fbpx
fotowoltaika korzyści
data publikacji
12 lipca 2017
czas czytania
5 min
kategoria
tagi
fotowoltaika

Poznaj powody, dla których warto korzystać z fotowoltaiki

Fotowoltaika korzyści. Jeszcze się zastanawiasz nad montażem fotowoltaiki w swoim domu? Przeczytaj o głównych powodach, dla których warto korzystać z fotowoltaiki:

1. Fotowoltaika korzyści – niezależność energetyczna

Jak donosi Gazeta Wyborcza po 2020 roku w Polsce może zacząć brakować prądu.  Jednocześnie Polskie Sieci Elektroenergetyczne ostrzegają przed niewystarczającą produkcją energii po roku 2020. Zapotrzebowanie rośnie nieproporcjonalnie do rzeczywistej produkcji, stąd już za 3 lata możemy się spodziewać częstych i uciążliwych przerw w dostawie prądu do naszych domów i mieszkań. Warto pomyśleć o tym już teraz i uniezależnić się od dostaw energii z sieci. Można to zrobić właśnie za pomocą fotowoltaiki. Produkując prąd z odnawialnego źródła energii zabezpieczamy się przed niedoborami energii z sieci, a posiadając instalację off-grid lub hybrydową całkowicie uniezależniamy się energetycznie – na wypadek wyłączenia lub awarii sieci! Nasza instalacje wyprodukuje dokładnie tyle prądu, ile potrzebujemy, a nawet, jak widać na przykładzie naszego Klienta, możemy spodziewać się, że ogniwa fotowoltaiczne wyprodukują nadwyżki energii elektrycznej!

2. Fotowoltaika korzyści – oszczędności!

Fotowoltaika nie jest kaprysem dla najbogatszych, wręcz przeciwnie, to najlepsze rozwiązanie, jeżeli chcemy prowadzić dom w jak najbardziej ekonomiczny sposób! Na naszym fanpage’u zamieszczamy rachunki sprzed i po montażu fotowoltaiki, które otrzymujemy od naszych Klientów. Jeden z takich rachunków również opisaliśmy w artykuleRachunek po montażu instalacji fotowoltaicznej„. Jak widać, różnica jest ogromna, a płatności zostają obniżone aż o 97%! Wyobraźcie sobie oszczędności, jakie zostają w Waszym portfelu każdego miesiąca! Opłacalność instalacji fotowoltaicznych, to główna zaleta posiadania systemu. Dodatkowo w Polsce ogłaszane są różne nabory na dotacje i dofinansowania, dzięki nim system pv można zamontować w jeszcze niższej cenie!

3. Ekologia i prostota użytkowania

Instalacja fotowoltaiczna jest bezawaryjna, nie wymaga przeglądów i czyszczenia. Nie emituje CO2 i pracuje bardzo cicho. Dodatkowo panele jak i reszta komponentów zabezpieczone są przed spięciami lub trudnymi warunkami atmosferycznymi. To długoletnia, opłacalna inwestycja – udzielamy gwarancji na nawet 25 lat! Decydując się na korzystanie z energii słonecznej, przyczyniasz się do dbania o środowisko, m. in. walcząc ze szkodliwym smogiem.

Fotowoltaika to liczne korzyści! Dlatego, nie zwlekaj i skontaktuj się z Twoją Energią! Zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaiczej z najwyższej jakości komponentów. Chętnie udzielimy Ci odpowiedzi na pytania, a także wykonamy wstępny audyt. Zadzwoń już teraz!

Jaki byłby koszt fotowoltaiki w Twoim domu?
Jaki byłby koszt instalacji w Twoim domu?