data publikacji
30 lipca 2020
czas czytania
5 min
kategoria
tagi
fotowoltaika

Przykładowy projekt instalacji fotowoltaicznej

Naszym głównym założeniem przy projektowaniu instalacji fotowoltaicznej jest maksymalizacja zwrotu z inwestycji. Dbamy o to by projekt instalacji fotowoltaicznej dostarczał klientowi kompletnych informacji na temat planowanych rozwiązań.

Jeśli chcesz zobaczyć przykłady przygotowywanej przez nas dokumentacji wprowadź poniżej swój adres e-mail, a wkrótce otrzymasz je na swoją skrzynkę:

Wpisując adres e-mail otrzymasz przykłady dokumentacji:

  • Projekty budowlano-wykonawczy – mikroinstalacji fotowoltaicznej o mocy 9,66kW na dachu budynku mieszkalnego. W dokumencie tym znajdują się informacje o parametrach projektowanej mikroinstalacji, panelach fotowoltaicznych, falownik, przewodowaniu, wytycznych montażowych i warunkach ochrony przeciwpożarowej oraz wiele innych, bo dokument liczy 22 strony.

  • Koncepcja systemu fotowoltaicznego o mocy 48,24 kW. W dokumencie tym znajdują się informacje na temat ilości paneli fotowoltaicznych, powierzchni instalacji, spodziewanych skumulowanych przepływów pieniężnych oraz wizualizacji instalacji na dachu budynku.

  • Raport z designera mikroinstalacji fotowoltaicznej. W dokumencie tym znajdują się informacje na temat: rocznej produkcji energii, szacowanej energii miesięcznie, redukcji emisji CO2, indeksu wydajności i wiele innych. Przykładowy projekt instalacji fotowoltaicznej pomoże Ci zrozumieć na czym polega nasza usługa i dlaczego tak ważna jest specjalistyczna wiedza i wieloletnie doświadczenie w realizacji tego typu instalacji.
Jaki byłby koszt fotowoltaiki w Twoim domu?
Jaki byłby koszt instalacji w Twoim domu?