fbpx

Poradnik

data publikacji

30 lipca 2020

czas czytania

5 min

kategoria

tagi

fotowoltaika

Przykładowy projekt instalacji fotowoltaicznej

Naszym głównym założeniem przy projektowaniu instalacji fotowoltaicznej jest maksymalizacja zwrotu z inwestycji. Dbamy o to by projekt instalacji fotowoltaicznej dostarczał klientowi kompletne informacje na temat planowanych rozwiązań.

Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda przygotowywana przez nas dokumentacja obejrzyj załączone pdf’y:

PROJEKT BUDOWLANO – WYKONAWCZY mikroinstalacji fotowoltaicznej o mocy 9,66kW na dachu budynku mieszkalnego,

W dokumencie tym znajdują się informacje o parametrach projektowanej mikroinstalacji, panelach fotowoltaicznych, falownik, przewodowaniu, wytycznych montażowych i warunkach ochrony przeciwpożarowej oraz wiele innych, bo dokument liczy 22 strony.

KONCEPCJA SYSTEMU FOTOWOLTAICZNEGO o mocy 48,24 kW

W dokumencie tym znajdują się informacje na temat ilości paneli fotowoltaicznych, powierzchni instalacji, spodziewanych skumulowanych przepływów pieniężnych oraz wizualizacji instalacji na dachu budynku.

RAPORT Z DESIGNER’a dla mikroinstalacji fotowoltaicznej o mocy 25 kW dla urzędu gminy

W dokumencie tym znajdują się informacje na temat: rocznej produkcji energii, szacowanej energii miesięcznie, redukcji emisji CO2, indeksu wydajności i wiele innych.

Przykładowy projekt instalacji fotowoltaicznej pomoże Ci zrozumieć na czym polega nasza usługa i dlaczego tak ważna jest specjalistyczna wiedza i wieloletnie doświadczenie w realizacji tego typu instalacji.

Gwarantujemy rachunek za prąd 0 zł!

Pokrywamy w całości koszt zakupu prądu jeżeli Twój rachunek (z wyłączeniem opłat stałych) będzie wyższy niż 0 zł. Sprawdź szczegóły promocji w sekcji Promocje.

Artboard 10 copy

ABC Fotowoltaiki - podręcznik

Przeczytaj nasz ABC Fotowoltaiki – podręcznik, aby w przystępny sposób poznać podstawowe zagadnienia z tej dziedziny. Wpisz swój adres e-mail poniżej, a otrzymasz go mailem.

Czy wiesz, że mamy dla Ciebie...

500

złotych

zniżki od ceny podanej w ofercie przez konsultanta!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.