fbpx
Instalacja fotowoltaiczna na dachu hotelu Sofitel

Blog

data publikacji

10 lipca 2020

czas czytania

5 min

Instalacja w centrum Warszawy na Hotelu Victoria Sofitel! Mamy to w portoflio!

Zrealizowaliśmy Hotel Victoria Sofitel Warszawa – 100 kWp w Warszawie. Tak – tego obok Grobu Nieznanego Żołnierza i Zachęty, który pojawia się np. w „07 zgłoś się”, „Zmiennikach”,  „Wielkim Szu” czy „Misiu” Barei.
 
Jesteśmy dumni z tej realizacji i więcej szczegółów na jej temat znajdziesz w sekcji Realizacje – Hotel Victoria Sofitel Warszawa 100 kWp

Wiemy jak trudny jest wybór właściwego wykonawcy…

Chcemy Ci pomóc podjąć tę decyzję tak abyś miał pewność, że jest właściwa. W tym celu przygotowaliśmy przewodnik „5 kroków do darmowego prądu ze słońca”. Zapoznaj się z nim klikając w poniższe linki:

Artboard 10 copy

ABC Fotowoltaiki - podręcznik

Przeczytaj nasz ABC Fotowoltaiki – podręcznik, aby w przystępny sposób poznać podstawowe zagadnienia fotowoltaiki. Wpisz swój adres e-mail poniżej, a otrzymasz go mailem.

Czy wiesz, że mamy dla Ciebie...

500

złotych

zniżki od ceny podanej w ofercie przez konsultanta!
Chcesz otrzymać szybką i darmową wycenę instalacji?
Podaj nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 5 minut, żeby porozmawiać o wycenie i specjalnej ofercie dla Ciebie.
lub zadzwoń do nas:
Podaj nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 5 minut, żeby porozmawiać o wycenie i specjalnej ofercie dla Ciebie.
Zadzwoń lub napisz do nas
biuro@twojaenergia.pl
Chcesz otrzymać darmową wycenę? Porozmawiajmy!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.