fbpx

data publikacji

17 marca 2020

czas czytania

5 min

Pomimo pandemii nadal działamy! Twoja Energia a koronawirus

W związku z sytuacją zagrożenia epidemicznego koronawirusa, w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników, wprowadziliśmy zmiany w naszej działalności operacyjnej. Na chwilę obecną realizujemy wszystkie montaże naszych klientów – tych, którzy już podpisali z nami umowy, a także nowych klientów.

Nasze ekipy pracują w małych zespołach i przy pełnym zachowaniu zalecanych standardów bezpieczeństwa. Część naszego zespołu pracuje z domów, zdalnie przygotowuje wyceny, wstępne projekty instalacji oraz dokumentację potrzebną do uzyskania dotacji z programu Mój Prąd oraz dotacji warszawskiej. Wasze inwestycje są w dobrych rękach!

Klienci, którzy wyrażą takie życzenie mają także możliwość odroczenia montażu do czasu, kiedy sytuacja się unormuje – wasze instalacje zostaną zrealizowane w najbliższym komfortowym dla Was terminie. Oferujemy również możliwość realizacji inwestycji bez wychodzenia z domujesteśmy do Waszej dyspozycji. Życzymy wszystkim dużo zdrowia i… dużo słońca!

0 zł za prąd na rachunku! Gwarantujemy!

Pokrywamy w całości koszt zakupu prądu jeżeli Twój rachunek (z wyłączeniem opłat stałych) będzie wyższy niż 0 zł. Sprawdź szczegóły promocji w sekcji Promocje.

Artboard 10 copy

ABC Fotowoltaiki - podręcznik

Przeczytaj nasz ABC Fotowoltaiki – podręcznik, aby w przystępny sposób poznać podstawowe zagadnienia z tej dziedziny. Wpisz swój adres e-mail poniżej, a otrzymasz go mailem.

Czy wiesz, że mamy dla Ciebie...

500

złotych

zniżki od ceny podanej w ofercie przez konsultanta!
Chcesz wiedzieć jaki byłby koszt instalacji w Twoim domu?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.