fotowoltaika raty 0%
data publikacji
25 maja 2021
czas czytania
5 min
kategoria
tagi
fotowoltaika

Fotowoltaika na raty !

Fotowoltaika na raty to szansa na założenia własnej instalacji przed zmianą zasad rozliczania prosumentów. Nasza oferta pozwala korzystać z prądu ze słońca ponosząc jedynie miesięczne koszty zbliżone do rachunku za prąd. Dzięki niej możesz cieszyć się własną energią nie dysponując gotówką na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych. Poznaj naszą ofertę.

Fotowoltaika na raty

Sprawdź jakiej instalacji potrzebujesz i rozłóż jej zakup na raty.

Zauważ, że korzystając z oferty spłacasz kwotę, niewiele większą niż ta którą pożyczysz – bez dodatkowych kosztów! Koszty współpracy z bankiem są na tyle małe, że możesz cieszyć się prądem ze słońca bez nadmiernego obciążania domowego budżetu.

Dzięki ofercie fotowoltaiki na raty zapłacisz niewiele więcej, niż kosztuje instalacja fotowoltaiczna za gotówkę. Dodatkowo będziesz mógł skorzystać z możliwość spłaty części zadłużenia w dowolnym momencie – na przykład kiedy uzyskasz dotację lub zwrot zwrot podatku z tytułu ulgi termomodernizacyjnej.

Możesz sam zdecydować na ile rat chcesz rozłożyć spłatę kredytu fotowoltaika raty! Maksymalnie bez dodatkowych opłat jest to 120 rat. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 5,6%.

Fotowoltaika na raty w Santander Consumer Bank

Ponadto nasz Partner – Santander Consumer Bank – nie zawsze wymaga udokumentowania dochodów. Wszystko zależy od Twojej historii kredytowej. Decyzję o udzieleniu pożyczki w ramach oferty fotowoltaika na raty bank uzależnia od oceny wiarygodności i zdolności kredytowej klienta. Warunki kredytowania zależą też od daty wypłaty pożyczki.

Proces aplikacji o pożyczkę odbywa się według uproszczonej procedury. Wstępną decyzję z Banku klient może uzyskać jeszcze tego samego dnia. Po podpisaniu umowy Twoja Energia wykonuje instalację w czasie kilku dni i przesyła kopię faktury bezpośrednio do banku.

Fotowoltaika na raty a ulga termomodernizacyjna

W ramach ulgi termomodernizacyjnej odliczeniu od podatku dochodowego może polegać inwestycja w fotowoltaikę sfinansowana za pośrednictwem kredytu. Zatem właściciel nieruchomości decydujący się na zakup fotowoltaiki na raty może bez obaw skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej.

Warto jednak pamiętać, że ulga termomodernizacyjna obowiązuje od początku 2019 roku, wobec czego odliczeniu od podatku PIT mogą podlegać wyłącznie inwestycje finansowane po 1 stycznia 2019 roku – niezależnie od tego, czy są finansowane za pośrednictwem gotówki, leasingu czy kredytu.

Dlaczego powinieneś skorzystać z oferty fotowoltaiki na raty?

Twoja mikroinstalacja zacznie produkować prąd dla Ciebie od razu po podłączeniu do sieci energetycznej. Montaż fotowoltaiki trwa jedynie kilka dni, niemniej zakład energetyczny ma aż 30 dni na podłączenie jej do sieci. Zwykle jednak podłączenie do sieci instalacji fotowoltaicznej obydwa się w krótszym terminie. Wysokość raty na fotowoltaikę będzie zbliżona do Twoich obecnych opłat za prąd, a więc nie odczujesz znaczącego obciążenia w domowym budżecie.

Dzięki naszej ofercie finansowania fotowoltaiki na raty Twoja wymarzona instalacja fotowoltaiczna jest dla Ciebie dostępna na wyciągnięcie ręki! Nie musisz przejmować się brakiem kapitału ani niekorzystnymi warunkami finansowania.

