fbpx

Blog

data publikacji

20 września 2018

czas czytania

5 min

Instalacja fotowoltaiczna się opłaca – mówi nasz klient!

Portal Budujemy Dom, we współpracy z Twoją Energią stworzył serię filmów informacyjnych dla osób zainteresowanych posiadaniem własnej instalacji fotowoltaicznej. Zachęcamy do obejrzenia kolejnego odcinka serii pt. „Instalacja fotowoltaiczna o mocy 9 kWp na moim domu”, w którym nasz klient opowiada o swojej instalacji fotowoltaicznej o mocy 9 kWp. Panele podnoszą wartość jego nieruchomości oraz zapewniają zasilanie potrzebne do klimatyzacji (tym samym największe zapotrzebowanie jest w dni maksymalnego nasłonecznienia). W przyszłości instalacja będzie mogła też zasilać samochód elektryczny. Nie bez znaczenia dla podjęcia decyzji naszego klienta o montażu była też możliwość dotacji od m.st. Warszawy – właściciel instalacji otrzymał pełne dofinansowanie w kwocie 15 tys. zł. 

Wiemy jak trudny jest wybór właściwego wykonawcy…

Chcemy Ci pomóc podjąć tę decyzję tak abyś miał pewność, że jest właściwa. W tym celu przygotowaliśmy przewodnik „5 kroków do darmowego prądu ze słońca”. Zapoznaj się z nim klikając w poniższe linki:

Artboard 10 copy

ABC Fotowoltaiki - podręcznik

Przeczytaj nasz ABC Fotowoltaiki – podręcznik, aby w przystępny sposób poznać podstawowe zagadnienia fotowoltaiki. Wpisz swój adres e-mail poniżej, a otrzymasz go mailem.

Czy wiesz, że mamy dla Ciebie...

500

złotych

zniżki od ceny podanej w ofercie przez konsultanta!
Chcesz otrzymać szybką i darmową wycenę instalacji?
Podaj nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 5 minut, żeby porozmawiać o wycenie i specjalnej ofercie dla Ciebie.
lub zadzwoń do nas:
Podaj nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 5 minut, żeby porozmawiać o wycenie i specjalnej ofercie dla Ciebie.
Zadzwoń lub napisz do nas
biuro@twojaenergia.pl
Chcesz otrzymać darmową wycenę? Porozmawiajmy!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.