data publikacji
27 stycznia 2017
czas czytania
5 min

Dofinansowania na fotowoltaikę – ruszył nabór wniosków w WFOŚ w Łodzi!

Z powodu alarmów smogowych, oczy wszystkich kierują się obecnie na ochronę powietrza. Nic więc dziwnego, że ogłaszane są kolejne projekty dofinansowania instalacji fotowoltaicznych oraz innych OZE. Koszty produkcji energii ze źródeł odnawialnych w 2016 roku zbliżyły się, a nawet były niższe (np. energia wiatrowa), od cen energii z konwencjonalnych źródeł, takich jak np. węgiel (źródło: gramwzielone.pl). Światowe trendy wskazują, że fotowoltaika, już wkrótce może stać się najtańszym i najbardziej efektywnym źródłem energii na świecie.

Zachęcamy do korzystania z dofinansowań na przydomowe instalacje fotowoltaiczne, które ochronią nas przed przewidywanym wzrostem cen energii elektrycznej w Polsce. Obniż rachunki za prąd nawet o 90% kontaktując się z Twoją Energią!

Już 26.01.2017 r. ruszył nabór wniosków w WFOŚiGW w Łodzi. Do 10.000 zł dotacji dla osób fizycznych.

Informacje o trwających i zbliżających się programach dofinansowania mikroinstalacji fotowoltaicznych ogłaszamy na bieżąco na fb/twojaenergiapl. Zapraszamy do śledzenia naszych profili!

POWIĄZANE ARTYKUŁY: Ruszają dofinansowania na fotowoltaikę z WFOŚ – sprawdź czy obejmą także Twoje województwo

Jaki byłby koszt fotowoltaiki w Twoim domu?
Artboard 10 copy

ABC Fotowoltaiki - podręcznik

Przeczytaj nasz ABC Fotowoltaiki – podręcznik, aby w przystępny sposób poznać podstawowe zagadnienia z tej dziedziny. Wpisz swój adres e-mail poniżej, a otrzymasz go mailem.

Jaki byłby koszt instalacji w Twoim domu?