Poznaj naszą ofertę dla biznesu

Fotowoltaika dla firm

Dla wielu przedsiębiorców wydatki na energię stanowią jedną z największych pozycji kosztowych prowadzonej działalności. Teraz można to zmienić. Pomożemy Twojej Firmie trwale obniżyć koszty zakupu energii elektrycznej - dzięki instalacji fotowoltaicznej, która będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb Twojej Firmy.

Korzyści

Niższe koszty energii

Instalacja fotowoltaiczna właściwie dopasowana do potrzeb Twojej Firmy w skali roku obniży rachunki za prąd nawet o 60%

Więcej

Ochrona przed wzrostem cen energii

Instalacja fotowoltaiczna zabezpiecza Twoją Firmę przed spodziewanymi w najbliższych latach podwyżkami cen energii.

Więcej

Bądź EKO

Zielona energia zmniejsza zapotrzebowanie na energię wytwarzaną w procesie spalania paliw kopalnych.

Więcej

Współpraca krok po kroku

1.
Konsultacje z naszym przedstawicielem
2.
Oględziny
nieruchomości
3.
Zawarcie umowy
4.
Projekt wykonawczy
5.
Montaż
i uruchomienie
krok
1
Konsultacje z naszym przedstawicielem

Chcemy dobrze poznać potrzeby Twojej Firmy. Podczas krótkiej rozmowy nasz konsultant ustali, jaka instalacja fotowoltaiczna przyniesie Wam największe korzyści. Od razu otrzymasz wstępną ofertę cenową.

krok
2
Bezpłatna wizyta w lokalizacji instalacji

W celu przygotowania ostatecznej oferty oraz projektu instalacji, nasz technik przeprowadza dokładne oględziny i pomiary miejsca przeznaczonego na montaż. Ten audyt wykonujemy dla Twojej Firmy za darmo!

krok
3
Zawarcie umowy

Stosujemy krótki i przejrzysty wzór umowy, który zapewnia pełną ochronę interesów Twojej Firmy. Gwarantuje terminową realizację inwestycji, najwyższą jakość komponentów i wieloletnią sprawność wykonanej przez nas instalacji.

krok
4
Projekt wykonawczy

Na podstawie przeprowadzonych oględzin nieruchomości sporządzimy kompletny projekt instalacji fotowoltaicznej.

krok
5
Montaż i uruchomienie

Montaż instalacji fotowoltaicznej jest wykonywany przez jeden z naszych wykwalifikowanych zespołów montażowych. Standardowy czas realizacji to 1-2 dni robocze. Po zakończeniu montażu instalacji koordynujemy jej uruchomienie z zakładem energetycznym.

Każdy Klient jest dla nas ważny

Twoją inwestycję zrealizujemy nawet 7 dni od złożenia oferty!

Sprawdź nas!

Przykładowe realizacje

Ceny przykładowych zestawów dla przedsiębiorców. Zobacz dodatkowe korzyści.
Przykładowy zestaw z oferty „Standard”
10 kWp
46 950 PLN (Netto)
Przykładowy zestaw z oferty „Premium”
10 kWp
54 200 PLN (Netto)
Przykładowy zestaw z oferty „Premium”
40 kWp
196 000 PLN (Netto)

Dobra oferta dla biznesu to taka, która jest dopasowana do potrzeb Klienta. Zadzwoń do nas – błyskawicznie przygotujemy propozycję dla Twojej Firmy!

Kontakt

Finansowanie dla przedsiębiorców

Oferujemy możliwość skorzystania z dogodnych warunków finansowania zakupu naszych instalacji fotowoltaicznych.

W naszej ofercie posiadamy „wachlarz” korzystnych możliwości finansowania zakupu instalacji fotowoltaicznej dla Twojej Firmy. Naszym klientom możemy zaproponować dogodne warunki kredytowania inwestycji w fotowoltaikę. Dowiedz się więcej! KONTAKT

Leasing jest obecnie jednym z najpopularniejszych i najkorzystniejszych narzędzi finansowania inwestycji dla przedsiębiorstw. Dla Twojej Firmy możemy pozyskać preferencyjne warunki finansowania od współpracujących z Twoją Energią leasingodawców. Dowiedz się więcej! KONTAKT

Nasza oferta finansowa jest jedną z najkorzystniejszych na rynku fotowoltaiki – w stosunku jakości do ceny jesteśmy bezkonkurencyjni. Jeżeli Twoja Firma dysponuje kapitałem na pokrycie inwestycji ze środków własnych, w ofercie na zakup Twojej instalacji chętnie uwzględnimy rabat dla naszych klientów „gotówkowych”. To najkorzystniejsze narzędzie finansowania gwarantujące najkrótszy okres zwrotu inwestycji! Sprawdź nas! KONTAKT

Nasi doradcy na bieżąco monitorują wszelkie dostępne dla przedsiębiorców programy dofinansowania instalacji fotowoltaicznych w Polsce. Z funduszy unijnych na inwestycje w OZE, od 2011 roku pozyskaliśmy już ponad 25 milionów złotych. Dowiedz się więcej wchodząc w zakładkę DOTACJE lub ZADZWOŃ

Obniż koszty prowadzonej działalności!