fbpx

Blog

data publikacji

1 października 2018

czas czytania

5 min

Obejrzyj przykładową konstrukcję na dachu płaskim

Czy widzieliście kiedyś konstrukcję pod panele fotowoltaiczne na dachu płaskim? Na zdjęciach prezentujemy system montażu na betonowych bloczkach, umożliwiających zakotwiczenie instalacji. System ten jest najpopularniejszym sposobem montażu na dachach płaskich. W gospodarstwach domowych, gdzie dach jest skośny, panele mocowane są na aluminiowych stelażach bezpośrednio na dachu. W każdej instalacji dopasowujemy kąt nachylenia, tak by zoptymalizować produkcję. Zalecamy wahanie między 30 a 40 stopni. Optymalne nachylenie paneli zależy od szerokości geograficznej. Im bliżej równika, tym kąt jest mniejszy. W Polsce najczęściej panele montowane są pod kątek 35 stopni.

sdr

cof

cof

Więcej na temat montażu na różnych rodzajach dachów przeczytasz w artykule „Na jakich dachach możliwy jest montaż paneli fotowoltaicznych”.

Wiemy jak trudny jest wybór właściwego wykonawcy…

Chcemy Ci pomóc podjąć tę decyzję tak abyś miał pewność, że jest właściwa. W tym celu przygotowaliśmy przewodnik „5 kroków do darmowego prądu ze słońca”. Zapoznaj się z nim klikając w poniższe linki:

Artboard 10 copy

ABC Fotowoltaiki - podręcznik

Przeczytaj nasz ABC Fotowoltaiki – podręcznik, aby w przystępny sposób poznać podstawowe zagadnienia fotowoltaiki. Wpisz swój adres e-mail poniżej, a otrzymasz go mailem.

Czy wiesz, że mamy dla Ciebie...

500

złotych

zniżki od ceny podanej w ofercie przez konsultanta!
Chcesz otrzymać szybką i darmową wycenę instalacji?
Podaj nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 5 minut, żeby porozmawiać o wycenie i specjalnej ofercie dla Ciebie.
lub zadzwoń do nas:
Podaj nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 5 minut, żeby porozmawiać o wycenie i specjalnej ofercie dla Ciebie.
Zadzwoń lub napisz do nas
biuro@twojaenergia.pl
Chcesz otrzymać darmową wycenę? Porozmawiajmy!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.