fbpx
Warszawa - fotowoltaika dla przedsiębiorców na dachu płaskim

Realizacja

data realizacji

3 lutego 2020

lokalizacja

Białołęka

Typ instalacji

moc

49,6 kWp

Warszawa – Białołęka – 49,6 kWp

Jest moc! Zrealizowaliśmy kolejną 50tkę, czyli instalację o mocy 50 kWp – najwyższą zgodnie ze znowelizowaną w ubiegłym roku ustawą o odnawialnych źródłach energii. To instalacja na budynku przy ulicy Elektronowej, który po odnowieniu służy pod wynajem biur. Instalacja w pełni zaspokaja ich potrzeby energetyczne.
Podobną instalację możesz mieć u siebie już w przyszłym tygodniu!

Sprawdź naszą ofertę, żeby dowiedzieć się jaka instalacja byłaby najlepsza dla Ciebie. Doradzimy, dobierzemy najlepsze rozwiązania i przeprowadzimy sprawny montaż. Zrealizujmy ją wspólnie!

Artboard 10 copy

ABC Fotowoltaiki - podręcznik

Przeczytaj nasz ABC Fotowoltaiki – podręcznik, aby w przystępny sposób poznać podstawowe zagadnienia fotowoltaiki. Wpisz swój adres e-mail poniżej, a otrzymasz go mailem.

Chcesz otrzymać szybką i darmową wycenę instalacji?
Podaj nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 5 minut, żeby porozmawiać o wycenie i specjalnej ofercie dla Ciebie.
lub zadzwoń do nas:
Podaj nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 5 minut, żeby porozmawiać o wycenie i specjalnej ofercie dla Ciebie.
Zadzwoń lub napisz do nas
biuro@twojaenergia.pl
Chcesz otrzymać darmową wycenę? Porozmawiajmy!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.