fotowoltaika dla firm

Korzystaj z darmowego prądu ze słońca!

Fotowoltaika dla firm to szereg łatwo dostępnych korzyści. Pozwala zmniejszyć koszty i uzyskać przewagę nad konkurencją. Zdobądź dotacje i skorzystaj z ulgi podatkowej. Nasza oferta w tej dziedzinie obejmuje:

Twoja-Energia-ikona-doradztwo

doradztwo

Wiemy jak trudną decyzją jest wybór właściwego rozwiązania i wykonawcy

Doradztwo jest naszą mocną stroną. Zajmujemy się wyłącznie fotowoltaiką. Po to by pomóc Ci wybrać najlepsze rozwiązanie przygotowaliśmy szereg materiałów, które poszerzą perspektywę i zminimalizują ryzyko wyboru. Jeśli potrzebujesz wiedzieć więcej nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Przejdź przez naszą ścieżkę „4 kroki do darmowego prądu ze słońca”, aby dowiedzieć się tego co niezbędne do podjęcia decyzji.

4 kroki do darmowego prądu ze słońca

01

krok pierwszy
Dlaczego warto?

Na tym etapie pomożemy Ci zrozumieć dlaczego warto inwestować w fotowoltaikę i co trzeba wiedzieć, żeby zacząć. Dowiesz się m.in. jakie są korzyści, jak wyglądają rachunki po montażu instalacji i czym różnią się panele fotowoltaiczne od kolektorów słonecznych.

02

krok drugi
Chcę wiedzieć więcej!

Podstawowa wiedza nie daje pewności odnośnie tego jakie rozwiązanie wybrać i kto ma je wykonać. Na tym etapie pomożemy Ci zgłębić szczegóły i zyskać pewność. Przeczytaj sugerowane artykuły lub skontaktuj się z nami.

03

krok trzeci
Decyzja

Czas podjąć decyzję! Dlaczego Twoja Energia będzie Twoim najlepszym partnerem przy tej inwestycji? Ponieważ mam duże doświadczenie i profesjonalne podejście. Działamy od początku rynku fotowoltaiki w Polsce. Sprawdź nas.

04

krok czwarty
Współpraca

Na etapie współpracy wspólnie opracujemy projekt instalacji fotowoltaicznej dla Twojej firm. Nasza wykwalifikowana ekipa da z siebie wszystko, żeby montaż był czystą przyjemnością. Będziemy w stałym kontakcie zarówno przed jak i po instalacji.

Twoja-Energia-ikona-finansowanie

pomoc w zdobyciu finansowania

Publiczne dofinansowania, raty, lub gotówka… Pomożemy Ci w tym

Nie musisz posiadać pełnej kwoty na sfinansowanie instalacji fotowoltaicznej, nasi konsultanci pomagają znaleźć rozwiązania i załatwić formalności, tak by finanse nie były przeszkodą, a cały proces był prosty i przyjazny.

Dotacje

Pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu dofinansowania ze wszelkich uruchomionych w Polsce programów finansowania mikroinstalacji m.in. dofinansowania z  Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej lub Regionalnych Programów Operacyjnych. Nasi doradcy na bieżąco monitorują możliwości pozyskania funduszy. Dowiedz się więcej wchodząc w zakładkę DOFINANSOWANIA lub ZADZWOŃ.

Gotówka

Jeżeli dysponujesz gotówką i jesteś zainteresowany montażem instalacji fotowoltaicznej dla Twojej firmy, w najlepszej cenie, to w ofercie dla Ciebie chętnie uwzględnimy rabat dla naszych Klientów „gotówkowych”. Nasza oferta jest jedną z najkorzystniejszych na rynku. Jeśli chodzi o jakość w stosunku do ceny jesteśmy bezkonkurencyjni. Sprawdź nas! KONTAKT

