fbpx
Instalacja fotowoltaiczna - Warszawa Sadyba
data realizacji
4 sierpnia 2020
lokalizacja
Warszawa - Sadyba
Typ instalacji
moc
5,1 kWp

Instalacja fotowoltaiczna 5.1 kWp – Sadyba

Na podstawie rachunków za prąd i planów inwestora dotyczących zwiększenia zapotrzebowania na energię, nasi specjaliści zrobili kilka symulacji i zaproponowali instalację o mocy 5,4  kW. Do takiej mocy potrzebnych było 17 paneli. Ze względu na kierunek nachylenia dachu oraz konieczność montażu na dwòch połaciach, zaproponowaliśmy inwerter SOLAREDGE z optymalizatorami.

Do montażu elektrowni słonecznej wykorzystaliśmy nowoczesne komponenty:

✅ 17 paneli monokrystylicznych EXE Solar o mocy 320 Wp

✅ inwerter marki SolarEdge

Zalety proponowanego rozwiązania to przede wszystkim wyższa wydajność dzięki optymalizacji każdego panela. Zakładana roczna produkcja to ok. 5300 kWh rocznie.

Montaż elektrowni fotowoltaicznej zajął nam 2 dni. Nasza ekipa montażowa spisała  się na medal.

Instalacja była wspòłfinansowana ze środkòw z budżetu m.st. Warszawy. pomogliśmy Inwestorowi ze wszystkimi formalnościami związanymi z pozyskaniem dofinansowania. 

Aby zobaczyć naszą ofertę dla stołecznych adresów odwiedź naszą stronę fotowoltaika Warszawa.

Instalacja fotowoltaiczna z panelami z systemem Solaredge, który umożliwia optymalizację mocy każdego z paneli z osobna.

Możesz mieć taką instalację nawet w ciągu 10 dni od dzisiaj!

Artboard 10 copy

ABC Fotowoltaiki - podręcznik

Przeczytaj nasz ABC Fotowoltaiki – podręcznik, aby w przystępny sposób poznać podstawowe zagadnienia z tej dziedziny. Wpisz swój adres e-mail poniżej, a otrzymasz go mailem.

Jaki byłby koszt instalacji w Twoim domu?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.