Im wcześniej podejmiesz decyzję dotyczącą finansowania fotowoltaiki na raty, tym szybciej zaczniesz uzyskiwać wymierne korzyści w postaci znacznego obniżenia comiesięcznych rachunków za prąd.

Opinie o fotowoltaice na raty wśród naszych klientów są jednogłośne – wszyscy chwalą sobie tę formę finansowania inwestycji. Niekiedy nasi klienci żałują, że wcześniej nie zdecydowali się na finansowanie instalacji PV za pomocą rat.

Zakres oferty fotowoltaika na raty

Fotowoltaika na raty to kompleksowa oferta, w ramach której otrzymasz kompleksową usługę audytu, doboru instalacji oraz jej montażu wraz z wyjątkowo korzystnym finansowaniem instalacji PV.

Jednocześnie nasi eksperci wesprą Cię podczas wnioskowania o dotacje, a także pomogą Ci załatwić wszelkie formalności związane ze zgłoszeniem i podłączeniem instalacji fotowoltaicznej do sieci elektroenergetycznej.

Warto wziąć pod uwagę, że w skład instalacji fotowoltaicznej realizowanej w ramach oferty „Prąd ze słońca na raty” wchodzą:

  • panele fotowoltaiczne dobrane do potrzeb energetycznych klienta,
  • inwerter lub mikroinwertery,
  • aluminiowy system montażowy, dostosowany do pokrycia dachu,
  • kable fotowoltaiczne w podwójnej izolacji termicznej odporne na warunki atmosferyczne,
  • zabezpieczenia DC przeciwprzepięciowe typu B/C lub C,
  • skrzynkę z zabezpieczeniami AC zgodnie z wymogami zakładu energetycznego,
  • uziemienie instalacji,
  • zgłoszenie podłączenia instalacji do sieci energetycznej,
  • dostawa i montaż systemu oraz krótkie szkolenia z obsługi instalacji fotowoltaicznej

Ponadto w ramach realizacji oferty pozyskujemy dla klienta dotację oraz doradzamy jak odliczyć od podatku dochodowego ulgę termomodernizacyjną.

Kalkulator Twojej przyszłej instalacji PV

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, ile zapłacisz za instalację, jaką wysokość będzie miała ulga termomodernizacyjna, a także ile realnie zaoszczędzisz na inwestycji w fotowoltaikę.

Wystarczy, że określisz obecne rachunki za prąd. Zapraszamy Cię do skorzystania z naszego kalkulatora fotowoltaiki na raty oraz do skontaktowania się z nami w celu uzyskania szczegółowej wyceny wraz ze wskazaniem wysokości korzyści finansowych związanych z planowaną inwestycją w fotowoltaikę.

Fotowoltaika raty to najlepsza forma finansowania instalacji PV

Uważamy, że fotowoltaika na raty może być dobrym rozwiązanie dla osób, które dbają o środowisko, cenią sobie ekologiczny tryb życia i chcą przyczynić się do walki ze smogiem, ale nie mają wystarczających środków na inwestycję. Jako jeden z liderów w branży fotowoltaiki i ofertą Fotowoltaika na raty wychodzimy im naprzeciw.

Nasza oferta Fotowoltaika na raty dostarczana przy współpracy z Santander Consumer Bankiem pozwoli Ci w prosty i wyjątkowo wygodny sposób zainwestować we własną energię ze słońca bez konieczności inwestowania dużych ilości własnego kapitału.
Jesteś zainteresowany kredytem na fotowoltaikę? Poznaj pełnię korzyści prezentowanej oferty i skontaktuj się z nami! Nasi doradcy zaproponują Ci najkorzystniejsze rozwiązania oraz rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące Twojej przyszłej inwestycji w instalację PV.

Jaki byłby koszt fotowoltaiki w Twoim domu?
Jaki byłby koszt instalacji w Twoim domu?