Kredyt

Kredytu na instalacje OZE dla przedsiębiorców są przyznawane na preferencyjny warunkach, z niskim oprocentowaniem i dogodnymi ratami. Nasi doradcy na bieżąco monitorują oferty kredytowe banków w tym zakresie. Dowiedz się więcej dzwonić do nich ZADZWOŃ.

rekomendacje
Chcesz wiedzieć więcej o finansowaniu instalacji? Przeczytaj rekomendaowane artykuły z naszego poradnika
Twoja-Energia-ikona-technologia

Fotowoltaika dla firm - projekt instalacji

Twoja firma to Twoje dzieło. Instalację zaprojektujemy wspólnie

Dla każdego przedsiębiorcy, jego firma to miejsce, w które wkłada dużo serca. Dlatego staramy się by instalacje, które realizujemy były korzystnymi inwestycjami, które przyspieszą rozwój. Każdy element projektu konsultujemy z Tobą aby dać Ci pewność, że wszystko będzie tak jak to wymarzyłeś.

rekomendacje
Chcesz wiedzieć więcej o technologii? Przeczytaj rekomendaowane artykuły z naszego poradnika
Twoja-Energia-ikona-urzadzenia

sprawdzona technologia

Mamy pewność… dlatego oferujemy urządzenia z gwarancją!

W naszych instalacjach stosujemy panele firmy wymienionych poniżej. To urządzenia producentów, dla których najważniejsza jest jakość. Nie stosujemy najtańszych paneli, bo wiemy, że nie spełnią swojej roli. Zależy nam na tym by nasze instalacje dostarczały klientom rzeczywistych korzyści.

Panele fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne

LG – 355 N1C-V5
Longi – od 310 kWp do 370 kWp
Leapton – od 330 kWp do 340 kWp
EXE SOLAR – od 295 kWp do 330 kWp

Falownik instalacji fotowoltaicznej

Falowniki

SOLAREDGE
FRONIUS
SMA
SOFARSOLAR
AFORE
HUAWEI

konstrukcja

do każdego rodzaju dachu dedykowany jest inny rodzaj konstrukcji i sposobu montażu. Wykorzystujemy konstrukcje montażowe wykonane z zachowaniem najwyższych standardów i norm, posiadające wszystkie Certyfikaty. Profile,  uchwyty i śruby wykonane są ze stali nierdzewnej

Przewody

Stosowane przez nas przewody spełniają obowiązujące normy i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty.

akcesoria

Solaredge-Modbus Meter
Fronius-Smart Meter
SMA-Sunny Home Manager

rekomendacje
Chcesz wiedzieć więcej o technologii? Przeczytaj rekomendaowane artykuły z naszego poradnika
Twoja-Energia-ikona-montaz

Fotowoltaika dla firm - szybki montaż

Prąd ze słońca możesz mieć już… w przyszłym tygodniu

Instalację możemy zrealizować w ciągu 10 dni od dzisiaj. W procesie realizacji warto skoncentrować się na kilku ważnych krokach, które pozwalają ustalić niezbędne szczegóły oraz przygotować urządzenia i zrealizować montaż.

1

Konsultacje z naszym przedstawicielem

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie by dokładniej dowiedzieć się co jest Ci potrzebne.

2

Oględziny nieruchomości

Nasi specjaliści przyjadą do Ciebie obejrzeć miejsce realizacji.

3

Zawarcie umowy

Przygotujemy i poprowadzimy Cię przez niezbędne formalności.

4

Projekt wykonawczy

Przygotujemy projekt wykonawczy.

5

Montaż i uruchomienie

Nasza ekipa montażowa zrealizuje instalacje w Twojej lokalizacji.

Montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu płaskim
Montaż na dachu płaskim instalacji fotowoltaicznej
Montaż instalacji fotowoltaicznej
rekomendacje
Chcesz wiedzieć więcej o montażu? Zobacz nasze realizacje i przeczytaj rekomendaowane artykuły z naszego poradnika
Twoja-Energia-ikona-opieka

profesjonalna opieka

Na każdym kroku… Jesteśmy w tym razem

Naszą mocną stroną jest zaangażowanie i indywidualne podejście do każdej realizacji. Zależy nam na jakości naszej pracy i satysfakcji klienta, a nie jedynie opłaconych fakturach. Dajemy gwarancje na wszystkie nasze instalacje, dlatego, że zależy nam na tym by nasi klienci byli pewni tego co kupują.

