fbpx
Fotowoltaika online w Koszalinie

Blog

data publikacji

6 czerwca 2016

czas czytania

5 min

Podgląd instalacji 10 kWp „na żywo” online!

Podglądaj parametry produkcji instalacji pv 10 kWp w Koszalinie, którą wykonaliśmy w kwietniu 2016 r. i 1 czerwca została podłączona do sieci przez Zakład Energetyczny. Jest to przykład świetnie funkcjonującej instalacji naziemnej, której rzeczywista produkcja przekroczyła nawet wstępne prognozy. Pisaliśmy o tym w artykule Szacunkowa produkcja instalacji fotowoltaicznej VS rzeczywistość.

Dzięki portalowi www.sunnyportal.com, klikając w link poniżej możesz zobaczyć aktualne parametry produkcji instalacji fotowoltaicznej online. W podglądzie produkcji warto przełączyć widok na miesiąc (Month), lub rok (Year), aby zobaczyć produkcję w dłuższym okresie czasu. Na statystykach na samej górze można podejrzeć:

  • Current PV Power – Aktualna moc instalacji
  • PV Energy – Obecna dzienna produkcja
  • CO2 avoided – Aktualna dzienna redukcja emisji CO2

Zobacz produkcję tego zestawu „na żywo” online klikając TUTAJ >

Roczna produkcja

Po przełączeniu podglądu na zestawienie rocznej produkcji (Year) widać jak produkcja zmienia się w okresie około zimowym, a jak w okresie wiosenno-letnim produkcja wzrasta. W tym zestawieniu widać praktyczne zastosowanie zasad na jakich rozliczana jest z zakładem energetycznym energia oddawana i pobierana z sieci. Dzięki systemowi opustów nadwyżka wyprodukowana w okresie wiosenno-letnim zostaje odebrana z sieci w pochmurne zimowe dni.  Każda kWh energii oddana do sieci może zostać z niej odebrana przez 365 dni od daty jej wprowadzenia.

fotowoltaika online produkcja instalacji na żywo

Co również ciekawe do montażu zastosowano innowacyjny włoski system montażowy korzeni drzew – TreeSystem, który wzmacnia stabilność konstrukcji, jednocześnie skracając czas montażu. Dzięki temu rozwiązaniu instalację o mocy 10 kWp wykonaliśmy w 24 godziny.

Zachęcamy do śledzenia parametrów produkcji instalacji fotowoltaiki online – dzięki temu mogą Państwo zobaczyć na własne oczy, jakie korzyści przynosi własna elektrownia słoneczna! Więcej instalacji do obejrzenia w sekcji REALIZACJE.

Chcesz mieć równie skuteczną instalację fotowoltaiczną? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Sprawdź również nasze oferty dla domu, firm i rolników, oraz możliwości dofinansowania i promocje! Zostańmy w kontakcie!

Gwarantujemy rachunek za prąd 0 zł!

Pokrywamy w całości koszt zakupu prądu jeżeli Twój rachunek (z wyłączeniem opłat stałych) będzie wyższy niż 0 zł. Sprawdź szczegóły promocji w sekcji Promocje.

Artboard 10 copy

ABC Fotowoltaiki - podręcznik

Przeczytaj nasz ABC Fotowoltaiki – podręcznik, aby w przystępny sposób poznać podstawowe zagadnienia z tej dziedziny. Wpisz swój adres e-mail poniżej, a otrzymasz go mailem.

Czy wiesz, że mamy dla Ciebie...

500

złotych

zniżki od ceny podanej w ofercie przez konsultanta!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.