fotowoltaika dla firm realizacja hotel Columbus
data realizacji
4 sierpnia 2020
lokalizacja
Rowy
Typ instalacji
moc
50 kWp

Instalacja fotowoltaiczna – 50 kWp – Hotel Columbus – Rowy

Hotel Columbus był jednym z pierwszych naszych hotelowych klientów. Specyfiką tej branży są duże koszty energii. Instalacja 50 kWp pokrywała tylko częściowo zapotrzebowanie hotelu na prąd, ale ze względu na obowiązujące przepisy większe instalacje on-grid nie mogą „magazynować” energii produkowanej latem i odbierać jej zimą.

Instalacja 50kW została zrealizowana z wykorzystaniem 170 paneli monokrystalicznych, dwóch inwerterów oraz systemu montażowego.

Od kilku miesięcy właściciele hotelu cieszą się zmniejszeniem rachunków za prąd i liczą na zmianę przepisów, dzięki której będą mogli rozbudować instalację.

Możesz mieć taką instalację nawet w ciągu 10 dni od dzisiaj!

Artboard 10 copy

ABC Fotowoltaiki - podręcznik

Przeczytaj nasz ABC Fotowoltaiki – podręcznik, aby w przystępny sposób poznać podstawowe zagadnienia z tej dziedziny. Wpisz swój adres e-mail poniżej, a otrzymasz go mailem.

Jaki byłby koszt instalacji w Twoim domu?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.