Gwarantowany rachunek za prąd 0 zł!

Jesteśmy pewni naszych obietnic! W pierwszym roku funkcjonowania Twojej instalacji fotowoltaicznej pokrywamy w całości koszt zakupu prądu jeżeli Twój rachunek (z wyłączeniem opłat stałych) będzie wyższy niż 0 zł.

Gwarancja techniczna

Twoja Energia udziela Inwestorowi gwarancji na panele fotowoltaiczne, falownik oraz usługę montażu Instalacji.

Okres gwarancji wynosi: co najmniej 15 lat z możliwością przedłużenia gwarancji do 25 lat  w zakresie wad paneli fotowoltaicznych, co najmniej 5 lat w zakresie wad falownika (falowników) z możliwością przedłużenia do 15 lat  oraz 5 lat w zakresie wad usługi montażu.

Twoja Energia  zobowiązuje się wobec Inwestora do usunięcia wad elementów Instalacji w  zakresie ukrytych wad materiałowych lub technologicznych jeżeli wady te ujawnią się w Okresie Gwarancji, a Inwestor powiadomi Wykonawcę o ujawnieniu wady w terminie 14 dni od momentu ujawnienia takiej wady.

Usunięcie wad nastąpi bez zbędnej zwłoki, według wyboru Wykonawcy, poprzez dokonanie naprawy wadliwych elementów lub wymianę takich elementów na wolne od wad.

rekomendacje
Chcesz wiedzieć więcej o tym jak podchodzimy do klienta? Skontaktuj się z nami!

Fotowolaika dla firm - nasze realizacje

Od 10 do 1000 kWp. Jesteśmy w całej Polsce.

Fotowoltaika dla firm instalacje powyżej 10kWp.

jak to działa

Podgląd instalacji 10 kWp „na żywo”!

Dzięki portalowi www.sunnyportal.com możesz podejrzeć funkcjonowanie naziemnej instalacji o mocy 10 kW zrealizowanej w kwietniu 2016 roku w Koszalinie. Zobacz na własne oczy, jakie korzyści przynosi własna elektrownia słoneczna!

Promocje

Chcemy dać Ci pewność, że nasza oferta jest nalepsza, dlatego przygotowaliśmy wyjątkowe promocje. Korzystaj podwójnie z darmowego prądu ze słońca… w promocji!

0 zł!

za prąd na rachunku! Gwarantujemy!

W pierwszym roku funkcjonowania Twojej instalacji fotowoltaicznej pokrywamy w całości koszt zakupu prądu jeżeli Twój rachunek (z wyłączeniem opłat stałych) będzie wyższy niż 0 zł.

Ubezpieczenie, przegląd i serwis instalacji

gratis!

W pierwszym roku funkcjonowania Twojej instalacji otrzymujesz od nas ubezpieczenie od wszystkich ryzyk na pełną wartość instalacji, a po jego upływie darmowy przegląd i ewentualny serwis.

Przedłuż gwarancję na montaż do

10 lat!

Podpiszmy umowę w ciągu najbliższych

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

a otrzymasz przedłużoną gwarancję na montaż!

Kontakt

Chcesz otrzymać wycenę?
Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy, mailowo lub w godz. 9:00 do 17:00 (pn-pt) telefonicznie z naszym biurem:

lub z jednym z naszych handlowców:

fotowoltaika konsultacje
Grzegorz Duda
konsultant fotowoltaiki firmy twoja energia
Jacek Kaczmarczyk
fotowoltaika konsultacje
Piotr Suszycki
Twoja Energia - Adam Papiernik
Adrian Papiernik