco, moduły full black są piękne, a nasza ekipa wykonała montaż super sprawnie”. Janku, dziękujemy za zaufanie.

9,2 kWp

Warszawa-Wawer to bez wątpienia najczęstsze miejsce naszych montaży. Niska zabudowa, brak zacienień oraz korzystny układ dachów sprzyjają montażowi mikroinstalacji fotowoltaicznych. Mieszkańcy korzystają także z dotacji warszawskiej – 30% wartości instalacji, maksymalnie 15 tysięcy złotych. Właściciele tej instalacji rocznie wyprodukują ok. 6831 kWh energii elektrycznej!

8,1 kWp

Kolejna instalacja dotowana z budżetu m.st. Warszawa w 30% na warszawskiej Białołęce. Ten dom jednorodzinny już od tego lata zasilany jest całkowicie energią odnawialną. Estymowana roczna produkcja: 4950 kWh

5,13 kWp

Wspólnota mieszkaniowa przy ul. Dickensa skorzystała z dotacji Warszawskiej i otrzymała maksymalny wymiar dotacji. Energia elektryczna wyprodukowana z instalacji fotowoltaicznej o mocy 16,78 kWp zasili wszystkie części wspólne bloku. Szacowana roczna produkcja to aż 14 990 kWp.

16,78 kWp

Na dachu budynku w Ursusie nasza ekipa montażowa zastosowała panele o wysokiej mocy 330 Wp, w celu ograniczenia powierzchni montażu i maksymalizacji produkcji. Rocznie ta instalacja fotowoltaiczna wyprodukuje około 3376 kWp. 30% kosztów instalacji dotowane jest z budżetu m.st. Warszawa.

3,96 kWp

Warszawa – śródmieście

100 kWp

Pułtusk – Mazowieckie

50 kWp

Kolejna instalacja zrealizowana z dotacji m. st. Warszawy. Tym razem wykorzystaliśmy falownik Fronius oraz 53 włoskie panele EXE Solar 345W.

18,285 kWp

Jest moc! Zrealizowaliśmy kolejną 50tkę, czyli instalację o mocy 50 kWp – najwyższą zgodnie ze znowelizowaną w ubiegłym roku ustawą o odnawialnych źródłach energii. To instalacja na budynku przy ulicy Elektronowej, który po odnowieniu służy pod wynajem biur. Instalacja w pełni zaspokaja ich potrzeby energetyczne.

49,6 kWp

W Centrum Medycznym Goleniów zamontowaliśmy potężna instalację o mocy 38,44 kWp. Zagwarantuje ona niezależność energetyczną i będzie zabezpieczeniem w razie przerw w dostawach prądu od operatora. Dla takich obiektów jak szpitale to szczególnie ważne. Instalacja pokryje też znaczną część zapotrzebowania na energię elektryczną w Centrum, przynosząc realne oszczędności.

38,44 kWp

Twoja Energia realizuje instalacje dla osob fizycznych, przedsiębiorców, wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni rolników, ale także dla jednostek państwowych. Jeden z naszych ostatnich montaży odbył się na Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. Ta nadachowa instalacja o mocy ponad 25 kWp wyprodukuje rocznie ok 23 000 kWh. O tyle mniej energii konieczne będzie do zakupienia ze środków publicznych. To oszczędność dla nas wszystkich.

25,28 kWp

Twoja Energia była pierwszą w Polsce firmą, która wykonała mikroinstalację fotowoltaiczną o mocy 50 kWp, po zmianie Ustawy o odnawialnych źródłach energii w 2018 roku. Instalacja fotowoltaiczna (elektrownia słoneczna) na dachu hali firmy ARTEK Opakowania o mocy dokładnie 49,875 kWp to kolejna realizacja o tej maksymalnej mocy w naszym portfolio.

