banner-rolnik
Poznaj naszą ofertę dla Twojego Gospodarstwa

Fotowoltaika dla rolników

W wielu gospodarstwach rolnych wydatki na energię to jedne z największych ponoszonych kosztów. Teraz można to zmienić. Umożliwimy Ci na stałe obniżenie kosztów zużywanego prądu - dzięki instalacji fotowoltaicznej, która będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb Twojego Gospodarstwa.

Korzyści

Niższe koszty energii i ulga od podatku rolnego

Odpowiednio dobrana instalacja fotowoltaiczna pozwoli na obniżenie rachunku za energię elektryczną wyłącznie do opłat stałych. Ponad to na instalację pv przysługuje ulga inwestycyjna!

Więcej

Ochrona przed wzrostem cen energii

Instalacja fotowoltaiczna zabezpiecza Twoje Gospodarstwo przed spodziewanymi w najbliższych latach podwyżkami cen energii.

Więcej

Bądź EKO

Zielona energia to czysta energia, nie powodująca zanieczyszczenia ziemi i powietrza.

Więcej

Współpraca krok po kroku

1.
Konsultacje z naszym przedstawicielem
2.
Oględziny
nieruchomości
3.
Zawarcie umowy
4.
Projekt wykonawczy
5.
Montaż
i uruchomienie
krok
1
Konsultacje z naszym przedstawicielem

Chcemy dobrze poznać potrzeby Twojego Gospodarstwa. Podczas krótkiej rozmowy nasz konsultant ustali, jaka instalacja fotowoltaiczna przyniesie Ci największe korzyści. Od razu otrzymasz wstępną ofertę cenową.

krok
2
Bezpłatna wizyta w lokalizacji instalacji

W celu przygotowania ostatecznej oferty oraz projektu instalacji, nasz technik przeprowadza dokładne oględziny i pomiary miejsca przeznaczonego na montaż. Tę wizję lokalną wykonujemy dla Ciebie za darmo!

krok
3
Zawarcie umowy

Stosujemy krótki i przejrzysty wzór umowy. Gwarantuje terminową realizację inwestycji, najwyższą jakość komponentów i wieloletnią sprawność wykonanej przez nas instalacji.

krok
4
Projekt wykonawczy

Na podstawie przeprowadzonych oględzin nieruchomości sporządzimy kompletny projekt instalacji fotowoltaicznej.

krok
5
Montaż i uruchomienie

Montaż instalacji pv wykonuje jeden z naszych wykwalifikowanych zespołów montażowych. Standardowy czas realizacji to 1-2 dni robocze. Po zakończeniu montażu instalacji koordynujemy jej uruchomienie z zakładem energetycznym - jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie realizacji.

Każdy Klient jest dla nas ważny

Rzetelnie i fachowo realizujemy każdą instalację!

Sprawdź nas!

Koszty inwestycji

Ceny przykładowych zestawów dla rolników. Zobacz dodatkowe korzyści.
Przykładowy zestaw z oferty „Standard”
5 kWp
24 200 PLN (Netto)
Przykładowy zestaw z oferty „Standard”
10 kWp
44 900 PLN (Netto)
Przykładowy zestaw naziemny
10 kWp
50 300 PLN (Netto)

Dobra oferta dla to taka, która jest dopasowana do potrzeb Klienta. Zadzwoń do nas – błyskawicznie przygotujemy propozycję dla Twojego Gospodarstwa!

Kontakt

Finansowanie Twojej instalacji fotowoltaicznej

Oferujemy możliwość skorzystania z dogodnych warunków finansowania zakupu naszych instalacji fotowoltaicznych.

Nasza oferta jest jedną z najkorzystniejszych na rynku – w stosunku jakości do ceny jesteśmy bezkonkurencyjni. Jeżeli jesteś zainteresowany montażem instalacji fotowoltaicznej w Twoim Gospodarstwie, w najlepszej cenie, w ofercie dla Ciebie chętnie uwzględnimy rabat dla naszych Klientów „gotówkowych”. Sprawdź nas! KONTAKT

Zapewniamy każdemu Klientowi możliwość korzystania z domowej instalacji fotowoltaicznej bez konieczności ponoszenia z góry całych kosztów jej zakupu. Dzięki współpracy Twojej Energii m.in. z bankiem Credit Agricole, możemy zaproponować Ci prosty kredyt 0,5 % miesięcznie na okres nawet 96 miesięcy – bez wkładu własnego. Dowiedz się więcej! KONTAKT

Proponujemy naszym Klientom zakup instalacji fotowoltaicznej w ramach wszelkich uruchomionych w Polsce programów finansowania mikroinstalacji OZE dla rolników m.in. z PROW-u na poziomie nawet 85% kosztów netto, programu „Prosument” Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z 40% dotacją, Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej lub Regionalnych Programów Operacyjnych. Nasi doradcy na bieżąco monitorują możliwości pozyskania funduszy dla klientów Twojej Energii. Dowiedz się więcej wchodząc w zakładkę DOFINANSOWANIA lub ZADZWOŃ.

Obniż na stałe koszty energii elektrycznej!