fbpx

Blog

data publikacji

8 maja 2020

czas czytania

5 min

Inwestycja w fotowoltaikę bez wychodzenia z domu

Dzięki narzędziom komunikacji online w Twojej Energii jesteśmy w stanie zorganizować całą inwestycję w fotowoltaikę bez wychodzenia z domu. Wprowadziliśmy możliwość połączeń z naszymi specjalistami za pomocą telekonferencji i zdalnego podpisania umowy. Mamy też wsparcie z powietrza – realizujemy wizje lokalne z pomocą dronów. 

Po wprowadzeniu ograniczeń związanych z pandemią, w Twojej Energii dostosowaliśmy do nich obsługę naszych klientów. Po pierwsze, oferujemy możliwość wirtualnego kontaktu z naszymi doradcami za pomocą aplikacji Skype lub Zoom.

– Uruchomiliśmy hybrydowy model sprzedaży: nasi klienci mogą spotykać się z nami za pomocą telekonferencji. Jednocześnie handlowcy Twojej Energii prowadzą – na życzenie – indywidualne spotkania w domach przy zachowaniu środków ostrożności – komentuje Dagmara Batogowska-Zwierz, prezes spółki Twoja Energia, Dagmara Batogowska-Zwierz.

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów realizujemy też wizje lokalne za pomocą dronów. Nasi specjaliści mogą dzięki temu zdalnie wycenić i przygotować wstępny projekt instalacji. Później kompletują za naszych klientów wszystkie dokumenty potrzebne do uzyskania dofinansowania w ramach dotacji warszawskiej (do 15 tys. zł, tylko na terenie stolicy) lub programu Mój Prąd (do 5 tys. zł dofinansowania) i składają wnioski w formie elektronicznej.

W ramach programu Mój Prąd podpisaliśmy specjalne porozumienie z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Dzięki niemu wnioski naszych klientów są oceniane w przyspieszonym trybie.

Po podpisaniu umowy nasza ekipa wdrapuje się na Wasz dach i przystępuje do pracy – działa w małym zespole i przy pełnym zachowaniu zalecanych standardów bezpieczeństwa.

Chcesz uniezależnić się od rosnących cen prądu, podnieść wartość swojej nieruchomości i cieszyć się własną, czystą energią? Skontaktuj się z nami!

Wiemy jak trudny jest wybór właściwego wykonawcy…

Chcemy Ci pomóc podjąć tę decyzję tak abyś miał pewność, że jest właściwa. W tym celu przygotowaliśmy przewodnik „5 kroków do darmowego prądu ze słońca”. Zapoznaj się z nim klikając w poniższe linki:

Artboard 10 copy

ABC Fotowoltaiki - podręcznik

Przeczytaj nasz ABC Fotowoltaiki – podręcznik, aby w przystępny sposób poznać podstawowe zagadnienia fotowoltaiki. Wpisz swój adres e-mail poniżej, a otrzymasz go mailem.

Czy wiesz, że mamy dla Ciebie...

500

złotych

zniżki od ceny podanej w ofercie przez konsultanta!
Chcesz otrzymać szybką i darmową wycenę instalacji?
Podaj nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 5 minut, żeby porozmawiać o wycenie i specjalnej ofercie dla Ciebie.
lub zadzwoń do nas:
Podaj nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 5 minut, żeby porozmawiać o wycenie i specjalnej ofercie dla Ciebie.
Zadzwoń lub napisz do nas
biuro@twojaenergia.pl
Chcesz otrzymać darmową wycenę? Porozmawiajmy!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.