fbpx
data publikacji
13 kwietnia 2017
czas czytania
5 min

Uśmiechnij się na widok swojego rachunku za prąd!

Zobacz, jak z instalacjami fotowoltaicznymi oszczędzają nasi klienci. Nie musimy już opierać się na szacunkowych obliczeniach – mamy dowody, że fotowoltaika daje realne oszczędności. Jak pokazują poniższe rachunki, dzięki instalacjom Twojej Energii, klienci oszczędzają nawet 97% na rachunkach z prąd. 

Zobacz, jak z instalacją fotowoltaiczną oszczędza nasz klient z Grodziska Mazowieckiego, Pan Krzysztof. Przez pół roku korzystania z fotowoltaiki zapłacił za energię 55,20 zł – to tylko 9,20 zł miesięcznie! Bez instalacji Jego rachunek wyniósłby 1919,02 zł, czyli dzięki Twojej Energii zaoszczędził aż 97% tej kwoty. Potwierdzamy – fotowoltaika to prawdziwe oszczędności, co widać na załączonym rachunku.

Pani Dominika z Koszalina założyła instalację z Twoja Energią w kwietniu 2016 r. Za dwa miesiące korzystania z fotowoltaiki zapłaciła za energię 47,67 zł – to tylko 23,83 zł miesięcznie! Bez instalacji jej rachunek wyniósłby 685,21 zł, czyli dzięki Twojej Energii zaoszczędziła aż 93,04% tej kwoty.

Jeśli interesuje Cię prąd ze słońca, zadzwoń! Przygotujemy ofertę dzięki, której i Ty oszczędzisz prawie 100% wartości obecnie płaconych rachunków!

Jaki byłby koszt fotowoltaiki w Twoim domu?
Artboard 10 copy

ABC Fotowoltaiki - podręcznik

Przeczytaj nasz ABC Fotowoltaiki – podręcznik, aby w przystępny sposób poznać podstawowe zagadnienia z tej dziedziny. Wpisz swój adres e-mail poniżej, a otrzymasz go mailem.

Jaki byłby koszt instalacji w Twoim domu?