49,875 kWp

Instalacja naziemna w Karczewie to kolejna 40tka zrealizowana przez Twoją Energię dla polskich przedsiębiorców. Tym razem montaż odbył się na Ciepłowni produkującej energię cieplną w opalanych węglem kotłach. Energia elektryczna pozyskiwana z odnawialnego źródł energii na terenie tego przedsiębiorstwa bilansuje negatywny wpływ konwencjonalnej produkcji energii cieplnej na środowisko. Ponad 32400 kWh energii elektrycznej zaspokoji znaczącą część potrzeb energetycznych przedsiębiorstwa. Gratulujemy wprowadzenia tego nowoczesnego rozwiązania!

39,6 kWp

Wspólnota mieszkaniowa przy ul. Dickensa skorzystała z dotacji Warszawskiej i otrzymała maksymalny wymiar dotacji. Energia elektryczna wyprodukowana z instalacji fotowoltaicznej o mocy 16,78 kWp zasili wszystkie części wspólne bloku. Szacowana roczna produkcja to aż 14 990 kWp.

16,78 kWp

100 kWp

Wierzbno

Bestwin

30 kWp

Zamontowana w 2018 roku instalacja o mocy 29,12 kWp to idealny przykład realizacji służącej wsparciu działalności rolniczej. Gospodarstwa rolne poza korzyściami płynącymi z produkcji własnego prądu, mogą odliczyć koszt instalacji od podatku rolnego. Odliczenie w wysokości 25% to ulga inwestycyjna, którą rozliczyć możesz przez okres nawet 15 lat.

29,12 kWp

A to nasza piękna czterdziestka – potężna instalacja fotowoltaiczna w Krasnymstawie o mocy prawie 40 kWp. Nasz klient otrzymał dofinansowanie dla rolników z Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa lubelskiego. Twoja Energia wygrała przetarg, który zorganizował! Jesteś rolnikiem? Dowiedz się więcej od naszego eksperta pod nr.: 887 150 155.

39,68 kWp

Pod koniec czerwca zrealizowaliśmy instalację 40 kWp dla przedsiębiorstwa Pieczarkarnia Wierzbno http://producentpieczarek.com.pl/ – firmy nowoczesnej i otwartej na korzyści płynące z innowacyjnych rozwiązań, takich jak fotowoltaika. Tego typu zakład produkcyjny to idealny użytkownik mikroinstalacji fotowoltaicznej. Ze względu na możliwość optymalizacji zużycia energii, może na bieżąco konsumować cały wyprodukowany przez instalację prąd.

40 kWp

Duża farma fotowoltaiczna wybudowana w 2015 roku. Tego rodzaju instalacje działają na innych zasadach niż mikroinstalacje. W celu sprzedaży energii elektrycznej, właściciele farm PV muszą posiadać koncesję na wytwarzanie energii w źródle odnawialnym. Posiadacze mikroinstalacji fotowoltaicznych do 40 kW włącznie, nie są objęci tym obowiązkiem.

920 kWp

jak to działa

Zobacz jak działą instalacja 10 kWp „na żywo”!

Zobacz aktualne parametry produkcji jednej z naszych instalacji (10 kW), zrealizowanej w 2016 r. w Koszalinie. W podglądzie „na żywo” możesz zobaczyć:

  • Current PV Power – obecna chwilowa moc
  • PV Energy – dzienna produkcja
  • CO2 avoided – redukcja emisji CO2
Czy wiesz, że możesz mieć taką u siebie nawet w przyszłym tygodniu!?

Zaprojektujmy ją razem! Doradzimy Ci jakie rozwiązanie będzie najlepsze, pomożemy Ci zdobyć dofinansowanie i przeprowadzimy sprawny montaż. Poznaj naszą ofertę lub skontaktuj się z nami aby otrzymać bezpłatną wycenę.

Kontakt

Chcesz otrzymać wycenę?
Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy, mailowo lub w godz. 9:00 do 17:00 (pn-pt) telefonicznie z naszym biurem:

lub z jednym z naszych handlowców:

fotowoltaika konsultacje
Grzegorz Duda
konsultant fotowoltaiki firmy twoja energia
Jacek Kaczmarczyk
fotowoltaika konsultacje
Piotr Suszycki
Twoja Energia - Adam Papiernik
Adrian Papiernik