data publikacji
8 maja 2020
czas czytania
5 min

Inwestycja w fotowoltaikę bez wychodzenia z domu

Fotowoltaika bez wychodzenia z domu. Dzięki narzędziom komunikacji online w Twojej Energii jesteśmy w stanie przeprowadzić zdalnie cały proces inwestycyjny. Wprowadziliśmy możliwość połączeń z naszymi specjalistami za pomocą telekonferencji i zdalne podpisywanie umów. Mamy też wsparcie z powietrza – wizje lokalne realizujemy z pomocą dronów. 

Po wprowadzeniu ograniczeń związanych z pandemią, w Twojej Energii dostosowaliśmy do nich obsługę naszych klientów. Po pierwsze, oferujemy możliwość wirtualnego kontaktu z naszymi doradcami za pomocą aplikacji Skype lub Zoom.

– Uruchomiliśmy hybrydowy model sprzedaży: nasi klienci mogą spotykać się z nami za pomocą telekonferencji. Jednocześnie handlowcy Twojej Energii prowadzą – na życzenie – indywidualne spotkania w domach klientów z zachowaniem wszelkich środków ostrożności – komentuje Dagmara Batogowska-Zwierz, prezes spółki Twoja Energia.

Fotowoltaika bez wychodzenia z domu

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów wizje lokalne realizujemy za pomocą dronów. Nasi specjaliści mogą dzięki temu zdalnie wykonać pomiary, wycenić i przygotować wstępny projekt instalacji. Kompletują również zdalnie, za naszych klientów, wszystkie dokumenty potrzebne do uzyskania dofinansowania w ramach dotacji warszawskiej (do 15 tys. zł, tylko na terenie stolicy) lub programu Mój Prąd (do 5 tys. zł dofinansowania) i składają wnioski w formie elektronicznej.

W ramach programu Mój Prąd podpisaliśmy specjalne porozumienie z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Dzięki niemu wnioski naszych klientów są oceniane w przyspieszonym trybie. Jest to szczególnie ważne teraz gdy do 18 grudnia 2020 zostało niewiele czasu.

Po podpisaniu umowy nasza ekipa wdrapuje się na Wasz dach i przystępuje do pracy – działa w małym zespole i przy pełnym zachowaniu zalecanych standardów bezpieczeństwa.

Chcesz uniezależnić się od rosnących cen prądu, podnieść wartość swojej nieruchomości i cieszyć się własną, czystą energią? Skontaktuj się z nami!

Podejmując decyzję o zakupie i montażu instalacji w najbliższych dniach masz szansę zdążyć złożyć wniosek o dofinansowanie z programu Mój prąd przed 18 grudnia. Inwestycja w fotowoltaikę bez wychodzenia z domu może być zrealizowana całkiem sprawnie.

Jaki byłby koszt fotowoltaiki w Twoim domu?
Artboard 10 copy

ABC Fotowoltaiki - podręcznik

Przeczytaj nasz ABC Fotowoltaiki – podręcznik, aby w przystępny sposób poznać podstawowe zagadnienia z tej dziedziny. Wpisz swój adres e-mail poniżej, a otrzymasz go mailem.

Jaki byłby koszt instalacji w Twoim domu?