data publikacji
17 marca 2020
czas czytania
5 min

Pomimo pandemii nadal działamy! Twoja Energia a koronawirus

W związku z sytuacją zagrożenia epidemicznego koronawirusa, w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników, wprowadziliśmy zmiany w naszej działalności operacyjnej. Na chwilę obecną realizujemy wszystkie montaże naszych klientów – tych, którzy już podpisali z nami umowy, a także nowych klientów.

Nasze ekipy pracują w małych zespołach i przy pełnym zachowaniu zalecanych standardów bezpieczeństwa. Część naszego zespołu pracuje z domów, zdalnie przygotowuje wyceny, wstępne projekty instalacji oraz dokumentację potrzebną do uzyskania dotacji z programu Mój Prąd oraz dotacji warszawskiej. Wasze inwestycje są w dobrych rękach!

Klienci, którzy wyrażą takie życzenie mają także możliwość odroczenia montażu do czasu, kiedy sytuacja się unormuje – wasze instalacje zostaną zrealizowane w najbliższym komfortowym dla Was terminie. Oferujemy również możliwość realizacji inwestycji bez wychodzenia z domujesteśmy do Waszej dyspozycji. Życzymy wszystkim dużo zdrowia i… dużo słońca!

Jaki byłby koszt fotowoltaiki w Twoim domu?
Artboard 10 copy

ABC Fotowoltaiki - podręcznik

Przeczytaj nasz ABC Fotowoltaiki – podręcznik, aby w przystępny sposób poznać podstawowe zagadnienia z tej dziedziny. Wpisz swój adres e-mail poniżej, a otrzymasz go mailem.

Jaki byłby koszt instalacji w Twoim domu?