fbpx
fotowoltaika poradnik

Bezpieczeństwo

Chcemy pomóc Ci w wyborze rozwiązań które spełnią Twoje oczekiwania. W tym celu przygotowaliśmy materiały poradnikowe, które pozwolą Ci lepiej poznać świat fotowoltaiki i zminimalizują ryzyko wyboru. Aby skutecznie zacząć zgłębianie świata fotowoltaiki pobierz „ABC Fotowoltaiki – podręcznik”, lub przejrzyj poniższe posty:

Jak jest zabezpieczona instalacja?

Nowoczesne falowniki, których używamy obecnie w naszych instalacjach, posiadają wbudowane zabezpieczenia elektryczne spełniające odpowiednie normy budowlane. Standardowo instalowane są jednak dodatkowe zabezpieczenia przeciwprzepięciowe i przeciwpożarowe

Czytaj więcej »

Co to jest falownik?

Falownik jest urządzeniem zmieniającym prąd stały generowany przez panele fotowoltaiczne (taki jak w bateriach) w prąd zmienny (taki jak w gniazdku elektrycznym). Dodatkowo falownik zabezpiecza

Czytaj więcej »
Chcemy Ci pomóc dowiedzieć się wszystkiego co potrzebne, żeby podjąć dobrą decyzję.

Poznaj nasze „5 kroków do darmowej energii ze słońca”, które pomogą Ci zrozumieć podstawowe zagadnienia fotowoltaiki, lub odwiedź stronę naszego poradnika, aby dowiedzieć się więcej.

Sprawdź nasz przewodnik „ABC Fotowoltaiki”, który pomoże Ci poznać niezbędne podstawy. Wpisz swój adres e-mail poniżej, aby otrzymać go mailem.

Artboard 10 copy
Ikona doradztwa i kontaktu instalatora fotowoltaiki

Kontakt

Twoja Energia sp. z o.o.
ul. Felińskiego 40/1

Aby otrzymać wycenę podaj nam swój numer poniżej, a oddzwonimy do Ciebie, lub odwiedź podstronę Wycena.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują ją Warunki korzystania z usługi oraz Polityka prywatności Google.
Jaki byłby koszt instalacji w Twoim domu?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.