kredyt na fotowoltaikę
data publikacji
7 sierpnia 2020
czas czytania
5 min
kategoria
tagi
fotowoltaika

Kredyt na fotowoltaikę – ekopożyczka

Fotowoltaika nie musi być finansowana gotówką, a kredyt na fotowoltaikę to jedno z rozwiązań, które warto rozważyć. Część inwestycji można pokryć z dotacji i z ulgi podatkowej, ale konieczne jest samodzielne sfinansowanie inwestycji. Dopiero po uzyskaniu faktury i podłączeniu instalacji do sieci można złożyć wniosek o refundację wydatków. W sekcji dofinansowania możesz znaleźć informacje na temat różnych możliwości finansowania. Tutaj przyjrzymy się kredytowi Ekopożyczka. Twoja Energia współpracuje z bankami w całej Polsce oferując klientom najlepsze kredyty na instalacje fotowoltaiczne. Nasi doradcy codziennie monitorują dostępne produkty bankowe – wybieramy dla was pożyczki najlepiej oprocentowane i z minimum formalności.

Obecnie polecamy:

EKOPOŻYCZKA w Banku PKO BP – szybki kredyt na instalację fotowoltaiczną przeznaczony dla klientów indywidualnych, specjalnie na zakup paneli fotowoltaicznych:

  • od 1500 do 50 000 tys. złotych
  • RRSO od 5,62% (dla 120 miesięcy)
  • okres kredytowania od 2 do 120 miesięcy

Kredyt na panele słoneczne jest dobrym rozwiązanie dla osób, które dbają o środowisko i cenią sobie ekologiczny tryb życia. Korzystają z kredytu na fotowoltaikę mogą przyczynić się do walki ze smogiem. Szczególne w tym roku warto skorzystać z kredytu na instalację fotowoltaiczną, bo nie wiadomo jak zmienią się przepisy regulujące rozliczenia prosumentów. Jeśli założysz fotowoltaikę do końca 2021 roku, będziesz mógł rozliczać się z siecią energetyczną na dotychczasowych zasadach jeszcze przez 15 lat.

Sprawdź również naszą ofertę Prąd ze słońca na raty.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat najkorzystniejszego dla Ciebie finansowania instalacji fotowoltaicznej. Wspólnie przygotujemy projekt instalacji i doradzimy Ci najlepsze rozwiązania.

Jaki byłby koszt fotowoltaiki w Twoim domu?
Jaki byłby koszt instalacji w Twoim domu?